Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex

Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex ir izturīga un higiēniska, pilnībā ūdensnecaurlaidīga grīda, tāpēc Flotex ir vienīgais patiešām mazgājamais tekstila grīdas segums. Apskatiet plašo kolekciju klāstu zemāk un noskatieties Flotex video iedvesmai.

 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex
 • Flotex Colour Penang 382024
  Flotex Colour

  Flotex Colour

  Flotex Colour kolekcijā ietilpst trīs dizaini, kas kopā veido ļoti plaša spektra krāsu rapsodiju.

  Ideāli piemērots segums izglītības, veselības un veco ļaužu aprūpes iestādēs, atpūtas, mazumtirdzniecības un komerciālās telpās.

 • Flotex Linear Integrity2 350011 Checkerboard installation
  Flotex Linear

  Flotex Linear

  Flotex Linear piedāvā piecus lineārus dizainus, kurus var kombinēt vai izmantot katru atsevišķi: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus and Pinstripe.

 • Flotex_Vision_College
  Flotex Vision

  Flotex Vision

  Flotex Vision piedāvā vairāk nekā 500 iedvesmojošus digitāli drukātus dizainus, kas atbilst katrai gaumei un prasībām, sniedzot arī krāsu pasūtīšanas iespēju.

 • Flotex Vision Wonderlab Flamingo 933202
  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime tika izstrādāts, lai papildinātu Needlefelt klāstu un it īpaši — lai piešķirtu individualitāti tādām atpūtas vietām kā viesnīcas, kinoteātri un teātri. Flotex Showtime klāstā ir 4 dizaini, kas iedalīti 4 pamatvirzienos: Wonderlab, Metropolis, Ecosystems and Heritage. Aplūkojiet piedāvātās iespējas un izvēlieties sev tīkamāko!

 • Flotex Sottsass Wool
  Flotex Sottsass

  Flotex Sottsass

  Estētisks un tehnisks jaunievedums.
  Flotex Sottsass kolekcija ir tapusi radošas sadarbības rezultātā starp Forbo Flooring un itāļu dizaina studiju Sottsass Associati, kas pagājušā gadsimta beigās radīja slaveno Memfisas dizaina novirzienu .

 • Flotex planks Lava herringbone 145002_145007_145010_145014
  Flotex loksnes

  Flotex loksnes

  Izsmalcināta modularitāte un stils. Modularitāte ir populāra grīdas segumu tirgus tendence, tāpēc Forbo ir izstrādājis unikālu 100 x 25 cm formāta Flotex lokšņu klāstu, no kā var veidot izteiksmīgus grīdas dizainus. Vai esat redzējuši tekstila grīdas segumu, kas līdzinās betonam? Mēs piedāvājam 6 aizraujošus grīdas dizainus, kas sniedz neierobežotas kombinēšanas iespējas un kas iederēsies jebkurā telpā.

 • Flotex Tweedy
  Flotex Tibor

  Flotex Tibor

  Tekstila dizaina pionieris Tibors Reihs (Tibor Reich), Tibor radītājs, bija ievērojama personība britu pēckara tekstila industrijā. Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums dizainu ir aizgūti no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas tika radīta 1957. gadā. Tibora pirms 70 gadiem radītie raksti, kas ir izmantoti inovatīvo Fotexur dizainu radīšanā, ir pārlaicīgi un vienmēr aktuāli.

 • Flotex Cityscape t351011 leaf embossed
  Flotex Cityscape flīzes

  Flotex Cityscape flīzes

  Flotex Cityscape reljefa līnijas rada intriģējošu trīs dimensiju grīdas dizainu, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās. Šo unikālo flīžu klāstu iedvesmoja pilsētvides ainavu līnijas un krustpunkti. Tīklam līdzīgais raksts, kas iestrādāts neilona šķiedrās, veido komfortablu grīdu ar tekstūru. Cityscape klāstā iekļauts izsmalcinātais un lineārais Integrity dizains, kā arī daudzkrāsainais Complexity dizains.

 • Flotex Starck Twilight Roomshot
  Flotex by Starck

  Flotex by Starck

  Philippe Starck created a collection of 3 systems, named Vortex, Artist and Twilight. Each of them comes in four separate parts that can be freely arranged to create patterns for your project that adapts to your needs and preferences.

