Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex

Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex ir izturīga un higiēniska, pilnībā ūdensnecaurlaidīga grīda, tāpēc Flotex ir vienīgais patiešām mazgājamais tekstila grīdas segums. Apskatiet plašo kolekciju klāstu zemāk un noskatieties Flotex video iedvesmai.

 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex Colour 445022
  Flotex ruļļu materiāls

  Flotex ruļļu materiāls

  Flotex ruļļu grīdas segums ir teicams tekstila grīdas segumu risinājums gandrīz visām komerciālajām un publiskajām zonām. Mēs piedāvājam vairākus Flotex zīmolus, kas ir pieejami lokšņu formātā. Flotex loksnes var lieliski kombinēt ar Flotex Artline kolekciju.

 • Flotex Colour tiles t546011_t546017
  Flotex flīzes

  Flotex flīzes

  Flotex flīzes ir augstas kvalitātes grīdas segums, kas ir pieejams 50 x 50 cm un/vai 50 x 25 cm izmērā. Visas Flotex flīzes var viegli kombinēt ar citiem grīdas risinājumiem un formātiem, tāpēc jums ir iespēja radīt unikālu modulāru dizainu. Flīžu formātā mēs piedāvājam piecus dažādus dizainus.

 • Flotex planks Wood herringbone 151001_151002_151004_151006
  Flotex loksnes

  Flotex loksnes

  Izsmalcināta modularitāte un stils. Modularitāte ir populāra grīdas segumu tirgus tendence, tāpēc Forbo ir izstrādājis unikālu 100 x 25 cm formāta Flotex lokšņu klāstu, no kā var veidot izteiksmīgus grīdas dizainus. Vai esat redzējuši tekstila grīdas segumu, kas līdzinās betonam? Mēs piedāvājam 6 aizraujošus grīdas dizainus, kas sniedz neierobežotas kombinēšanas iespējas un kas iederēsies jebkurā telpā.

 • Philippe Starck
  Flotex dizaina kolekcijas

  Flotex dizaina kolekcijas

  Forbo Flooring Systems sadarbojas ar tādiem pasaulslaveniem dizaineriem kā Phillipe Starck, José Medina Galeote un Ettore Sottsass, lai radītu jaunus unikālus grīdas segumu dizainus, kurus var izmantot dažādās vidēs. Apvienojot mūsu pašu dizaineru radošumu un pasaulē atzītu dizaineru kompetenci, Forbo Flooring Systems gādā par to, lai pastāvīgi tiktu piedāvāti jauni, īpaši grīdas segumu dizaini. Visi mūsu Flotex dizaina kolekcijas ir pieejamas ruļļos Tos var viegli kombinēt ar citiem materiāliem un dizaina formātiem.

 • Flotex custom flooring
  Flotex digitālie dizaini

  Flotex digitālie dizaini

  Forbo piedāvā unikālu Flotex kolekciju, kurā ir vairāk nekā 500 digitālās drukas dizainu ar augstu izšķirtspēju. Flotex ir unikāls tekstila grīdas segums, kas elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu apvieno ar paklāja komfortu un siltumu.

 • Flotex H&L_241001 bloom navy
  Flotex Next

  Flotex Next

  Flotex Next is the first adhesive free textile flocked floor covering and can be used in high traffic applications. It can be installed quickly without adhesives, but is even more time and cost efficient at time of replacement. The floor covering is suitable for sustainable solutions due to the reusability of the product.

Par Flotex?

Izvēle, nevis kompromiss

Flotex ir augstāko tehnoloģiju tekstils, kas tuvina elastīgo un tekstila grīdu pasauli, apvienojot galvenos kvalitātes rādītājus vienā produktā, kas sniedz jums visu, ko sagaidāt no inovatīva grīdas segumu risinājuma.

Izturīgs un ērts
Atklājiet Flotex ilgmūžību un izturību, ko nodrošina 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru katrā kvadrātmetrā, vienlaikus gādājot par klusumu un komfortu, kāds, pateicoties necaurlaidīgajai, tapsētajai pamatnei, parasti ir raksturīgs paklājam.

