Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Allura zemin kombinasyonları

Farklı zeminleri özgürce karıştır

Yeni Allura LVT koleksiyonları, diğer Forbo koleksiyonları ile eşleştirilmek için sonsuz olanaklar sunar.

Allura 60300 | Tessera 3407 | Flotex 145009

Allura koleksiyonu benzersizdir ve farklı uygulama formatlarında bulunan 51 öğe sunar. Yapıştırı gerektiren ya da gerektirmeyen, serbest döşenebilir özelliklerde hazırlanan yeni Allura LVT koleksiyonu; farklı bir yöntem gerektiren alt zeminler veya alanlarde aynı deseni tercih edebilmenize izin verir. Birbirine entegre zemin çözümlerimiz sayesinde, Allura LVT koleksiyonumuz Forbo portfolyosundaki diğer zemin ürünleri ile de birleştirilebilir. Bu sayfada, konu ile ilgili genel bir bakış görebilirsiniz.

Allura & Flotex

Flotex'i zemin tasarımınızda öne çıkan bir özellik olarak kullanabilir ya da Allura ile birleştireceğiniz bir tasarımda kullanabilirsiniz. Flotex rulo, plank ve karo formatlarda mevcuttur. Plank’lar, Allura Flex koleksiyonu ile aynı uygulama yüksekliğine sahiptir ve ek şeritlerine ihtiyaç duymadan birinden diğerine yumuşak bir geçiş sağlar.

Flotex, esnek bir zeminin dayanıklılığını halının kalitesi, sıcaklığı ve konforu ile birleştiren eşsiz bir tekstil zemin kaplamasıdır. Flotex güçlü ve hijyenik bir zemin olup, diğer tekstil zeminlere göre üstün temizlik performansı sunar.

Allura 62522 | Flotex 546001, 546002, 546005
Allura 63410, 63412 | Tessera 3300, 3307

Allura & Tessera

Gelişmiş akustik ve ayakaltı konforu gerektiren alanlarda ya da tasarımınızda vurgulamak istediğiniz belirli bölümlerde, Allura ve Tessera koleksiyonlarını birlikte kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın ve bu iki koleksiyon ile trendlere uygun ofis, eğlence ya da konaklama projesi tasarlayın.

Karo halılar, en zorlu trafik ortamlarında korunan estetik stilleri ve üstün performanslarıyla ünlüdür. Forbo'nun Tessera karo halı koleksiyonu; hem karo hem de plank boyutlarda geniş alternatifler sunarken bukle, kesik havlı, velür gibi farklı yapıları ile de benzersiz görünümler oluşturur.

Allura & Coral

Dışarıdan gelecek kir ve neme karşı her zeminin korunması gerekir. Coral giriş sistemleri koleksiyonumuzla giriş alanınızı tamamlayan ve arkasındaki zemine entegre olan bir tasarım alanı oluşturabilirsiniz.

Giriş sistemleri modern bir bina tasarımı için esastır. İyi tasarlanmış bir giriş sistemi, kir ve nemi önler ve böylece iç mekandaki döşemenin ömrünü uzatır, temizlik ve bakım maliyetlerini düşürür, kayma kazalarını azaltır.

Allura 63444, 63440 | Coral 5741