Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex Vision

Flotex Vision piedāvā vairāk nekā 500 iedvesmojošus digitāli drukātus dizainus, kas atbilst katrai gaumei un prasībām, sniedzot arī krāsu pasūtīšanas iespēju.

Flotex Vision piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu attēliem, piemēram, zāles, smilšu un ūdens motīviem.

Daba var ienākt iekštelpās, radot oļiem nosētu pludmali vai āboliņa lauku, un ir iespējams radīt 3D efektus vai “trompe l‘oeil” dizainus, lai panāktu satriecošu efektu.

 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Kolekcijā Flotex Vision Floral ir pieejami astoņi ziedu raksti — no abstraktiem, grafiskiem ziedu motīviem līdz pat romantiskiem rožu un tauriņu attēliem. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • 000510 pebbles - Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Kolekcijā Flotex Vision Image ietilpst plašs fotogrāfisku attēlu klāsts, kas pārveidots interesantos un unikālos grīdas segumos. Zāle, smiltis, ūdens lāses, pogas vai pilsētu kartes ir vien dažas no iespējām.

 • 520010 denim - Flotex Vision Lines Cord
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines kolekcijā ir iekļauti 8 lineāri raksti — katrs ar savām individuālām iezīmēm — no neuzkrītošiem un izsmalcinātiem toņiem līdz pat sarežģītiem dažādu krāsu savienojumiem. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • 010037 blackened oak - Flotex Vision Naturals
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals piedāvā reālistiskus dabisku materiālu attēlus, piemēram, koka, akmens, keramikas un korķa. Šīs rakstu tehnoloģijas ļauj izveidot apbrīnojami reālistiskas grīdas ar uzlabotām akustiskajām un pretslīdes īpašībām, kā arī nelielām apkopes izmaksām.

 • Flotex Vision Pattern
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Patterns sarežģītā tīklu un rakstu rotaļa veido unikālu attēlu ar tekstūru bez noteikta virziena. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • 810010 lagoon - Flotex Vision Shape
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape ir organisku formu un motīvu kolekcija, kas piedāvā skaistus, plašus rakstus gan mūsdienīgā, gan tradicionālā stilā. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Flotex Van Gogh

  Flotex grīda, ko iedvesmojis van Gogs

  Mūsu dizaineri ir radījuši 5 grīdas dizainus, iedvesmojoties no slavenām van Goga gleznām. Šo veltījumu van Goga mākslai bija iespējams radīt, pateicoties Flotex grīdas seguma šķiedru unikālajām īpašībām.

Kolekcija

Flotex Vision digitālā pasaule

Pateicoties faktam, ka katrā Flotex kvadrātmetrā ir 80 miljoni šķiedru, tā ir unikāli blīva virsma drukāšanai. Rezultātā ir iespējams uzdrukāt dzīvīgus dizainus un reālistiskus attēlus ar augstu fotogrāfisku izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas, toņus un nokrāsas.

Fantastiski efekti
Digitālā druka nodrošina bezgalīgas dizaina iespējas — no abstraktiem attēliem juceklīgā krāsu spektrā līdz reālistiskiem zāles, smilšu, ūdens vai citiem attēliem, kas projicēti uz jūsu grīdas. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe d ‘oeil” efektus. Ievediet dabu savā istabā, radot oļiem nosētu pludmali vai sūnu klājumu.

Bezgalīgas dizaina iespējas
Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku.
Flotex Vision klāstā ir vairāk nekā 600 individuāli attēli — no tradicionāliem līdz mūsdienīgiem, un daudzi no tiem ir pieejami plašā krāsu izvēlē.

Izvēlieties savu krāsu
Jums patīk dizains, bet nevarat piemeklēt vēlamo krāsu vai pieskaņot dizainu jūsu korporatīvajām krāsām?
Flotex Vision piedāvā plašu dizaina izvēli, ko iespējams pieskaņot jūsu izvēlētajai krāsai. Ja neatrodat neko, kas jums patīk, vai arī jums ir sava ideja, ko vēlaties attēlot uz grīdas, mēs varam arī izveidot dizainu pēc jūsu pasūtījuma.

Flotex vision

Digitālā bibliotēka

Flotex digitālā bibliotēka

Tāpat kā jebkura bibliotēka, arī Flotex digitālā bibliotēka sniedz jums iespēju pārlūkot un pārdomāt neskaitāmās iespējas, ko jums piedāvā Flotex digitāli drukātie grīdas segumi. Klikšķiniet šeit, lai apmeklētu mūsu digitālo bibliotēku Flotex digitālā bibliotēka

Mēs vēlamies arī sniegt jums padomu un piedāvāt loģiskus dizaina virzienus, kas atbilst jūsu gaumei vai izvēlei. Esam radījuši sešas galvenās bibliotēkas sadaļas, un katra no tām pārstāv dizaina novirzienu, kas var atbilst jūsu gaumei. Papildus bibliotēkā esošajiem attēliem, dažiem no dizainiem ir pieejamas papildu iespējas, kas ļauj jums izvēlēties savas krāsu kombinācijas.

Vienojoties ar Forbo pārdošanas pārstāvi, ir iespējams pasūtīt arī unikālu dizainu, kas nav pieejams bibliotēkā.

Bibliotēkas dizainu izvēle tiks papildināta, un regulāri tiks pievienoti jauni attēli. Šobrīd bibliotēku veido 600 dažādi dizaini un krāsu izvēles.

Online library

Flotex digitālie žurnāli

Flotex