Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Placówki edukacyjne

  • School, bulletin board pinboard and marmoleum
  • Coral entrance flooring
  • Flotex, classroom
  • University, marmoleum

Rozwiązania podłogowe w placówkach edukacyjnych

Estetyczne, praktyczne i niezwykle trwałe

Otoczenie wywiera niezwykle silny wpływ na system nauki. Podłoga jest nieodzownym elementem tego otoczenia. Niewiele jest pomieszczeń, które poddane są tak intensywnemu natężeniu ruchu, jak te w placówkach edukacyjnych. Podłogi muszą mieć estetyczny wygląd, muszą być praktyczne i funkcjonalne oraz wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Od żłobka po uniwersytet, nasze rozwiązania podłogowe pomagają w tworzeniu lepszych środowisk pracy i nauki. Są atrakcyjne, bezpieczne i przyjazne środowisku. Ich trwałość i estetyka służą wielu pokoleniom przez długie lata.

podłogi w szkołach

Lepsze środowisko wewnątrz budynku

Wykładziny Forbo tworzą bardziej bezpieczne i zdrowsze miejsce pracy. Właściwości akustyczne płytek dywanowych ograniczają hałas w otoczeniu, a niska emisja lotnych związków chemicznych poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach.

Wykładziny Forbo spełniają wymogi standardu 01350 dotyczącego jakości powietrza w pomieszczeniu.

Wzory o wysokim współczynniku odbicia światła zwiększają komfort dla oczu oraz bezpośrednio wpływają na dobre samopoczucie użytkowników wnętrza i ich efektywność pracy, prowadzą również do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej w budynku.

Poszczególne kolekcje Forbo podwyższają punktację w certyfikacji BREEAM oraz LEED®.

Produkcja wykładzin Forbo odbywa się w zakładach certyfikowanych na zgodność z normą SA8000. Jest to wszechstronna, globalna, weryfikowalna norma będąca podstawą audytowania i certyfikowania zgodności z wymaganiami dotyczącymi społecznej odpowiedzialności biznesu.


WHITE PAPER – EDUKACJA
Jak wnętrze wpływa na samopoczucie?
Cenne źródło informacji produktowych dla wszystkich projektujących wnętrza.
Zobacz broszurę on-line

creating better environments