Kolekcija

Bioniskā grīdas seguma īpašības

Bioniskās tehnoloģijas apvieno dabā atrodamās bioloģiskās metodes un sistēmas ar cilvēka radītiem produktiem un procesiem.
Tehnoloģiju aizgūšana no dzīvās floras un faunas palīdz radīt optimālus un ļoti efektīvus produktus. Klasiski bionisko tehnoloģiju piemēri ir virsmas ar ūdens un netīrumus atgrūdošām īpašībām, kas piemīt lapām un lotusa ziedam. Flotex nav ne tekstils, ne elastīgais grīdas segums, un tā unikālā konstrukcija ir panākta, apvienojot abus šos elementus, tāpēc tas ir piemērots komerciālai videi, lai cik prasīgi būtu apstākļi.

Aptuveni 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru ir tikpat izturīgi kā bambusa struktūra, taču sniedz mīkstas virsmas radīto komfortu. Precīzās apdrukas tehnoloģijas, kas izmantotas Flotex izstrādē, atdarina bagātīgu dabā vērojamo krāsu paleti vissmalkākajās detaļās. Grīda novērš slīdēšanu gan mitros, gan sausos apstākļos (atbilstoši R13 līmenim), imitējot gekona ķepu funkcijas. Līdzīgi kā bite savāc un izplata ziedputekšņus, lidinoties starp ziediem, Flotex virsma piesaista smalkos putekļus un alergēnus, kas atrodas gaisā, un atbrīvo tos parastās tīrīšanas laikā.

Flotex ir augstāko tehnoloģiju tekstils ar bioniskām īpašībām, un tas ir pieejams gan loksnēs, gan flīžu formātā.

Bionic Flooring Performance - Bee

Kāpēc izvēlēties Flotex?

Izvēle, nevis kompromiss

Flotex ir augstāko tehnoloģiju tekstils, kas tuvina elastīgo un tekstila grīdu pasauli, apvienojot galvenos kvalitātes rādītājus vienā produktā, kas sniedz jums visu, ko sagaidāt no inovatīva grīdas segumu risinājuma.

Izturīgs un ērts
Atklājiet Flotex ilgmūžību un izturību, ko nodrošina 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru katrā kvadrātmetrā, vienlaikus gādājot par klusumu un komfortu, kāds, pateicoties necaurlaidīgajai, tapsētajai pamatnei, parasti ir raksturīgs paklājam.

Kluss, taču higiēnisks
Neilona šķiedras nodrošina ne tikai skaņas absorbēšanu un komfortu, bet aiztur arī alergēnus un gaisā esošos sīkos putekļus, kas bez piepūles tiek savākti gan ar sausu, gan mitru tīrīšanas metodi. Flotex konstrukcija pasargā no pelējuma un smakas, vienlaikus saglabājot labu izskatu, jo grīdas stāvoklis atjaunojas katrā tīrīšanas reizē.

Silts un mazgājams
Parasta ikdienas tīrīšana ar putekļsūcēju iztīra netīrumus un putekļus, kas ieķērušies blīvajā neilona virsmā. Taču pēc nopietnākas noslodzes var izmantot arī tvaika vai dziļāku mehānisko tīrīšanu, izmantojot nelielu daudzumu tradicionālo tīrīšanas līdzekļu. Parastas tīrīšanas metodes atjauno Flotex sākotnējo ārieni. Flotex plašais krāsu un rakstu klāsts saglabā svaigumu un dzīvīgumu gluži kā ieklāšanas dienā.

Drošs, bet skaņu absorbējošs
Flotex nodrošina gan zemu trokšņa līmeni telpā (A klase), gan labu skaņas slāpēšanu (>20dB), tādējādi garantējot klusu telpu un klusu ēku. Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijai gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem.

Hightechtextile

Flotex & vide

Ilgtspējīgs produkts

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum

Flotex netīrumu klasifikācija

Flotex netīrumu klasifikācija

Apstākļos, kad kājslauķu sistēma neatbilst noslodzei vai netīrumu veidam, kas nonāk ēkā, mitrums un netīrumi var nokļūt uz iekštelpu grīdas seguma.

Netīrumu noslēpšana
Flotex atkarībā no grīdas seguma krāsas un dizaina spēj lielākā un mazākā mērā noslēpt netīrumus. Izmantojot objektīvas testēšanas metodes, esam novērtējuši katra Flotex dizaina spēju noslēpt "parastos" netīrumus. Šo testu rezultātā ir izstrādāta netīrumu klasifikācija, kas norādīta pie katra produkta atsauces numura.

Soiling classification