Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex ruļļu materiāls

Flotex ruļļu grīdas segums ir teicams tekstila grīdas segumu risinājums gandrīz visām komerciālajām un publiskajām zonām. Mēs piedāvājam vairākus Flotex zīmolus, kas ir pieejami lokšņu formātā. Flotex loksnes var lieliski kombinēt ar Flotex Artline kolekciju.

 • Flotex ruļļu materiāls
 • Flotex ruļļu materiāls
 • Flotex ruļļu materiāls
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour

  Flotex Colour

  Flotex Colour piedāvā daudzpusīgu dizainu klāstu, kam ir pieejami četri smalki viendabīgi dizaini: Metro, Calgary, Canyon un Penang. Visi dizaini ir pieejami ruļļu un flīžu formātā. Dažas krāsas ir pieejamas arī planku formātā. Šeit jūs atradīsit visu informāciju par Flotex Colour lokšņu materiāliem.

 • Flotex Borders 211046
  Flotex Artline

  Flotex Artline

  Flotex Artline ir vienkrāsainas materiāla joslas, kas ir pieejamas tikai 11 vai 22 cm platumā un tās kombinējas ar Flotex ruļļu materiālu. Mēs piedāvājam plašu krāsu klāstu, lai jums dotu iespēju variēt un kombinēt pēc sirds patikas.

  Jūs varat izmantot Flotex Artline, lai nodalītu divas dažādas ruļļu materiāla krāsas vai izmantotu tās gar telpas malām.

 • Flotex Naturals 010075 warm oak
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals piedāvā reālistiskus dabisku materiālu attēlus, piemēram, koka, akmens, keramikas un korķa. Šīs rakstu tehnoloģijas ļauj izveidot apbrīnojami reālistiskas grīdas ar uzlabotām akustiskajām un pretslīdes īpašībām, kā arī nelielām apkopes izmaksām.

  Dizaini, kuri ir atzīmēti ar * ir pieejami no noliktavas.

  Lai aplūkotu visas Flotex digitālās kolekcijas dodieties uz Flotex Vision digitālo bibliotēku.

Flotex ruļļu materiāls

Flotex ruļļu materiāls

Flotex lokšņu ieklāšana ir ļoti ātra un viegla, tāpēc tas ir teicams risinājums lielām komerciālām vai publiskām zonām. Flotex loksnes ir pieejamas 2 x 30 metru ruļļos. Tās var lieliski kombinēt ar mūsu Flotex Artline kolekciju.

Flotex grīdas segums ir pazīstams ar augsto kvalitāti un unikālo konstrukciju. Pateicoties unikālajai konstrukcijai, Flotex ir higiēniskākais tekstila grīdas segums pasaulē. To var izmantot dažādās zonās, kur katrai tas nodrošina savas priekšrocības.

Mazgājams un ātri žūstošs
Flotex grīdas segumi ir ūdensnecaurlaidīgi un tos var mazgāt ar piemērotiem tīrīšanas līdzekļiem. Flotex var mazgāt ar grīdas uzkopšanas mašīnām. Tā kā Flotex piesaista alergēnus un smalkos putekļus no gaisa, liela nozīme ir rūpīgai un vieglai grīdas uzkopšanai. Flotex šķiedru priekšrocība ir tā, ka gan sausās, gan mitrās tīrīšanas laikā viegli savākt putekļus un alergēnus. Mitrās tīrīšanas laikā Flotex grīdas segumi izžūst ļoti ātri.

Higiēniskās īpašības
Pateicoties unikālajai konstrukcijai, Flotex ir higiēniskākais tekstila grīdas segums pasaulē. Salīdzinājumā ar paklājiem Flotex izmantotas taisnas blīvas šķiedras, kamēr paklājiem ir daudz sarežģītāka struktūra. Abi grīdas segumi piesaista alergēnus un smalkos putekļus no gaisa, taču, tīrot Flotex grīdas segumu ar putekļsūcēju, tiek iztīrīts divkāršs daudzums alergēnu salīdzinājumā ar paklājiem. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc Flotex grīdas segums ir vienīgais tekstila grīdas segums, kam ir piešķirts prestižais Allergy UK Seal of Approval™ sertifikāts.

Trokšņu slāpēšana
Dažās vidēs ir ļoti svarīgi nodrošināt telpas ar zemu trokšņu līmeni. Skolas un biroji ir tipiski piemēri, kur trokšņi nav vēlami. Flotex grīdas segumos esošās šķiedras nodrošina klusumu un komfortu, kāds parasti ir raksturīgs tikai paklājam.

Pretslīdes noturība
Flotex grīdas segumi neslīd gan sausos, gan mitros apstākļos. Tā ir liela priekšrocība, piemēram, tīrot grīdu, kamēr pa to staigā cilvēki.

Izturība
Atklājiet Flotex izturību un ilgmūžību, ko nodrošina 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru katrā kvadrātmetrā, vienlaikus gādājot par klusumu un komfortu, kāds parasti ir raksturīgs paklājam. To nodrošina necaurlaidīgā tapsētā pamatne un lielais šķiedru blīvums.

Flotex Colour (2019) - 445022, 445027

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Kolekcijas

Flotex lokšņu kolekcijas

Vairākas Flotex kolekcijas ir pieejamas lokšņu formātā, zemāk īss pārskats par katru no tām:
Flotex Colour
Flotex Colour piedāvā daudzpusīgu dizainu klāstu četrās struktūrās: Metro, Calgary, Penang un Canyon. Šī kolekcija ir pazīstama ar plašo krāsu klāstu un nebeidzamajām kombinēšanas iespējām. Visi lokšņu produkti ir pieejami arī flīžu formātā. Dažas krāsas ir pieejamas planku formātā.

Flotex Vision
Flotex Vision ietver vairākus apakšzīmolus. Katram no tiem ir savs unikāls dizains. Kopumā Flotex Vision produktu kolekcija piedāvā vairāk nekā 500 digitāli apdrukātu grīdas dizainu. Flotex šķiedru blīvums ļauj radīt reālistisku dizainu ar augstu fotoattēla izšķirtspēju. Tāpēc uz mūsu Flotex grīdas segumiem var uzdrukāt gandrīz jebkuru dizainu.

Flotex Artline
Artline ir vienkrāsainas Flotex joslas, kas ļaus radīt unikālu grīdas seguma dizainu. Artline kolekcija ir pieejama tikai 11 cm un 22 cm platumā. Tā ir teicami piemērota, ja vēlaties robežas, radošus dizainus vai kontrastējošus elementus starp krāsām vai dažādiem dizainiem.

Flotex Colour (2019) - 211100, 482027

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehniskā informācija

Technical Specifications