Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex sottsass

Flotex Sottsass kolekcija ir tapusi radošas sadarbības rezultātā starp Forbo Flooring un itāļu dizaina studiju Sottsass Associati, kas pagājušā gadsimta beigās radīja slaveno Memfisas dizaina novirzienu.
Dizainam ir kopīgas iezīmes: neregulāras, šķietami nejauši izvēlētas un organiskas formas, kā arī "optiskas" rotaļas ar gammu.

Materiāli

Flotex Sottsass

  Par Flotex Sottsass

  Novatoriski dizaini

  Flotex Sottsass kolekciju ir veidojis Etore Sotsass un Kristofers Redferns no itāļu dizaina studijas Sottsass Associati. Tā veido radikālu novirzienu, kas apvieno dinamisku dizainu un inovatīvas ražošanas tehnoloģijas.

  Kolekcijā ir iekļauti četri dizaini: Terrazzo, Wool, Bacteria un Kasuri. Dizainiem raksturīgas neregulāras, šķietami nejauši izvēlētas un organiskas formas, kā arī optiskas rotaļas ar gammu — būtisks aspekts grīdas dizainā, kura noformējumā vienmēr darbojas perspektīvas dinamika.

  Flotex Sottsass kolekcija ir pieejama plašā krāsu kombinācijā un ietver modernas krāsas izteikti kontrastējošās kombinācijās, piemēram, Šiaparelli rožaino (Schiapparelli pink), elektriski zilo (electric blue) un neona zaļo (neon green) uz melna fona.

  Sottsass Bacteria

  Sottsass & Flotex

  Radoša sadarbība

  Radikāls novirziens, kas apvieno dinamisku dizainu un inovatīvas ražošanas tehnoloģijas, ir radījis Flotex Sottsass kolekciju. Flotex grīdas segumu kolekcija ar noteiktu virzienu, kas ir revolucionāra gan estētiskā, gan tehniskā ziņā.

  Flotex Sottsass kolekcija ir tapusi Forbo Flooring un itāļu dizaina studijas Sottsass Associati radošās sadarbības rezultātā. Nelaiķis Etore Sotsass un viņa partneris un studijas vadītājs Kristofers Redferns kopā radīja četrus dizainus, kas izmantoti šajā Flotex kolekcijā. Tie tiek ražoti, izmantojot īpaši izstrādātu digitālās apdrukas tehnoloģiju, kas ir noteikusi jaunu augstas kvalitātes tekstila attēlveidošanas standartu.

  Tik unikāls grīdas segums kā Flotex piedāvā iespējas radošajiem dizaineriem, piemēram, Sottsass Associati darbiniekiem. Pateicoties vieglajai apdrukai, ir iespējams radīt faktiski jebkādu dizainu. Tas ļāva Etorem Sotsasam un Kristoferam Redfernam brīvi izmantot savu radošo garu un ļaut runāt mākslai.

  Flotex Sottsass wool

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Foto & video

  Flotex attēlu galerija

  Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

  Tehniskā informācija

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Brošūra

  Sottsass