Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kamu Binalarında Marmoleum

Kamu Binaları

Kamu binaları için zemin çözümleri

Marmoleum zemin kaplaması, temizlenmesi ve bakımı kolay, dayanıklı ve sürdürülebilir bir zemin kaplaması arayan herkese çözümler sunar. Marmoleum'daki koleksiyonlar, renkler ve tasarımlardaki geniş seçenek, her durum için bir zemin olmasını sağlar.

Ftalat içermez. Marmoleum güvenli ve düşük emisyonlu bir zemin kaplaması olarak PVC, Ftalat veya Stiren içermez. Marmoleum; LEED, Well ve ILF Living Building Challenge kredilerine yardımcı olabilir.

✔Doğal ham maddeler
✔ Ftalat içermez
✔ PVC içermez
✔ Antialerjik
✔ Düşük emisyon
✔ Akustik
✔ CO2 nötr (beşikten kapıya)
✔ Ek LEED kredisi

Kamu binaları

Ham maddeler & sürdürülebilirlik

Marmoleum, yenilenebilir doğal kaynaklardan yapılmış bir zemin kaplamasıdır. Üst tabakası doğal ham maddelerden yapılmış, biyo bazlı ve ekolojik üretilen bir malzeme olan linolyumdur.

Linolyum üretim sanatı son 150 yılda gelişti. Linolyum üretimini herhangi bir ticaret veya zanaat okulunda öğrenemezsiniz. Aslında, sadece bir avuç insan Marmoleum'un nasıl yapıldığını biliyor.

Marmoleum ham maddelerini ve sürdürülebilirliği keşfedin

ham maddeler

Marmoleum koleksiyonları

Doğal kazanan! Marmoleum markalı linolyum zemin kaplamalarımız sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımla ilişkili doğal zeminlerdir. Mermer görünümünden çizgisel ve beton desenlere kadar, rulo, karo ve plank formatlarda bulunan, 300'den fazla renk ve tasarımla Marmoleum zemin kaplamasının doğal güzelliğini keşfedin.

Marmoleum koleksiyonlarını keşfedin

Kamu binaları

Beşikten kapıya CO2 nötr

Dünyayı iyileştirmeye zeminden başlayın. Marmoleum ürün yelpazemizin ağırlıklı ortalaması, offset işlemsiz beşikten kapıya CO2 nötr olup, dünya iklim değişikliğini etkilemez. Marmoleum, ekolojik değerleri çağdaş tasarımla birleştirir ve sürdürülebilir dünyaya önemli bir katkı sunar.

Ürettiğimiz Marmoleum’un her bir metrekaresi, aslında karbondioksit ortamını 40 gram rahatlatıyor.

Marmoleum CO2 Nötr hakkında bilgi alın

CO2 nötr

Uygulama & Zemin Bakımı

Forbo’nun uygulama ve bakım desteği, Forbo Flooring'in satış iştirakleri ve müşteri hizmetleri departmanları aracılığıyla sunulmaktadır. Marmoleum zemin kaplamalarımızın uygulaması ve zemin bakımları hakkında net açıklamalar ve kılavuzlar mevcuttur. Yönergelere uyulması zeminin ömür boyu performansını garantileyecek ve size kalıcı bir görünüm koruması sağlayacaktır.

Marmoleum Uygulaması ve Zemin Bakımı Hakkında Detaylı Bilgi

Marmoleum temizliği
tasarim

Çevre

Sürdürülebilirlik stratejimize uygun olarak, zemin kaplamalarımızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve değerlendirilmesi için dünya genelinde bağımsız kuruluşların çeşitli şeffaf sertifika sistemlerini kullanıyoruz. Marmoleum, sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunan çoklu özelliklere sahiptir. Zemin kaplama çözümlerimiz sayesinde sağlığınıza ve refahınıza olumlu bir katkıda bulunmak tutkumuzdur.

Marmoleum sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunur

Döngüsel Marmoleum hakkında bilgi alın

Çevresel

Dayanıklılık

Kalıcı performans

Topshield2, yıllarca kullanımdan veya birtakım kazalardan sonra yüzeyin onarılmasına veya yenilenmesine izin veren, kalıcı performansa sahip bir zemin yaratan benzersiz özelliklere sahiptir.

Topshield2, ilk bakım veya polimer uygulaması gerektirmeyen ve kullanıma dirençli, aşınmaya daha az eğilimli, çiziklere ve lekelere karşı daha fazla dayanıklılığa sahip 'kullanıma hazır' bir Marmoleum oluşturmak için tasarlanmıştır.

Topshield2 grafik

Topshield2

Topshield2, Forbo Flooring'in tüm Marmoleum zemin kaplamalarına uygulanan yüksek performanslı UV kaplamasıdır. Topshield2, kalıcı görünüm koruması için lekelenmeyi, sürtünmeyi ve çizilmeyi önler ve daha düşük aralıklarda kolay temizlik ve bakım sağlar. Topshield2 yüzey koruması Marmoleum zeminlerimizin performansını yeni bir boyuta taşıyor.

• İlk bakım veya polimer uygulama istemez
• Daha az kirlenme ve daha az kir toplanması sağlar
• Bakterilerin büyümesini önler
• Dezenfektanlara karşı dayanıklıdır
• Genel olarak geliştirilmiş leke direncine sahiptir
• Verimli ve kolay kuru temizleme sağlar
• Basit bakım ister
• Daha az çizik ve daha az kirenme sağlar
• Yüzey onarılabilir
• Yüzey yenilenebilir

Topshield2

Temiz Zeminler

Temiz zeminler

Marmoleum, doğası gereği mikrobiyal büyümeye direnen doğal bileşenlerden yapılmıştır. Üretime giren doğal ham maddeleri ve özellikle keten tohumu yağı sayesinde Marmoleum, bakteri gövdelerinin büyümesini engelleme yeteneğini kazanır. Ürünün doğal bir özelliği olarak Marmoleum'un anti-bakteriyel nitelikleri zamanla azalmayacak, uygulandığı andan itibaren sürekli koruma sağlayacaktır.

Doğru temizlik ile Marmoleum zemin kaplamalarımız alerjenleri veya ev tozu akarlarını barındırmayacaktır.

Marmoleum temizliği kolay

Zeminleri Kişiselleştirin

Zeminleri kişiselleştirin!

Olağanüstü modern dijital teknoloji sayesinde Forbo, eğitim ortamlarına uygun kendi zemin kaplamalarınızı oluşturma seçeneği sunar. Forbo’da, estetik tasarım, renk ve karmaşık detaylar açısından neler yapılabileceğinin neredeyse hiçbir sınırı yoktur.

Waterjet kesim tekniğimiz, zeminde kendi tasarımlarınızı oluşturmak için mükemmel olan sofistike tasarımlar sunar; bu bir logo, bir metin veya bir sanat eseri olabilir. Marmoleum üzerinde kendi tasarımınızın lazerle işlenebileceği özel lazer gravürünü seçin.

Marmoleum, Waterjet

Waterjet kesim tekniği

Waterjet kesim tekniğimizle en rafine ve en detaylı zemin tasarımlarını oluşturabiliriz. Çok hassas su kesme teknolojisi, tasarımlarda sofistike bir detay sunar. Bir logo, sanat eseri ve hatta portre gibi kendi tasarımınızı zeminde oluşturmak için mükemmeldir.

Waterjet Marmoleum

İşlevsel olduğu kadar güzel

Dekoratif döşeme aynı zamanda hem güzel hem de işlevsel olabilir. Bir binanın farklı alanlarını tanımlamak için, örneğin koridorlarda, bölgelendirmeyi düşünün.

Marmoluem bölümleme