Kluss, taču higiēnisks
Neilona šķiedras nodrošina ne tikai skaņas absorbēšanu un komfortu, bet aiztur arī alergēnus un gaisā esošos sīkos putekļus, kas bez piepūles tiek savākti gan ar sausu, gan mitru tīrīšanas metodi. Flotex konstrukcija pasargā no pelējuma un smakas, vienlaikus saglabājot labu izskatu, jo grīdas stāvoklis atjaunojas katrā tīrīšanas reizē.

Silts un mazgājams
Parasta ikdienas tīrīšana ar putekļsūcēju iztīra netīrumus un putekļus, kas ieķērušies blīvajā neilona virsmā. Taču pēc nopietnākas noslodzes var izmantot arī tvaika vai dziļāku mehānisko tīrīšanu, izmantojot nelielu daudzumu piemērotu tīrīšanas līdzekļu. Ikdienas tīrīšanas metodes atjauno Flotex sākotnējo ārieni. Flotex plašais krāsu un rakstu klāsts ilgstoši nodrošina labu izskatu.

Drošs, bet skaņu absorbējošs
Flotex nodrošina gan zemu trokšņa līmeni telpā (A klase), gan labu skaņas slāpēšanu (>20dB), tādējādi garantējot klusu telpu un klusu ēku. Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijai gan uz taisnas virsmas, gan slīpas.

Hightechtextile

Bioniskais sniegums

Bioniskā grīdas seguma īpašības

Bioniskās tehnoloģijas apvieno dabā atrodamās bioloģiskās metodes un sistēmas ar cilvēka radītiem produktiem un procesiem. Tehnoloģiju aizgūšana no dzīvās floras un faunas palīdz radīt optimālus un ļoti efektīvus materiālus.

Labākais no abām pasaulēm
Klasiski bionisko tehnoloģiju piemēri ir virsmas ar ūdens un netīrumus atgrūdošām īpašībām, kas piemīt lapām un lotusa ziedam. Flotex nav ne tekstils, ne elastīgais grīdas segums, un tā unikālā konstrukcija ir panākta, apvienojot abus šos elementus, tāpēc tas ir piemērots komerciālai videi, lai cik prasīgi būtu apstākļi.

Izturīgums un apdruka
Aptuveni 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru ir tikpat izturīgi kā bambusa struktūra, taču sniedz mīkstas virsmas radīto komfortu. Precīzās apdrukas tehnoloģijas, kas izmantotas Flotex izstrādē, atdarina bagātīgu dabā vērojamo krāsu paleti vissmalkākajās detaļās.

Nē putekļiem un alergēniem
Grīda novērš slīdēšanu gan mitros, gan sausos apstākļos (atbilstoši R13 līmenim), imitējot gekona ķepu funkcijas. Līdzīgi kā bite savāc un izplata ziedputekšņus, lidinoties starp ziediem, Flotex virsma piesaista smalkos putekļus un alergēnus, kas atrodas gaisā, un atbrīvo tos parastās tīrīšanas laikā.

Flotex ir augstāko tehnoloģiju tekstils ar bioniskām īpašībām, un tas ir pieejams gan loksnēs, gan flīžu formātā.

Bionic Flooring Performance - Bee

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Allergy UK logo

Flotex & vide

Ilgtspējīgs materiāls

Zaļā elektroenerģija
Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes grīdas klājumus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti grīdā.

Ūdens bāze
Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām. Visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par grīdas segumu pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz pat 67 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Izcila izturība
Liela Flotex priekšrocība ir grīdas seguma izcilā kvalitāte, jo materiāla kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu.

Vienkārša tīrīšana un kopšana
Flotex produktus var tīrīt ar ūdeni un parastu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas Flotex produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex un apkārtējā vide

Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum

Flotex netīrumu klasifikācija

Flotex netīrumu klasifikācija

Apstākļos, kad kājslauķu sistēma neatbilst noslodzei vai netīrumu veidam, kas nonāk ēkā, mitrums un netīrumi var nokļūt uz iekštelpu grīdas seguma.

Netīrumu noslēpšana
Flotex atkarībā no grīdas seguma krāsas un dizaina spēj lielākā un mazākā mērā noslēpt netīrumus. Izmantojot objektīvas testēšanas metodes, esam novērtējuši katra Flotex dizaina spēju noslēpt "parastos" netīrumus. Šo testu rezultātā ir izstrādāta netīrumu klasifikācija, kas norādīta pie katra produkta atsauces numura.

Soiling classification