Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex loksnes

Izsmalcināta modularitāte un stils. Modularitāte ir populāra grīdas segumu tirgus tendence, tāpēc Forbo ir izstrādājis unikālu 100 x 25 cm formāta Flotex lokšņu klāstu, no kā var veidot izteiksmīgus grīdas dizainus. Vai esat redzējuši tekstila grīdas segumu, kas līdzinās betonam? Mēs piedāvājam 6 aizraujošus grīdas dizainus, kas sniedz neierobežotas kombinēšanas iespējas un kas iederēsies jebkurā telpā.

 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass loksnes apvieno ilgu kalpošanas mūžu ar izsmalcinātību un stilu. Pateicoties to radītajam dabiskajam un siltajam efektam, Seagrass dizains labi iederēsies dažādos interjeros.

 • 145011 Flotex Lava tabletop
  Flotex Lava

  Flotex Lava

  Flotex Lava loksnes izceļ to tekstūra un krāsa. Tās palīdz piešķirt telpām raksturu, izcelt zonas un veidot radošas dizaina kombinācijas visos iespējamos veidos.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Flotex Triad loksnēm ir aizraujošs grafiskais dizains, kas sniedz jums radošu brīvību, jo varat kombinētu krāsas un klājuma metodes, vienkāršā veidā radot sev piemērotu grīdas segumu.

 • Flotex Penang - p982020
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang kolekcijai piemīt viendabīgs stils un smalkas apdrukas nianses. Tās mūsdienīgais planku dizains nodrošina klusu un neitrālu vidi.

 • Flotex Metro - Grey
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro ir daudzpusīgs dizains ar plašu un modernu krāsu klāstu. Klusinātajam rakstam ir nenoteikta forma, kas rada Flotex unikālo autentisko sajūtu.
  Šī kolekcija labi iederēsies biroju vai mazumtirdzniecības telpās, bet būs piemērota arī citās telpās, kurās iederas neuzkrītoša tekstila grīda.

 • Flotex Calgary - p990010
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Calgary ir patīkams, dabīgs grīdas dizains ar marmoram līdzīgu rakstu, kas piešķir organisku, daudzpusīgu estētisko izskatu. Gaišā un tumšā kontrasts rada interesantu grīdas dizainu, ieklājams skujiņveidā vai citā ieklāšanas veidā.

 • Flotex Colour Canyon - Limestone
  Flotex Canyon

  Flotex Canyon

  Canyon grīdas segumam ir izteikts svītrojums, kas rada reljefa efektu, dizaina iedvesma gūta no zemes un akmeņiem. Tā spēcīgā faktūra un interesantais izskats vienlīdz labi izskatīsies savstarpēji, kombinējot dažādas krāsas vai izmantojot vienu toni.

 • Flotex Savannah 911005
  Flotex Savannah

  Flotex Savannah

  Flotex Savannah ir smalka, dabas iedvesmota tekstūra ar izteiktu lineāru rakstu, kāds piemīt savvaļas zālaugiem. Kolekcijas 6 dizainus var kombinēt visos ieklāšanas veidos, tādējādi nodrošinot lielisku iespēju individuāli izpausties.

 • Refract 137004
  Flotex Refract planks

  Flotex Refract planks

  A contrasting pattern made of textures formed by light reflected and refracted across buildings. A Flotex Refract floor has depth, movement and energy. Flotex Refract planks have been designed to ensure a perfectly random appearance, creating a stunning individual floor without the need for planning.

 • Flotex Frameweave 142003
  Flotex Frameweave planks

  Flotex Frameweave planks

  Inspired by rich woven fabric and combined with a graphical layout, Frameweave planks create both depth and movement as shapes form within the otherwise subtle design. The large choice of colours makes Flotex Frameweave a very versatile flooring choice for designing stunning installations.

 • Converge 141007
  Flotex Converge planks

  Flotex Converge planks

  Areas of pattern meet, joining at angles, creating different facets which contrast in shade or colour, forming abstract shapes at random. Via their shared elements, all Flotex Converge colours co-ordinate making this the perfect floor design for large areas requiring differentiation.

 • Montage 147004
  Flotex Montage planks

  Flotex Montage planks

  The build-up of textures, with layer upon layer of blending structures, evolves into a complex pattern that gives an elegant and contemporary feel. The Flotex Montage floor planks can be used on their own or combined with Ombré planks to create different zones in your floor space.

 • Ombre 149004
  Flotex Ombré planks

  Flotex Ombré planks

  Strongly textile, subtly textured and shaded from dark to light. The effect of the plank pattern is a deliberate contrast, as the elements of the design mix with the format. Flotex Ombré colours can easily be combined into beautiful floor designs with the co-ordinating Montage colourways.

