Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Digitālā bibliotēka


Digitālā druka

Kaut kas atšķirīgs
Lai gan mēs piedāvājam ļoti plašu grīdas segumu klāstu, varam iztēloties, ka meklējat kaut ko pavisam atšķirīgu. Pateicoties digitālajai apdrukai, rodas jaunas iespējas. Mēs varam apdrukāt gan vinilu, gan flotex materiālu. Digitālā druka piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu attēliem, piemēram, zāles un ūdens motīviem. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe l‘oeil” efektu.

Digitālā bibliotēka
Mūsu “standarta” digitālās apdrukas piedāvājumu esam apkopojuši atsevišķā digitālās bibliotēkas grīdas plānotājā, kur varat izvēlēties no 8 dažādām kategorijām un apskatīt, kā šie grīdas segumi izskatās telpā. Vairākiem šajā digitālajā bibliotēkā pieejamiem dizainiem var mainīt krāsas — varat izvēlēties krāsas un personalizēt standarta dizainu.

Aldinga children centre - eternal digital print
Flower rhapsody rust | Flotex
Linear flotex vision

Floral

Floral kolekcija ietver ziedu dizainus — no abstraktiem, grafiskiem ziedu motīviem līdz romantiskiem rožu un tauriņu attēliem. Mēs pat piedāvājam pasaulslavenā gleznotāja Van Goga ziedu interpretācijas.
Laimīgas dienas nodrošinātas!
Digitālā bibliotēka

Linear

Linear kolekcija piedāvā unikālus lineārus dizainus: katram no tiem ir savas īpašības, un klāsts sniedzas no klusinātām un izsmalcinātām krāsu kombinācijām līdz ļoti sarežģītām un daudzkrāsainām tekstūrām.
Sekojiet līnijām!
Digitālā bibliotēka

Digital library | Textile
textile custom flooring

Textile

Forbo digitālās drukas kolekcija piedāvā vairākus tekstila dizainus, kas ļauj jūsu interjerā ienest adīta džempera vai rūtaina apmetņa silto sajūtu. Tekstila raksti veido izcilu dabīgo krāsu un materiālu kombināciju.
Digitālā bibliotēka

Geometric | Graphic

Ģeometriskie un grafiskie raksti ir vizuāli interesanti un piešķir interjeram mūsdienīgu izskatu. Katrs dizains ir pieejams dažādās krāsu kombinācijās, tādējādi piedāvājot jums pēc iespējas lielāku brīvību dizaina izpausmēs.
Digitālā bibliotēka

organic custom flooring
natural world custom flooring

Organic

Forbo digitālās drukas tehnoloģija piedāvā organiskas formas un motīvus, kas veido unikālus un mūsdienīgus plašus rakstus, nodrošinot pievilcīgākas un veselībai labvēlīgākas iekštelpas.
Digitālā bibliotēka

Natural World

Dabas ienešana iekštelpās neaprobežojas ar augiem. Digitālā druka dod iespēju radīt dabisku pasauli iekštelpās. Klāstā atradīsit dizainus ar biezu, krāsainu rudens lapu klājumu, upes gultni un pat pastaigu kosmosā. Viss ir iespējams!
Digitālā bibliotēka

Terrazzo Large
Blue Terrazzo

Stone | Ceramic

Terrazzo vai Portugāļu flīzes, dabīgs akmens, oļi – tas viss ir iespējams pateicoties digitālās drukas iespējām.
Digitālā bibliotēka

Statement

Šajā Flotex kolekcijā ietilpst plašs fotogrāfisku attēlu klāsts, kas pārvērsts interesantos un unikālos grīdas segumos. Zāle, lapas, ūdens lāses vai zebras āda ir tikai dažas no plašā attēlu klāsta sniegtajām izvēlēm.
Digitālā bibliotēka

Savs dizains

Nevarat atrast to, ko meklējat, neskatoties uz mūsu plašo dizainu klāstu? Neuztraucieties, mēs varam piedāvāt vairāk. Jūs varat izveidot savu grīdas dizainu un mēs jums to nodrukāsim vinila vai Flotex kvalitātē, izmantojot mūsu digitālās drukas tehniku!

Sazinieties ar mums

Custom flooring

Savs dizains - kā tas darbojas?

Savs dizains - realizētie projekti