Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex loksnes

Izsmalcināta modularitāte un stils. Modularitāte ir populāra grīdas segumu tirgus tendence, tāpēc Forbo ir izstrādājis unikālu 100 x 25 cm formāta Flotex lokšņu klāstu, no kā var veidot izteiksmīgus grīdas dizainus. Vai esat redzējuši tekstila grīdas segumu, kas līdzinās betonam? Mēs piedāvājam 6 aizraujošus grīdas dizainus, kas sniedz neierobežotas kombinēšanas iespējas un kas iederēsies jebkurā telpā.

 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • Flotex loksnes
 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass loksnes apvieno ilgu kalpošanas mūžu ar izsmalcinātību un stilu. Pateicoties to radītajam dabiskajam un siltajam efektam, Seagrass dizains labi iederēsies dažādos interjeros.

 • Flotex Penang - p982020
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang kolekcijai piemīt viendabīgs stils un smalkas apdrukas nianses. Tās mūsdienīgais planku dizains nodrošina klusu un neitrālu vidi.

 • Flotex Metro - Grey
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro ir daudzpusīgs dizains ar plašu un modernu krāsu klāstu. Klusinātajam rakstam ir nenoteikta forma, kas rada Flotex unikālo autentisko sajūtu.
  Šī kolekcija labi iederēsies biroju vai mazumtirdzniecības telpās, bet būs piemērota arī citās telpās, kurās iederas neuzkrītoša tekstila grīda.

 • Flotex Calgary - p990010
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Calgary ir patīkams, dabīgs grīdas dizains ar marmoram līdzīgu rakstu, kas piešķir organisku, daudzpusīgu estētisko izskatu. Gaišā un tumšā kontrasts rada interesantu grīdas dizainu, ieklājams skujiņveidā vai citā ieklāšanas veidā.

 • Flotex Colour Canyon - Limestone
  Flotex Canyon

  Flotex Canyon

  Canyon grīdas segumam ir izteikts svītrojums, kas rada reljefa efektu, dizaina iedvesma gūta no zemes un akmeņiem. Tā spēcīgā faktūra un interesantais izskats vienlīdz labi izskatīsies savstarpēji, kombinējot dažādas krāsas vai izmantojot vienu toni.

 • Refract 137004
  Flotex Refract

  Flotex Refract

  Kontrastējošo dizainu nodrošina tekstūras, kuras veido starp ēkām atstarotā un lauztā gaisma. Flotex Refract grīdu raksturo dziļums, kustīgums un enerģija. Flotex Refract dēļu dizains nodrošina šķietami nejaušu izskatu un tādējādi rada satriecoši individuālu grīdu, kurai nav nepieciešams īpašs plānojums.
  Flotex Refract dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • Flotex Frameweave 142003
  Flotex Frameweave

  Flotex Frameweave

  Frameweave dēļi ir radīti, iedvesmojoties no izsmalcinātiem austiem audumiem apvienojumā ar grafisku klājumu. Tie piešķir dziļuma un kustīguma efektu, izsmalcinātajā rakstā veidojoties formām. Lielā krāsu palete padara Flotex Frameweave par ļoti daudzpusīgu grīdas seguma izvēli, lai radītu satriecošus klājumus.
  Frameweave dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • Converge 141007
  Flotex Converge

  Flotex Converge

  Raksta zonas satiekas leņķu savienojumos, radot dažādas kontrastējošu toņu vai krāsu šķautnes, kas veido nejaušas abstraktas formas. Pateicoties kopīgajiem elementiem, visas Flotex Converge krāsas ir saskaņotas, tādējādi padarot to par lieliski piemērotu grīdas dizainu lielām zonām, kurās nepieciešama norobežošana.
  Converge dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • Montage 147004
  Flotex Montage

  Flotex Montage

  Tekstūru veidojums, slāni pa slānim pievienojot saskaņotas struktūras, pārtop sarežģītā rakstā, kas piešķir elegantu un mūsdienīgu iespaidu. Flotex Montage grīdas dēļus var izmantot atsevišķi vai kombinēt ar Ombré dēļiem, lai grīdas klājumā veidotu dažādas zonas.
  Flotex Montage dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida, dubultā skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • Ombre 149004
  Flotex Ombré

  Flotex Ombré

  Izteikts tekstils ar maigu tekstūru, no tumšiem līdz gaišiem toņiem. Dēļu raksta efekts ir apzināti kontrastējošs, dizaina elementiem sajaucoties ar formātu. Flotex Ombré krāsas var viegli apvienot skaistos grīdas dizainos ar saskaņotu Montage krāsu kombināciju palīdzību.
  Ombré dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida, dubultā skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • Marble 143001
  Flotex Marble

  Flotex Marble

  Klasiski un eleganti, ar dzīvespriecīgu noti. Flotex Marble dēļus var kombinēt vai izmantot atsevišķi, lai grīdām piešķirtu raksturu vai stimulētu noteiktas maņas. Flotex Marble grīdas ienes jaunas vēsmas. Tās ir vizuāli pazīstamas, taču tekstūras ziņā atšķirīgas; to mērķis ir izaicināt priekšstatus un paplašināt robežas.
  Marble dēļus var klāt ar nobīdi, skujiņveida, dubultā skujiņveida vai mozaīkas rakstā.

