Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
decibel

Linolyum zeminlerimiz içinde, 18 dB’lik en yüksek darbe sesi azaltımını Marmoleum Decibel sağlar. Marmolyum Decibel, 1 mm’lik kalın polyefin köpük taban üzerine lamine edilmiş 2.5 mm’lik Marmolyum Real’dan oluşan 3.5 mm kalınlığında rulo zemin kaplamadır. Marmoleum Decibel’de Marmoleum Real koleksiyonundan seçilmiş 25 renk seçeneğinden oluşur.

Marmoleum Decibel koleksiyonu tıpkı diğer Marmoleum Fresco, Vivace and Concrete gibi renk ve tasarım seçenekleri sunar.
Lütfen daha detaylı bilgi için satış yöneticiniz ile iletişime geçiniz.

Ürünler

Marmoleum Decibel

Akustik Linolyum Hakkında

Akustik Linolyum Zemin Kaplamalarımız

Forbo akustik linolyum zeminlerimiz linolyum arka katmanına bağlı özel bir yüzey koruması sayesinde daha yüksek seviyede ani ses etkisini azaltma ve yutma özelliğine sahiptir.
Üstün 17 dB'e kadar ses azaltma etkisi.
Marmoleum Acoustic
Akustik linolyum serimiz darbe sesini 14dB (ISO 717-2) azaltır. Bu iki katlı linolyum 2 mm Marmolyum ve 2 mm Corkment tabakasından oluşmuştur. Marmolyum Akustik kullanımı, önceden Corkment serilmesine gerek duyulmadan tek seferde döşenebildiği için uygulama maliyetini azaltır.

Marmoleum Decibel
Marmolyum Decibel, darbe sesinde 17 dB’ye varan en yüksek seviyede azalmayı sağlar. 3.5 mm kalınlığındadır: 2.5 mm Marmolyum Real ve 1 mm polyolefin köpük üzerine lamine edilen Marmolyum Decibel koleksiyonunda Marmolyum Real serisinden seçilmiş 25 renk yer almaktadır.

Corkment Underlay
En az 14dB (ISO 717-2’ye göre) darbe sesi azaltımı sağlamak için Corkment destek normal Marmoleum zemin kapmalası ile kombine edilerek kullanılabilir. Önce Corkment - jüt tarafı yukarıda kalacak şekilde-Marmoleum kaplama yönüne göre doğru açılarla uygulanmalıdır.
Yapışkanın yerleşmesi ve emmesi için bir gün bekleyin.
Daha sonra Marmoleum zemin kaplamasını Corkment’in üzerine uygulayın. Standart döşeme prosedürlerini takip edin.


CO2 nötr zemin kaplaması
Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Marmoleum Decibel

Kaynak Kordonları

Kaynak Kordonları

Marmoleum Yeni Nesil koleksiyonunda tüm zemin kaplamaları ile uyumlu renk çeşitlerine sahip kaynak kordonu bulunmaktadır.

Detaylar için Marmoleum kaynak kordonu PDF

Marmoleum welding rods

Temizlik & Bakım

Marmoleum floorcare