Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Spor Alanlarda Marmoleum

Spor alanları için zemin çözümleri

Spor ve eğlence sektörü için Forbo, Marmoleum Sport serisini tanıtan yeni bir standart oluşturuyor. Yeni renkleri ve farklı temaları ile Marmoleum Sport, ilham verici spor zemin tasarımı olanakları sunar.

Geleceğe yönelik koleksiyon, sunulan tüm renkler için gerekli 4.0 mm'lik malzemelerin yanında 3.2 mm'lik malzeme kalınlığını da sunuyor. Marmoleum Sport, modern spor ve çok amaçlı tesislerin gereksinimlerini karşılar.

Marmoleum sport

Ham maddeler & sürdürülebilirlik

Marmoleum, yenilenebilir doğal kaynaklardan yapılmış bir zemin kaplamasıdır. Üst tabakası doğal ham maddelerden yapılmış, biyo bazlı ve ekolojik üretilen bir malzeme olan linolyumdur.

Linolyum üretim sanatı son 150 yılda gelişti. Linolyum üretimini herhangi bir ticaret veya zanaat okulunda öğrenemezsiniz. Aslında, sadece bir avuç insan Marmoleum'un nasıl yapıldığını biliyor.
Marmoleum Ham Maddeleri ve Sürdürülebilirlik Hakkında Bilgi

ham maddeler

Marmoleum koleksiyonları

Doğal kazanan! Marmoleum markalı linolyum zemin kaplamalarımız sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımla ilişkili doğal zeminlerdir. Mermer görünümünden çizgisel ve beton desenlere kadar, rulo, karo ve plank formatlarda bulunan, 300'den fazla renk ve tasarımla Marmoleum zemin kaplamasının doğal güzelliğini keşfedin.
Marmoleum Koleksiyonlarını Keşfedin

Marmoleum koleksiyonları

Beşikten kapıya CO2 nötr

Dünyayı iyileştirmeye zeminden başlayın. Marmoleum ürün yelpazemizin ağırlıklı ortalaması, offset işlemsiz beşikten kapıya CO2 nötr olup, dünya iklim değişikliğini etkilemez. Marmoleum, ekolojik değerleri çağdaş tasarımla birleştirir ve sürdürülebilir dünyaya önemli bir katkı sunar.

Ürettiğimiz Marmoleum’un her bir metrekaresi, aslında karbondioksit ortamını 40 gram rahatlatıyor.
Marmoleum CO2 Nötr Hakkında Bilgi

CO2 nötr

Uygulama & zemin bakımı

Forbo’nun uygulama ve bakım desteği, Forbo Flooring'in satış iştirakleri ve müşteri hizmetleri departmanları aracılığıyla sunulmaktadır. Marmoleum zemin kaplamalarımızın uygulaması ve zemin bakımları hakkında net açıklamalar ve kılavuzlar mevcuttur. Yönergelere uyulması zeminin ömür boyu performansını garantileyecek ve size kalıcı bir görünüm koruması sağlayacaktır.
Marmoleum Uygulaması ve Zemin Bakımı Hakkında Bilgi Alın

Marmoleum temizliği

Tasarım & ilham

Marmoleum birçok farklı tasarım, renk, yapıda sunulur ve diğer Forbo zeminlerle kolayca birleştirilebilir. İlham yolculuğunuza en son referanslarımıza bakarak başlayın veya Floorplanner uygulamamızda kendi zeminlerinizi tasarlayın.
Marmoleum Zemin Kombinasyonlarını Keşfedin

tasarim

Çevre

Sürdürülebilirlik stratejimize uygun olarak, zemin kaplamalarımızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve değerlendirilmesi için dünya genelinde bağımsız kuruluşların çeşitli şeffaf sertifika sistemlerini kullanıyoruz. Marmoleum, sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunan çoklu özelliklere sahiptir. Zemin kaplama çözümlerimiz sayesinde sağlığınıza ve refahınıza olumlu bir katkıda bulunmak tutkumuzdur.
Marmoleum sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunur
Döngüsel Marmoleum Hakkında Bilgi Alın

Çevresel