 • 133002 Flotex Box-cross tabletop
  Flotex Box Cross

  Flotex Box Cross

  Ar Flotex Box Cross grīdas loksnēm jūs varat pārveidot telpu. Katra Box Cross loksne ir unikāla. Tās krusteniskais un rāmīšu raksts liegi mainās visā loksnes garumā, savukārt diagonālā tekstūra izvēršas platumā, savienojot loksnes.
  Box Cross loksnes var klāt mozaīkas veidā, kā arī ar nobīdi.

 • 151003 Flotex Wood
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Flotex Wood loksnes piedāvā dabisku, autentisku koka grīdas izskatu. Šī grīda ir patīkama un silta zem kājām, absorbē apavu radīto troksni un nenodilst.
  Tekstila grīda ar koka rakstu? Jūs pārsteigs tās izskats, radītās sajūtas un kalpošanas īpašības.
  Flotex Wood var klāt visos iespējamos klājuma veidos, tāpēc lieciet lietā iztēli!

 • Flotex Concrete 139001 tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Flotex Concrete loksnes ir betonam līdzīgs grīdas segums, kādu jūs līdz šim nebūsiet redzējuši. Tās ir detalizētas, siltas un ar patīkamu tekstūru, taču izturības ziņā spēj mēroties ar īsta betona grīdu.
  Eksperimentējiet ar Concrete toņiem, lai radītu izsmalcinātas kombinācijas, kuru dizains nenovecos.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Flotex Triad loksnēm ir aizraujošs grafiskais dizains, kas sniedz jums radošu brīvību, jo varat kombinētu krāsas un klājuma metodes, vienkāršā veidā radot sev piemērotu grīdas segumu.
  Šī grīda izskatās lieliski ķieģeļu, skujiņveida vai vītā klājumā, un ir pieejamas aizraujošas nokrāsas ar zonu izcelšanas iespējām, kā arī unikāla versija ar reljefu, kas jūsu grīdai piešķirs papildu tekstūru un taustes īpašības.

Par Flotex loksnēm

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils

Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

Modulārais grīdas segums ir populāra tendence, tāpēc esam izstrādājuši jaunu Flotex lokšņu kolekciju, kurā ir iekļauti dažādi dizaini 100 x 25 cm lokšņu formātā. No šiem mūsdienīgajiem dizainiem ir iespējams izveidot iespaidīgus grīdas plānojumus, kas atbilst jebkādām prasībām.

Lietojums
Daudzpusīgie Flotex lokšņu dizaini lieliski iederēsies gan mūsdienīgā, gan klasiskā biroja vidē, kā arī tādās zonās kā lidostas uzgaidāmās telpas, sapulču centri, restorāni un viesnīcas. Wood un Seagrass dizaini, pateicoties savām dabiskajām un siltajām īpašībām, labi iederēsies pat mājīgās vidēs kā, piemēram, veco ļaužu un aprūpes centros.

Izsmalcinātība un stils
Flotex loksnes nodrošina neierobežotas krāsu kombinēšanas iespējas viena dizaina ietvaros. Arī klājuma raksti palīdz veidot stimulējošu un enerģisku vidi, izmantojot zigzaglīniju vai skujiņveida klājumu. Flotex lokšņu raksti tikpat kā neatkārtojas, tāpēc rada interesantu un skaistu grīdas segumu pat tad, ja izmantojat tikai vienu krāsu.

Flotex planks Lava

Flotex lokšņu priekšrocības

Flotex loksnes: izturīgas un komfortablas

Flotex grīdas segums, kas jau ir pieejams lokšņu un flīžu formātā, tagad nodrošina iespēju veidot izsmalcinātu telpas dizainu ar jaunās sērijas loksnēm 100 x 25 cm formātā.

Komfortabls un kluss
• Blīvās šķiedras (līdz 80 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu
• Izcilās skaņas absorbēšanas īpašības padara Flotex par akustiskas grīdas risinājumu (A klase, kas nodrošina 20 dB trieciena trokšņu samazinājumu)
• Flotex ir komfortabls grīdas segums, pa kuru ir patīkami staigāt
• Plašais dizainu klāsts ļauj izveidot pievilcīgu grīdas segumu jebkurai videi

Drošs un izturīgs
• No neilona 6.6 šķiedras veidotais Flotex ir neiznīcināms tekstila grīdas segums
• Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē
• Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijas prasībām gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem

Higiēnisks un mazgājams
• Neilona 6.6 šķiedras aiztur sīkos netīrumus un atbrīvo tos standarta mazgāšanas procedūras laikā
• Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām
• Flotex tīrīšanu ikdienā var veikt ar putekļsūcēju vai tvaika un ūdens tīrīšanas metodēm, lai iztīrītu iesprostotos netīrumus, kā rezultātā Flotex vienmēr atgūst savu sākotnējo izskatu

Flotex Planks construction

Allergy UK

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu
Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šim grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs. Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā tad, kad tiek veikt parasto paklāju tīrīšana. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Allergy approved flooring

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions

Tehniskā informācija

Technical Specifications