Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex digitālie dizaini

Forbo piedāvā unikālu Flotex kolekciju, kurā ir vairāk nekā 500 digitālās drukas dizainu ar augstu izšķirtspēju. Flotex ir unikāls tekstila grīdas segums, kas elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu apvieno ar paklāja komfortu un siltumu.

 • Flotex digitālie dizaini
 • Flotex digitālie dizaini
 • Flotex digitālie dizaini
 • Flotex digitālie dizaini
 • Flotex digitālie dizaini
 • Flotex digitālie dizaini
 • Geometric Graphic_Terrazzo
  Flotex geometric graphic

  Flotex geometric graphic

  Forbo digitāli apdrukātā kolekcija Flotex piedāvā daudzveidīgus ģeometriskus un grafiskus dizainus. Unikāli, plaši grīdas seguma raksti ar trīsstūriem un kvadrātiem, eleganti apvieno mūsdienīgu dizainu un klasisko stilu.

  Ģeometriskie un grafiskie raksti ir vizuāli interesanti un piešķir interjeram mūsdienīgu izskatu. Katrs dizains ir pieejams dažādās krāsu kombinācijās, tādējādi piedāvājot jums pēc iespējas lielāku brīvību dizaina izpausmēs.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Linear 700006
  Flotex Linear

  Flotex Linear

  Forbo digitāli apdrukātā Flotex Linear kolekcija piedāvā unikālus lineārus dizainus: katram no tiem ir savas īpašības, un klāsts sniedzas no klusinātām un izsmalcinātām krāsu kombinācijām līdz ļoti sarežģītām un daudzkrāsainām tekstūrām.

  Lineārie dizaini rada bezgalīgu un vienlaikus izteiksmīgu rakstu, kas labi iederas izglītības iestāžu un biroju telpās.

  Dažus no mūsu labākajiem grīdas rakstiem radījuši pasaulslaveni dizaineri, tostarp Filips Starks un Etore Sotsass.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Organic 990201
  Flotex Organic

  Flotex Organic

  Organiskās formas šobrīd interjerā ir ārkārtīgi aktuālas. Plūstošās formas savos izliekumos, leņķos un līnijās nepakļaujas nekādiem rakstiem vai precīziem izmēriem. Flotex Organic kolekcijas grīdu dizainus ir iedvesmojusi daba; tajos ir atspoguļotas formas, kādas redzam dabas pasaulē.

  Forbo digitālās drukas tehnoloģija piedāvā organiskas formas un motīvus, kas veido unikālus un mūsdienīgus plašus rakstus, nodrošinot pievilcīgākas un veselībai labvēlīgākas iekštelpas. Katrs Organic kolekcijas grīdas seguma dizains ir pieejams dažādās krāsu kombinācijās.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Floral Tulip Field
  Flotex Floral

  Flotex Floral

  Flotex Floral kolekcija ietver ziedu dizainus — no abstraktiem, grafiskiem ziedu motīviem līdz romantiskiem rožu un tauriņu attēliem. Mēs pat piedāvājam pasaulslavenā gleznotāja Van Goga ziedu interpretācijas.

  Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot dabiskas vides sniegtās labsajūtas priekšrocības un palīdz nodrošināt pievilcīgākas un veselībai labvēlīgākas iekštelpas.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Textile - Check
  Flotex Textile

  Flotex Textile

  Forbo digitālās drukas kolekcija piedāvā vairākus tekstila dizainus, kas ļauj jūsu interjerā ienest adīta džempera vai rūtaina apmetņa silto sajūtu. Tekstila raksti veido izcilu dabīgo krāsu un materiālu kombināciju.

