Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex dizaina kolekcijas

Forbo Flooring Systems sadarbojas ar tādiem pasaulslaveniem dizaineriem kā Phillipe Starck, José Medina Galeote un Ettore Sottsass, lai radītu jaunus unikālus grīdas segumu dizainus, kurus var izmantot dažādās vidēs. Apvienojot mūsu pašu dizaineru radošumu un pasaulē atzītu dizaineru kompetenci, Forbo Flooring Systems gādā par to, lai pastāvīgi tiktu piedāvāti jauni, īpaši grīdas segumu dizaini. Visi mūsu Flotex dizaina kolekcijas ir pieejamas ruļļos Tos var viegli kombinēt ar citiem materiāliem un dizaina formātiem.

 • Flotex dizaina kolekcijas
 • Flotex dizaina kolekcijas
 • Flotex dizaina kolekcijas
 • Flotex dizaina kolekcijas
 • Flotex dizaina kolekcijas
 • 980513 Tweedy Petrol
  Flotex Tibor

  Flotex Tibor

  Tekstila dizaina pionieris Tibors Reihs (Tibor Reich), Tibor radītājs, bija ievērojama personība britu pēckara tekstila industrijā. Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums dizainu ir aizgūti no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas tika radīta 1957. gadā. Tibora pirms 70 gadiem radītie raksti, kas ir izmantoti inovatīvo Fotexur dizainu radīšanā, ir pārlaicīgi un vienmēr aktuāli.

 • 990607 Sottsass Wool
  Flotex Sottsass

  Flotex Sottsass

  Flotex Sottsass kolekcija ir tapusi radošas sadarbības rezultātā starp Forbo Flooring un itāļu dizaina studiju Sottsass Associati, kas pagājušā gadsimta beigās radīja slaveno Memfisas dizaina novirzienu.
  Dizainam ir kopīgas iezīmes: neregulāras, šķietami nejauši izvēlētas un organiskas formas, kā arī "optiskas" rotaļas ar gammu.

 • Artist 322010 umber | terracotta B2
  Flotex by Starck

  Flotex by Starck

  Filips Starks ir radījis kolekciju, kurā iekļautas 3 sistēmas — Vortex, Artist un Twilight. Katrai no tām ir pieejamas četras atsevišķas daļas, kuras var brīvi kombinēt, radot jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošus rakstus.

  Augstas izšķirtspējas digitālās drukas tehnika kopā ar Flotex grīdas seguma blīvo virsmu Starka kolekcijā rada unikālus rakstus. Apspēlējot krāsu gammu un toņu pāreju, katra no šīm trim sistēmām izaicina tradicionālo pieeju un rada jaunu valodu iekštelpu un grīdas segumu dizaina uztverē.

 • Galeote Patchwork 340004
  Flotex created by galeote

  Flotex created by galeote

  José Medina Galeote un Forbo dizaina komandas sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā.

  Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Médina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras. Forbo digitālās drukas iespējas ļauj pārnest José Médina Galeote mākslas darbus uz grīdas segumiem.

 • Mac Stopa jeans blue 360024
  Mac Stopa radītais Flotex

  Mac Stopa radītais Flotex

  Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas digitālo druku.

  Gan Forbo tekstila grīdas segumiem Flotex, gan vinila grīdas segumiem Eternal tika radīti vairāki skaisti dizaini ar ziedu, trapeču, pinuma un sešstūru rakstu. Katrs grīdas segums Mac Stopa attēliem piešķir unikālas īpašības.

  Pa labi redzams, kā izskatās grīdas dizains 100 x 100 cm platībā.

Flotex dizaina kolekcijas

Par Flotex dizaina kolekcijām

Forbo Flooring dizaina materiālu klāsti ir tapuši sadarbībā ar dažādiem dizaineriem no visas pasaules. Flotex materiāls ir lieliski piemērots dinamiskiem grafiskajiem dizainiem. Jaunākās digitālās drukas tehnoloģijas no jauna atdzīvina visus pievilcīgos rakstus, ko mūsu dizaina komanda ir radījusi sadarbībā ar citiem dizaineriem.

Citu starpā tādi pazīstami dizaineri kā Filips Starks, Tibors Reihs un Etore Sotsass ir sadarbojušies ar Forbo Flooring Flotex dizaina komandu, lai radītu jaunus Flotex grīdas segumu dizainus. Katram dizaineram ir savs rokraksts, tāpēc katram dizaina materiāla zīmolam ir savas unikālas īpašības.

Philippe Starck

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Brošūra

Brochure Flotex by Starck

Tehniskā informācija

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions