Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterojen Vinil

Modul'up Compact serbest döşenebilir vinil

Geleceğe adanmıştır. Modul'up, yoğun trafikli uygulamalar için mevcut en iyi esnek zemin kaplamasıdır. Yapıştırıcılar olmadan hızlı bir şekilde uygulanabilir ve değiştirilmesi sırasında da zaman ve maliyet avantajlıdır. Modul'up, akustik (19dB) ve kompakt bir versiyonda mevcuttur. Her iki format da mümkün olan en iyi kaliteyi ve dayanıklılığı sunar. Modul'up 19 dB, 4 tasarım yönünde 90'dan fazla renk sunar: Wood, Material, Graphic ve Colour.

 • Modul'up Compact serbest döşenebilir vinil
 • Modul'up Compact serbest döşenebilir vinil
 • Modul'up Compact serbest döşenebilir vinil
 • Modul'up Compact serbest döşenebilir vinil
 • Sarlon | Modul'up 8514 pure chill oak
  Modul'up Compact Wood

  Modul'up Compact Wood

  Modul'up Compact Wood serisi, gerekli olan her yerde sıcak bir atmosfer sunar. Bir ahşap zeminin doğal, otantik görünümünü en kaliteli vinil zemin kaplamasının avantajlarıyla birleştirir.

 • Sarlon | Modul'up 761 concrete steel
  Modul'up Compact Material

  Modul'up Compact Material

  Modul'up Compact Material koleksiyonu; çimento, beton, taş ve tekstil gibi popüler döşeme malzemelerine uzanan bir dizi modern tasarım sunar.

 • 9307 pastel Kubik
  Modul'up Compact Graphic

  Modul'up Compact Graphic

  Modul'up Compact Graphic serisi, zemininizde gerçekten bir etki yaratan çarpıcı grafik ve organik desenlerden oluşur. Topografyanın elle çizilmiş dokuları ve yeni Doodle tasarımı, Graphito'daki bir terrazzonun grafik yorumuna aktarılır. Terrazzo gerçek taşlara dayanmaktadır. Doodle ve Graphito tasarımını içeren en cüretkar tasarım ifadesi ise Kubik'tir. Graphic serisindeki tüm ürünler, serinin diğer parçalarıyla kombinasyon için ilham verir.

 • Sarlon | modul'up 9100 multi color splash
  Modul'up Compact Colour

  Modul'up Compact Colour

  Modul'up Compact Colour, renkli alternatifleri ile bir dizi tek ve tüm içeriği kapsayan tasarımlar sunar. Uni ve Stardust tasarımları renkli bir aşınma tabakasına sahiptir; bu özellik, ürünlere yoğun ve derin bir renk efekti verir. Seri, renk trendlerindeki en son gelişmeleri yansıtır ve toplam aralıktaki hemen hemen tüm tasarımlarla birleştirilmesi kolaydır. Eğlenceli Color Splash tasarımı renkli pozitiflik ifadesi sağlar. Bu organik, cesur ve renkli seri 24 renkten oluşuyor ve 600x200cm tekrara sahip!

Modul'up Hakkında

Modul’up hakkında

Modul'up esnek zemin; geleceğe adanmıştır.
Modul'up, yoğun trafikli alanlar için mevcut en iyi esnek zemin kaplamasıdır. Yapıştırıcılar olmadan hızlı bir şekilde uygulanabilir; değiştirme sırasında zaman ve maliyet avantajlıdır.

Dünya çapında milyonlarca m2 satılan Modul'up, yapıştırıcısız zemin konseptinin güvenilir olduğunu kanıtlayan bir zemin sistemidir. Ürün serisi, yeniden kullanılabilirliği nedeniyle sürdürülebilir çözümler için de uygundur.

Modul’up akustik (19dB) ve kompakt versiyon olarak mevcuttur. Her iki format da mümkün olan en iyi kaliteyi ve dayanıklılığı sunar. Her iki ürün grubunda da XtremPUR™ yüzey koruması uygulanmıştır.

