Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum paanid

Forbo peamine linoleumi tootemark Marmoleum esindab mitmekülgsust nii rakendustes kui ka värvitoonides ja disainis. Lisaks on see naturaalne põrandakate äärmiselt vastupidav ja pakub kõige säästlikumat valikut iga kord, kui kaalutluse all on elastne põrand.

Kõikidel Marmoleumi põrandatel on nüüd Topshield2 – kahekordne UV-kõvastunud viimistlus, mis hoolitseb kaunite põrandate eest koos välimuse kauakestva säilimisega.

Toode

Marmoleum paanid

Kollektsioon

Marmoleum kollektsioon

Linoleumi paanide kollektsioon on tasakaalustatud valik meie Marmoleumi sarjast „Marmoleumi järgmine põlvkond”. Marmori hästituntud välimuse kõrval pakume kujundusi, mis sarnanevad peenbetooniga koos kaunite värvinüanssidega, ning vanaaegset triibukujundust. See annab Marmoleumi kollektsioonile täiesti uue välimuse, mis võib anda teie kodule nüüdisaegse, ent loomuliku iseloomu.

Marmoleum

Põrandahooldus

Korrashoiu lihtsus

Meie linoleumpõrandad on kergesti puhastatavad ja korras hoitavad tänu oma vastupidavale Topshield2 viimistlusele. Forbo põrandahoolduse süsteem linoleumi jaoks toetab kahte erinevat meetodit, mis on tingitud erivahendite kättesaadavusest: piserdusmeetod on kõige tõhusam ja säästlikum meetod ning seda tehakse ühekettalise põrandapesumasinaga. Olukordades, kus põrandapesumasinat ei saa kasutada või ei ole see praktiline, saab kasutada käsitsi Moneli meetodit.

Piserdusmeetod mehaaniliseks põrandahoolduseks põrandapesumasina abil.
Enamikus olukordades on piserdusmeetod parim valik. Piserduspuhastamine hoiab põranda parimas seisundis ja pärsib mustuse külgejäämist. Piserdusmeetod tekitab kuiva ja hügieenilise keskkonna.

Moneli meetod käsitsi põrandahoolduseks lihtsate põrandahooldusvahendite abil
Moneli meetod (ehk seebikile meetod) on parim valik, kui põrandapesumasinat ei saa kasutada või ei ole see praktiline. Vees lahustuv Moneli kile takistab jonnakal mustusel põrandamaterjali pinnale kleepumast. Monel tekitab siidise läike ja annab parema libisemiskindluse.

Marmoleum Ease of Maintenance