Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
tibor

Tekstila dizaina pionieris Tibors Reihs (Tibor Reich), Tibor radītājs, bija ievērojama personība britu pēckara tekstila industrijā. Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums dizainu ir aizgūti no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas tika radīta 1957. gadā. Tibora pirms 70 gadiem radītie raksti, kas ir izmantoti inovatīvo Fotexur dizainu radīšanā, ir pārlaicīgi un vienmēr aktuāli.

Materiāli

Flotex Tibor

  Forbo Flotex & Tibor

  Forbo Flotex & Tibor

  Tekstila dizaina pionieris Tibors Reihs (Tibor Reich), Tibor radītājs, bija ievērojama personība britu pēckara tekstila industrijā. Kaut arī viņa satriecošie dizaini ir radīti 20. gadsimta 50. gados, tie tikpat labi varētu būt izstrādāti vakar.

  Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums Forbo atlasīto dizainu ir no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas radīta 1957. gadā un ieguvusi Industriālā dizaina padomes balvu (Council of Industrial Design’s inaugural Design Centre Award).

  Ja Tibors būtu dzīvs, viņš labprāt sadarbotos ar Forbo. Par laimi viņa radošais gars turpina dzīvot viņa starptautiski atzītajos arhīvos, kas atrodas Viktorijas un Alberta muzejā un Līdsas Universitātes Starptautiskajā tekstila arhīvā.

  Flotex ir lieliski piemērots materiāls Tibora dinamiskajiem grafiskajiem dizainiem.

  Jaunākās digitālās drukas tehnoloģijas no jauna atdzīvina viņa pievilcīgos rakstus.

  Tibor portrait with Onyx pattern

  Tibors un Fotexur māksla

  Tibors un Fotexur māksla

  Ungāru emigrants Tibors Reihs (1916-1996) bija ievērojama britu pēckara tekstila industrijas personība. Viņš bija daudzpusīgs mākslinieks, kurš veidoja paklāju, tapešu, keramikas, flīžu un vinila grīdas segumu dizainus savā izteiksmīgi koordinētajā stilā.

  1937. gadā apdāvinātais mākslinieks un dinamiskais uzņēmējs pārcēlās uz Apvienoto Karalisti, lai studētu Līdsas Universitātē.

  Uzņēmums "Tibor Ltd", kuru viņš izveidoja 1946. gadā Klifordmilā netālu no Stretfordas pie Eivonas, Vorikšīrā, bija vadošs zīmols 20. gadsimta piecdesmitajos un sešdesmitajos gados.

  Tekstūra bija būtiska Tibora tekstila iezīme. Viņš radīja ne tikai slavenās dziļās auduma tekstūras (Deep Texture), bet arī sietspiedē apdrukātu aizkaru audumu, kas pazīstams kā Texture Prints.

  Vairums Forbo atlasīto dizainu ir no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas radīta 1957. gadā un ieguvusi Industriālā dizaina padomes balvu (Council of Industrial Design’s inaugural Design Centre Award).

  "Fo" apzīmē fotogrāfiju, kamēr "Texur" apzīmē tekstūru, kas ir divi galvenie šo dizainu aspekti.

  Tuvplāna fotogrāfijas, kurās redzami organiski materiāli, piemēram, stiebrs un miza, bija Tibora izejas punkts, veidojot intriģējošos Fotexur rakstus. Kaislīgais fotogrāfs iedvesmu smēlās dabas pasaulē. Viņu vilināja reljefi un tonālie kontrasti, kas sastopami neparastās vietās, piemēram, izžuvušu upju gultņu rievās.

  Tibors fotografēja arī savus audumus un izmantoja šos attēlus savos dizainos.

  Fotexur process sākās ar fotogrāfijas drukāšanu uz papīra sietspiedē, kam sekoja attēla daļas izgriešana kvadrātos vai sloksnēs. Raksti tika veidoti, rotējot un pārkārtojot šos atkārtotos motīvus dažādos veidos, tādējādi radot enerģiskas un ritmiskas kompozīcijas. Tibora drosmīgā krāsu izvēle bija noslēdzošā sastāvdaļa šo stimulējošo un pievilcīgo dizainu veidošanā.

  Viņa pirms 70 gadiem radītie raksti, kas ir izmantoti inovatīvo Fotexur dizainu radīšanā, ir pārlaicīgi un vienmēr aktuāli.

  Tibor Reich portrait

  Par Flotex

  Par Flotex grīdas segumu

  Flotex šķiedru grīda apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja siltumu un komfortu. Neslīdoša, skaņu absorbējoša un vienkārši tīrāma grīda, kas ir digitāli apdrukāta neskaitāmās krāsu un dizainu variācijās, sākot ar abstraktiem dizainiem un beidzot ar 3D rakstiem un "trompe l’oeil" efektiem.

  • Flotex ir nodilumizturīgs grīdas segums, kas piemērots plaša spektra pielietojumam.

  • Flotex apvieno cietā grīdas seguma izturību un elastību ar tekstila grīdas siltumu un komfortu.

  • Vienā kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos.

  • Flotex šķiedras blīvums gādā par skaņas absorbēšanu, padarot to par klusu grīdas seguma materiālu.

  • Flotex ir Allergy UK sertificēts grīdas segums: šķiedras aiztur alergēnus, kas tiek atbrīvoti, tīrot grīdu ar putekļsūcēju.

  • Digitālā apdruka nodrošina neierobežotas dizaina iespējas un sarežģītas krāsu kombinācijas visā krāsu spektrā.

  • Digitālā apdruka ir ideāli piemērota detalizētu dizainu un kompleksu vizuālo efektu attēlošanai, ko grūti panākt, izmantojot tradicionālo druku.

  Flotex Atomic 980803 monochrome

  Video

  Flotex Tibor video

  Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par Forbo un Tibor sadarbību.

  Brošūra

  Tibor brochure cover

  Allergy UK

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu
  Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šim grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs. Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā tad, kad tiek veikt parasto paklāju tīrīšana. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Allergy approved flooring