Modul'up ürünlerinde uygulama esnasında yapıştırıcı kullanma gereksinimi yoktur ve yoğun alanlar için çok uygundur: standart, yapıştırılmış zemin kaplamalarına kıyasla uygulama süresi % 50'ye kadar kısalır ve minimum düzeyde zaman kesinti gerçekleşir.

Modul'up ürünlerinin uygulamasının hemen ardından üzerinde yürünebilir. Minimum alt zemin hazırlığı gerektiğinden, standart, yapıştırılmış bir zemin kaplama ile karşılaştırıldığında, Modul'up kullanılmışsa, maliyetlerde %20'den fazla tasarruf sağlanabilir.

Tüm akustik ve kompakt ürün koleksiyonu 90'dan fazla tasarım ve renkte mevcuttur; bu da Modul'up'ı çok çeşitli uygulamalarda ve dinamiklerde kullanılabilen bir konsept haline getirir.

Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

Diversity* konsepti

Çeşitlilik, birlikte daha iyi!

Modul'up, yeni Diversity, better together (Çeşitlilik, birlikte daha iyi) konseptimizin bir parçasıdır. Eşi görülmemiş çeşitlilikteki zemin kaplama ürünleri ile tek bir tasarım konsepti: Akustik, kompakt, yapıştırılmış veya tamamen serbest döşenebilir zeminler.

Konsept, Sarlon 15dB ve 19dB akustik zemin serilerimizi ve Modul'up esnek zemin kaplamalarımızı içermektedir. Bu aralıklar, işlev açısından çeşitlilik sunar, ancak tek renk konseptiyle de birbirine bağlanır. Koleksiyon, 90'dan fazla renk ve tasarımdan oluşmaktadır.

Bu, farklı aralıkların birbirini tamamlayabileceği ve bir proje için farklı işlevler gerektiğinde, serbest döşenebilir, akustik veya kompakt olmasına bakılmaksızın farklı zemin ürünlerini birleştirmenin mümkün olduğu anlamına gelir.

Sarlon ve Modul'up birlikte daha iyi.

Diversity konsepti hakkında daha fazla bilgi edinmek ve zemin tasarım örneklerinden ilham almak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Sarlon diversity

XtremPUR™

XtremPUR™ - Üst düzey koruma

XtremPUR™, Modul'up koleksiyonundaki her bir üründe bulunur. Lekelere ve çizilmelere karşı mümkün olan en iyi direnci sağlayarak mat bir estetik oluşturan son derece yüksek performanslı bir yüzey korumasıdır.

Çizilmeye dayanıklı
XtremPUR™ yüzey koruması, lekelere karşı mümkün olan en iyi direnci sunar. Modul'up zemin kaplamalarımız, potansiyel kimyasal dökülmelerin lekelere neden olabileceği sağlık hizmetleri segmenti için idealdir.

Daha az maliyetle minimum sürede temizlenmesi kolaydır
XtremPUR™ kirlenmeye karşı gerçek bir kalkan görevi gören 3D yüzey koruması oluşturur. Zeminin temizlenmesi kolaydır ve cila gerektirmez. Bu aynı zamanda zeminleri temizlerken zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Dayanıklı ve uzun ömürlü
En yoğun ve agresif koşullarda test edilmiştir. XtremPUR™ yüzey koruması, sürtünme ve çizilmelere karşı mükemmel performans gösterir ve en dayanıklı çözümdür. Yoğun trafik ve zorlu alanlarda bile zamanla güzelliğini korur.

Mat yüzey
XtremPUR™, zeminin görselini iyileştirerek ona daha gerçekçi ve daha az parlak bir görünüm kazandırır.

Xtreme PUR logo

Teknik Özellikler

Sarlon | Modul'up technical specifications table

Uygulama & Bakım

Modul'Up Installation & floorcare

Fotoğraf & Video

Modul'up fotoğraf & video

Modul'up serisindeki 90'dan fazla renk ve tasarım, çarpıcı zemin tasarımlarına olanak tanır. Aşağıdaki örneklerden ilham alabilir, videomuzu izleyebilirsiniz.