 • Marble 143001
  Flotex Marble planks

  Flotex Marble planks

  Classic and chic with an element of fun. Flotex Marble planks can be mixed together or used individually to bring character or just challenge the senses. A Flotex Marble floor brings something new, visually familiar yet texturally different, it aims to challenge perceptions and push boundaries.

 • 133002 Flotex Box-cross tabletop
  Flotex Box Cross

  Flotex Box Cross

  Ar Flotex Box Cross grīdas loksnēm jūs varat pārveidot telpu. Katra Box Cross loksne ir unikāla. Tās krusteniskais un rāmīšu raksts liegi mainās visā loksnes garumā, savukārt diagonālā tekstūra izvēršas platumā, savienojot loksnes.
  Box Cross loksnes var klāt mozaīkas veidā, kā arī ar nobīdi.

 • 151003 Flotex Wood
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Flotex Wood loksnes piedāvā dabisku, autentisku koka grīdas izskatu. Šī grīda ir patīkama un silta zem kājām, absorbē apavu radīto troksni un nenodilst.
  Tekstila grīda ar koka rakstu? Jūs pārsteigs tās izskats, radītās sajūtas un kalpošanas īpašības.
  Flotex Wood var klāt visos iespējamos klājuma veidos, tāpēc lieciet lietā iztēli!

 • Flotex Concrete 139001 tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Flotex Concrete loksnes ir betonam līdzīgs grīdas segums, kādu jūs līdz šim nebūsiet redzējuši. Tās ir detalizētas, siltas un ar patīkamu tekstūru, taču izturības ziņā spēj mēroties ar īsta betona grīdu.
  Eksperimentējiet ar Concrete toņiem, lai radītu izsmalcinātas kombinācijas, kuru dizains nenovecos.

Par Flotex loksnēm

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils

Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

Modulārais grīdas segums ir populāra tendence, tāpēc esam izstrādājuši jaunu Flotex lokšņu kolekciju, kurā ir iekļauti dažādi dizaini 100 x 25 cm lokšņu formātā. No šiem mūsdienīgajiem dizainiem ir iespējams izveidot iespaidīgus grīdas plānojumus, kas atbilst jebkādām prasībām.

Lietojums
Daudzpusīgie Flotex lokšņu dizaini lieliski iederēsies gan mūsdienīgā, gan klasiskā biroja vidē, kā arī tādās zonās kā lidostas uzgaidāmās telpas, sapulču centri, restorāni un viesnīcas. Wood un Seagrass dizaini, pateicoties savām dabiskajām un siltajām īpašībām, labi iederēsies pat mājīgās vidēs kā, piemēram, veco ļaužu un aprūpes centros.

Izsmalcinātība un stils
Flotex loksnes nodrošina neierobežotas krāsu kombinēšanas iespējas viena dizaina ietvaros. Arī klājuma raksti palīdz veidot stimulējošu un enerģisku vidi, izmantojot zigzaglīniju vai skujiņveida klājumu. Flotex lokšņu raksti tikpat kā neatkārtojas, tāpēc rada interesantu un skaistu grīdas segumu pat tad, ja izmantojat tikai vienu krāsu.

Flotex planks Lava

Flotex lokšņu priekšrocības

Flotex loksnes: izturīgas un komfortablas

Flotex grīdas segums, kas jau ir pieejams lokšņu un flīžu formātā, tagad nodrošina iespēju veidot izsmalcinātu telpas dizainu ar jaunās sērijas loksnēm 100 x 25 cm formātā.

Komfortabls un kluss
• Blīvās šķiedras (līdz 80 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu
• Izcilās skaņas absorbēšanas īpašības padara Flotex par akustiskas grīdas risinājumu (A klase, kas nodrošina 20 dB trieciena trokšņu samazinājumu)
• Flotex ir komfortabls grīdas segums, pa kuru ir patīkami staigāt
• Plašais dizainu klāsts ļauj izveidot pievilcīgu grīdas segumu jebkurai videi

Drošs un izturīgs
• No neilona 6.6 šķiedras veidotais Flotex ir neiznīcināms tekstila grīdas segums
• Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē
• Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijas prasībām gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem

Higiēnisks un mazgājams
• Neilona 6.6 šķiedras aiztur sīkos netīrumus un atbrīvo tos standarta mazgāšanas procedūras laikā
• Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām
• Flotex tīrīšanu ikdienā var veikt ar putekļsūcēju vai tvaika un ūdens tīrīšanas metodēm, lai iztīrītu iesprostotos netīrumus, kā rezultātā Flotex vienmēr atgūst savu sākotnējo izskatu

Flotex Planks construction

Allergy UK

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu
Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šim grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs. Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā tad, kad tiek veikt parasto paklāju tīrīšana. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Allergy approved flooring

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehniskā informācija

Technical Specifications