  Vairākums Flotex Textile kolekcijā pieejamo dizainu ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās, kas ļauj izvēlēties siltas krāsas mājīgai videi, piemēram, veco ļaužu un aprūpes centriem, vai arī neuzkrītošu nokrāsu grīdas biroju telpās.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Small scale pattern - Arrow
  Flotex Small scale pattern

  Flotex Small scale pattern

  Šīs digitāli apdrukātās Flotex kolekcijas tīklu un sīko rakstu sarežģītā rotaļa veido unikālu dizainu ar tekstūru bez noteikta virziena. Dizaini ar lieliskām netīrumu maskēšanas īpašībām uz šķiedru grīdas vienlaikus nodrošina siltumu, komfortu un ļoti labi slāpē trieciena trokšņus.

  Vairākums šīs kategorijas dizainu ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

  Šis grīdas segums ir radīts tiem, kuriem patīk vienkāršs un vienlaikus elegants, estētisks sīkais raksts!

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Wood 010074 shadow plank
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot satriecoši reālistiskas koka izskata grīdas, kuru papildu priekšrocības ir iespaidīgās akustiskās un pretslīdes īpašības, kā arī samazinātas apkopes izmaksas.
  Flotex Wood klāsts piedāvā dažādas krāsas un dēļu struktūras, kas ļauj veidot daudzveidīgu dizainu neatkarīgi no tā, vai tas ir moderns un mūsdienīgs, vai vienkāršs un autentisks.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex flocked textile carpet vinyl flooring - Pink Lines
  Flotex Statement

  Flotex Statement

  Šajā Flotex kolekcijā ietilpst plašs fotogrāfisku attēlu klāsts, kas pārvērsts interesantos un unikālos grīdas segumos. Zāle, lapas, ūdens lāses vai zebras āda ir tikai dažas no plašā attēlu klāsta sniegtajām izvēlēm.

  Mūsu Statement kolekcija piedāvā arī vairākus krāsainus, grafiskus rakstus, kurus var lieliski izmantot, lai piešķirtu unikālu individualitāti tādām vietām kā viesnīcas, kinoteātri un teātri.

  Piešķiriet grīdai raksturu!

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Junior World - Text
  Flotex Junior world

  Flotex Junior world

  Grīdas uzkopšanā nākas saskarties ar ikdienas nekārtībām un nebūšanām, jo īpaši attiecībā uz bērniem paredzētām telpām. Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot satriecoši reālistiskus dizainus un nodrošina papildu priekšrocības — iespaidīgas akustiskās un pretslīdes īpašības un samazinātas kopšanas izmaksas.

  Mūsu Junior World kolekcija piedāvā izteiksmīgus un grafiskus dizainus satriecošās krāsās. Bērniem šīs grīdas ļoti patiks!

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex stone 010048 Roman spa
  Flotex Stone Ceramic Concrete

  Flotex Stone Ceramic Concrete

  Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot satriecoši reālistiskas akmens izskata grīdas, kuru papildu priekšrocības ir iespaidīgās akustiskās un pretslīdes īpašības, kā arī samazinātas apkopes izmaksas.

  Veidojiet daudzveidīgu izskatu ar grīdas dizainiem — no klasiskiem stūrakmeņiem līdz modernām terrazzo grīdām. Varat arī domāt pilnīgi ārpus rāmjiem un izvēlēties grīdu ar oļiem.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Designers/Artist Mix & Match
  Flotex dizaineru kolekcijas

  Flotex dizaineru kolekcijas

  Forbo Flooring Systems ir ļoti pagodināts sadarboties ar tādiem pasaulslaveniem dizaineriem kā Philipe Starck, Tibor Reich un Ettore Sottsass. Daudzi mākslinieki un dizaineri ir smēlušies iedvesmu no mūsu progresīvajām ražošanas metodēm, kas ļāvušas panākt tiešu pārvedi uz viņu dizaina vīziju.

  Flotex grīda kalpo par ideālu pamatni dizaineriem un māksliniekiem satriecošu grīdas segumu koncepciju radīšanai, kas izsauc sajūsmu.

  Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Natural world - bubbles
  Flotex Natural world

  Flotex Natural world

  Dabas ienešana iekštelpās neaprobežojas ar augiem. Flotex segumu klāsts dod iespēju radīt dabisku pasauli iekštelpās. Klāstā atradīsit dizainus ar biezu, krāsainu rudens lapu klājumu, upes gultni un pat pastaigu kosmosā. Viss ir iespējams!

  Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot dabiskas vides sniegtās labsajūtas priekšrocības un palīdz nodrošināt pievilcīgākas un veselībai labvēlīgākas iekštelpas.

  Flotex digitālā bibliotēka

Digitālā druka

Flotex digitālā pasaule

Augstas izšķirtspējas digitālā druka
Ar savu gludo, velūram līdzīgo virsmu, kas pēc izskata un taustes līdzinās paklājam, Flotex ir lieliska pamatne spilgtiem dizainiem un reālistiskiem attēliem, kurus var uzdrukāt ar augstu fotogrāfisko izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas un nokrāsas.

Fantastiski efekti
Digitālā druka piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu attēliem, piemēram, smilts, zāles un ūdens motīviem. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe d ‘oeil” efektus. Tāpat jūs varat ievest dabu savā istabā, izvēloties grīdas segumu ar rudens lapām vai ziediem.

Nebeidzamas dizaina iespējas
Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku. Mūsu individuālā dizaina Flotex grīdas segumu kolekcija ietver vairāk nekā 500 individuālu produktu.

Izvēlieties savu krāsu
Vai jums patīk dizains, bet nevarat atrast vēlamo krāsu? Daudziem dizainiem ir iespējams mainīt toņus, lai tie lieliski saderētu ar jūsu izvēlētajām krāsām!

Dizains pēc pasūtījuma
Jūs varat izveidot dizainu arī pēc pasūtījuma, tādējādi iegūstot patiesi individuālu risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir fotogrāfija, komerczīmols vai noteiktas atsauces uz Pantone, mēs to varam nodrukāt.
Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo tirdzniecības pārstāvi.

custom flooring

Flotex priekšrocības

Flotex: augsto tehnoloģiju tekstils

Salīdzinājumā ar citām tekstila grīdām Flotex ir unikāls, pateicoties tā šķiedru uzbūvei. Apvienojot blīvu šķiedru virsmu un nodilumizturīgu pamatni, Flotex piedāvā labāko iespējamo veiktspējas un komforta apvienojumu.

Komfortabls un kluss
• Blīvās šķiedras veido siltu un komfortablu virsmu
• Zems trieciena trokšņu līmenis telpās un labs trieciena trokšņu samazinājums (20dB), lai nodrošinātu klusāku apkārtējo vidi
• Plašais dizainu klāsts ļauj izveidot pievilcīgu grīdas segumu jebkurai videi

Drošs
• Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijas prasībām gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem
• Flotex grīdas virsmas saķere nodrošina drošu staigāšanu
• Spuras neveidojošā konstrukcija novērš paklupšanas risku
• Flotex ir īpaši zems emisiju līmenis, un tas nesatur ftalātu

Higiēnisks un mazgājams
• Neilona 6,6 šķiedras aiztur alergēnus un sīkos netīrumus no gaisa, un no tiem var bez piepūles atbrīvoties ar putekļsūcēju
• Traipu gadījumā Flotex produktus var tīrīt ar ūdeni un birsti
• Pēc nopietnākas noslodzes var pielietot arī tvaika vai dziļāku mehānisko tīrīšanu, izmantojot nelielu daudzumu tīrīšanas līdzekļu
• Regulāra tīrīšana atjauno Flotex oriģinālo izskatu, noņemot nodiluma un izbalēšanas pazīmes
• Flotex ir visātrāk žūstošais tekstila grīdas segums, kas samazina dīkstāves laiku pēc tīrīšanas
• Pateicoties tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām, Flotex novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos

Flotex by Starck

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Žurnāls

Tehniskā informācija

Flotex H&L_Statement_262303

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions