Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Eğlence ve Konaklamada Marmoleum

Eğlence ve Konaklamada zemin çözümleri

Herhangi bir eğlence mekanında bir ziyaretçi deneyimi, oradayken katıldıkları faaliyetlerden çok daha fazlasıdır. İç mekanın ve genel ambiyansın etkisi, onlara en iyi ziyaretçi deneyimini sağlamada önemli bir rol oynar.

Forbo'nun Marmoleum portfolyosu, binaya girişe dair ilk izlenimlerden, yemek yenilen veya alışveriş yapılan yere kadar, mekanınızda tonu ayarlamak için mükemmel zeminleri seçmenizi kolaylaştırır.

✔ Kolay temizlenir
✔ Kişiselleştirilebilir
✔ Doğal ham maddeler
✔ Ftalat içermez
✔ PVC içermez
✔ Beşikten kapıya CO2 nötr

eğlence & konaklama

Ham maddeler & sürdürülebilirlik

Marmoleum, yenilenebilir doğal kaynaklardan yapılmış bir zemin kaplamasıdır. Üst tabakası doğal ham maddelerden yapılmış, biyo bazlı ve ekolojik üretilen bir malzeme olan linolyumdur.

Linolyum üretim sanatı son 150 yılda gelişti. Linolyum üretimini herhangi bir ticaret veya zanaat okulunda öğrenemezsiniz. Aslında, sadece bir avuç insan Marmoleum'un nasıl yapıldığını biliyor.
Marmoleum Ham Maddeleri ve Sürdürülebilirlik Hakkında Bilgi Alın

ham maddeler

Marmoleum koleksiyonları

Doğal kazanan! Marmoleum markalı linolyum zemin kaplamalarımız sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımla ilişkili doğal zeminlerdir. Mermer görünümünden çizgisel ve beton desenlere kadar, rulo, karo ve plank formatlarda bulunan, 300'den fazla renk ve tasarımla Marmoleum zemin kaplamasının doğal güzelliğini keşfedin.
Marmoleum Koleksiyonlarını Keşfedin

eğlence & konaklama

Beşikten kapıya CO2 nötr

Dünyayı iyileştirmeye zeminden başlayın. Marmoleum ürün yelpazemizin ağırlıklı ortalaması, offset işlemsiz beşikten kapıya CO2 nötr olup, dünya iklim değişikliğini etkilemez. Marmoleum, ekolojik değerleri çağdaş tasarımla birleştirir ve sürdürülebilir dünyaya önemli bir katkı sunar.

Ürettiğimiz Marmoleum’un her bir metrekaresi, aslında karbondioksit ortamını 40 gram rahatlatıyor.
Marmoleum CO2 Nötr Hakkında Detaylı Bilgi

CO2 nötr

Uygulama & zemin bakımı

Forbo’nun uygulama ve bakım desteği, Forbo Flooring'in satış iştirakleri ve müşteri hizmetleri departmanları aracılığıyla sunulmaktadır. Marmoleum zemin kaplamalarımızın uygulaması ve zemin bakımları hakkında net açıklamalar ve kılavuzlar mevcuttur. Yönergelere uyulması zeminin ömür boyu performansını garantileyecek ve size kalıcı bir görünüm koruması sağlayacaktır.
Marmoleum Uygulaması ve Zemin Bakımı Hakkında Bilgi Alın

Marmoleum temizliği

Tasarım & ilham

Marmoleum birçok farklı tasarım, renk, yapıda sunulur ve diğer Forbo zeminlerle kolayca birleştirilebilir. İlham yolculuğunuza en son referanslarımıza bakarak başlayın veya Floorplanner uygulamamızda kendi zeminlerinizi tasarlayın.
Marmoleum Zemin Kombinasyonlarını Keşfedin

tasarim

Çevre

Sürdürülebilirlik stratejimize uygun olarak, zemin kaplamalarımızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve değerlendirilmesi için dünya genelinde bağımsız kuruluşların çeşitli şeffaf sertifika sistemlerini kullanıyoruz. Marmoleum, sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunan çoklu özelliklere sahiptir. Zemin kaplama çözümlerimiz sayesinde sağlığınıza ve refahınıza olumlu bir katkıda bulunmak tutkumuzdur.
Marmoleum sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunur
Döngüsel Marmoleum hakkında bilgi alın

Çevresel