Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex flīzes

Flotex flīzes ir augstas kvalitātes grīdas segums, kas ir pieejams 50 x 50 cm un/vai 50 x 25 cm izmērā. Visas Flotex flīzes var viegli kombinēt ar citiem grīdas risinājumiem un formātiem, tāpēc jums ir iespēja radīt unikālu modulāru dizainu. Flīžu formātā mēs piedāvājam piecus dažādus dizainus.

 • Flotex flīzes
 • Flotex flīzes
 • Flotex flīzes
 • Flotex flīzes
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour flīzes

  Flotex Colour flīzes

  Flotex Colour piedāvā daudzpusīgu grīdas segumu tekstila dizainu klāstu, kam ir pieejami četri smalki viendabīgi dizaini: Metro, Calgary, Canyon un Penang. Visi dizaini ir pieejami lokšņu un flīžu formātā. Dažas krāsas ir pieejamas arī planku formātā. Šajā lapā jūs atradīsit visu informāciju par 50x50 cm izmēra Flotex Colour flīzēm.

 • t551003 tabletop Flotex Complexity embossed
  Flotex Cityscape flīzes

  Flotex Cityscape flīzes

  Flotex Cityscape reljefa līnijas rada intriģējošu trīs dimensiju grīdas dizainu, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās. Šo unikālo flīžu klāstu iedvesmoja pilsētvides ainavu līnijas un krustpunkti. Tīklam līdzīgais raksts, kas iestrādāts neilona šķiedrās, veido komfortablu grīdu ar tekstūru. Cityscape klāstā iekļauts izsmalcinātais un lineārais Integrity dizains, kā arī daudzkrāsainais Complexity dizains.

 • Flotex Metro Lagoon to546920
  Flotex Colour flīzes ar reljefu

  Flotex Colour flīzes ar reljefu

  Flotex Metro kolekcijā vairākas krāsas ir pieejamas ar reljefām struktūrām. Mēs piedāvājam divas struktūras - stikla un organisko. Šajā lapā atradīsiet informāciju par materiāla tekstūru un aplūkot visas šai tehnikai pieejamās krāsas.

 • Flotex Metro Grey - 546006_746006_246006
  Flotex AcousticPlus flīzes

  Flotex AcousticPlus flīzes

  Akustikas problēmas ir otra populārākā sūdzība saistībā ar darba vidi. Uzlabotas akustiskās īpašības ļauj palielināt koncentrēšanos. Lai piešķirtu papildus akustiskās īpašības, mēs piedāvājam īpašu pamatkārtu mūsu Flotex flīzēm, kas palielina trieciena trokšņu samazinājumu par 3 dB līdz pat 22 dB: Flotex AcousticPlus.

 • 242005
  Flotex Cirrus & Stratus flīzes

  Flotex Cirrus & Stratus flīzes

  Flotex Cirrus & Stratus kolekciju veido divi saskaņoti dizaini dažādās krāsās. Dizaini nodrošina pilnīgu brīvību un dažādu kombināciju iespējamību. Lietojot atsevišķi vai kopā, šī modulārā flīžu kolekcija būs piemērota biroja vidē, mācību telpās un citās sabiedriskās ēkās.

Par Flotex flīzēm

Flotex flīzes

Flotex flīzes var viegli kombinēt ar citiem grīdas seguma veidiem, struktūrām un pat citiem formātiem. Mēs piedāvājam divu dažādu zīmolu flīzes: Flotex Linear un Flotex Cityscape. Flīzes ir teicams risinājums, ja vēlaties radīt unikālu grīdas segumu ar dažādiem rakstiem un krāsām. Mūsdienās modulārās grīdas ir ļoti populāras, tāpēc ar Flotex flīžu klāstu mēs jums vēlamies dot iespēju veidot modulāru grīdu no augstas kvalitātes tekstila!

Kāpēc izvēlēties Flotex flīzes?

Izturīgas un komfortablas
● Izturīgās neilona 6.6 šķiedras rada ilgi kalpojošu augstāko tehnoloģiju tekstila grīdas segumu, kas piemērots augstas noslodzes zonām.
● Blīvās šķiedras (līdz 80 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu.
● Flotex flīzēm piemīt izcila formas stabilitāte, un to ieklāšana ir vienkārša.

Higiēniskas un mazgājamas
● Pateicoties konstrukcijai, Flotex ir augsto tehnoloģiju tekstils, kas novērš alerģijas.
● Flotex šķiedras aiztur netīrumus, bet tos ir viegli iztīrīt ar standarta tīrīšanas metodēm.
● Flotex var tīrīt ar putekļsūcēju, tvaiku vai birsti un ūdeni. Flotex virsma žūst ātri un vienmēr atgūst savas īpašības un sākotnējo ārējo izskatu.

Drošas un klusas
• Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām.
• Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē.
• Flotex ir akustiskas grīdas risinājums (A klase) ar izcilām skaņas absorbēšanas īpašībām, nodrošinot 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu.

Flotex Cityscape embossed tiles

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehniskā informācija

Technical Specifications