Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

mac stopa radītais flotex

Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas digitālo druku.

Gan Forbo tekstila grīdas segumiem Flotex, gan vinila grīdas segumiem Eternal tika radīti vairāki skaisti dizaini ar ziedu, trapeču, pinuma un sešstūru rakstu. Katrs grīdas segums Mac Stopa attēliem piešķir unikālas īpašības.

Pa labi redzams, kā izskatās grīdas dizains 100 x 100 cm platībā.

Materiāli

Mac Stopa radītais Flotex

  Radījis Maks Stopa

  Ģeometriskas formas un jaunas tehnoloģijas

  Maks Stopa ir godalgots arhitekts un dizainers, kas darbojas vairākās dizaina jomās — arhitektūrā, interjera dizainā, rūpnieciskajā dizainā, mākslā, grafiskajā dizainā un modē. Viņš ir dibinājis “Massive Design”, arhitektūras dizaina uzņēmumu, kura specializācija ir uzņēmumu interjers.

  Kolekcija “Created by Mac Stopa” ir balstīta arhitektūras modularitātes idejā un vēlmē arhitektoniski sakārtot apkārtējo telpu. Tas tiek panākts, izmantojot ģeometrisku formu atkārtojumus, piemēram, sešstūrus, trapeces vai pinumus, kas veido kolekcijas pamatu. Maka Stopas pieredze interjera dizainā ir pamudinājusi viņu apvienot šīs formas ar klasisku interjera materiālu, piemēram, koka, auduma, metāla un ādas, tekstūru.

  “Dizainā man patīk eksperimentēt, es vēroju dabas skaistumu un fiziskās parādības, kas ir mums visapkārt. Tas bieži vien iedvesmo uz jauniem projektiem. Unikāla mākslinieciska interpretācija. Visu kolekciju caurvij viena tēma, kas balstīta uz blakus esošo modulāro formu mainīgajām krāsām. Dabā tas ir saistīts ar gaismas atspīdumu laušanu un absorbciju. Es to esmu izmantojis par dizaina instrumentu, piešķirot katram rakstam tādu izmēru un smalkumu, ka tas apvienojumā ar modulāro rakstu pierastumu rada aizraujošu klasiskas formas un 21. gadsimta tehnoloģiju saplūsmi.
  Mac Stopa

  Lasiet vairāk par dažādajiem dizainiem:

  Mac Stopa

  Mac Stopa & Forbo

  Unikāla partnerība vizuālajā jomā

  Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Viņa dizainus iedvesmojusi dziļā interese par matemātiku kopumā un konkrēti ģeometriju. Aizraušanās ar modularitāti, skulpturālām formām un digitālo mākslu mudina viņu radīt sērijveidā ražojamus priekšmetus, kas ienes tirgū inovācijas. Lietotājs ar šiem priekšmetiem var mijiedarboties un var tos pielāgot nepieciešamajai telpas funkcijai.

  Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas drukāšanas paņēmienus. Gan Forbo tekstila grīdas segumiem Flotex, gan vinila grīdas segumiem Eternal tika izveidoti vairāki skaisti dizaini. Katrs grīdas segums Maka Stopas attēliem piešķir unikālas īpašības.

  “Mani kā rūpniecisko formu radītāju aizrauj gan dabiskas struktūras, gan arī ar 3D drukāšanu saistītas jaunās tehnoloģijas. Apvienojot šos elementus ar ģeometriskajām formām, esmu radījis savā ziņā maigus un trīsdimensionālus dizainus.”
  Maks Stopa

  Papildinformācija par mūsu individuāla dizaina grīdas segumiem un Flotex
  Papildinformācija par mūsu individuāla dizaina grīdas segumiem un vinilu

  Created by Mac Stopa

  Attēli & video

  Attēli & video

  Šeit ir pieejami daži fotoattēli ar Maka Stopas radītajiem dizainiem, kā arī video ar papildinformāciju par individuāla dizaina grīdas segumiem un Flotex šķiedru grīdas segumu.

  Brošūra

  Radījis Maks Stopa

  Šeit ir pieejama brošūra, kurā varat izlasīt vairāk par Forbo unikālajiem grīdas segumu dizainiem, ko radījis Maks Stopa:

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Tehniskā informācija