Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum Solid

Iepazīstinām ar tīro dabiskumu, kas piemīt linolejam. Ar lepnumu iepazīstinām jūs ar mūsu atjaunināto Marmoleum Solid grīdas segumu klāstu, kas apvieno pievilcīgus, mūsdienīgus dizainus ar nebijušu daudzpusību un inovācijām. Atklājiet mūsu jauno Cocoa klāstu, kuru esam papildinājuši ar kakao pupiņu čaumalām, kas rada unikālu, granulām līdzīgu izskatu. Aplūkojiet slānekļa dizainu ar tekstūru, kas apvieno nezūdošo akmens estētiku ar linoleja grīdas seguma siltumu un dabiskumu. Novērtējiet to, cik izteiksmīgs ir Marmoleum grīdas segums mūsu Solid klāstos Concrete, Cocoa, Piano, Slate un Walton .

 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • 3584 Marmoleum Cocoa tabletop B
  Marmoleum Cocoa

  Marmoleum Cocoa

  Marmoleum Cocoa ir mūsu ilgtspējīgā dizaina paraugs, un tas patiešām ir jaunums mūsu Marmoleum grīdas segumu klāstā. Pievienojot kakao pupiņu čaumalas tradicionālajām Marmoleum sastāvdaļām, mēs radījām jaunu un aizraujošu virsmas tekstūru, kas izskatās gan dabiski, gan mūsdienīgi.

 • 3712 Marmoleum Concrete tabletop
  Marmoleum Concrete

  Marmoleum Concrete

  Marmoleum Concrete viendabīgais marmora dizains no klasiskā Marmoleum grīdas seguma dizaina atšķiras ar vienkāršo akmens struktūru. Krāsu palete ir neitrāla ar siltiem toņiem un vēsām modernā betona nokrāsām, taču to papildina 6 košas krāsas, ar kurām var radīt spēcīgus akcentus, veidojot grīdas dizainu.

 • 3642 Marmoleum Piano tabletop
  Marmoleum Piano

  Marmoleum Piano

  «Piano» itāļu valodā nozīmē «liegs», «ieturēts», «plūstošs» vai «maigs». Marmoleum Piano dizaina mierīgais raksts apvienojumā ar viendabīgo fonu veido dizainu ar daļēji izteiktu reljefu un netīrumus maskējošām īpašībām.

 • e3745 Marmoleum Slate tabletop
  Marmoleum Slate

  Marmoleum Slate

  Dabas iedvesmota akmens tekstūra. Marmoleum Slate izmantots unikāls reljefs, kas Marmoleum grīdas segumam piešķir jaunu dimensiju. Rezultātā iegūta virsma, kurai piemīt akmens nezūdošā estētika, kas apvienota ar linoleja siltumu un tīrību.

 • Marmoleum Walton 3367
  Marmoleum Walton

  Marmoleum Walton

  Vienkāršās un dabiskās īpašības, kas piemīt linolejam. Marmoleum Walton viendabīgais dizains ar gludo virsmu un minimālo, neuzkrītošo materiāla kompozīciju padara to par mūsu linoleja grīdas segumu īstenu vienkāršības paraugu.

Par Marmoleum Solid

Vienkārš un dabisks dizains

Mūsu atjaunotajā Marmoleum Solid kolekcijā ir pieejami 5 atšķirīgu tekstūru grīdas segumi, kas ir teicams pamats vienkāršu, bet reizē izteiksmīgu un modernu telpu izveidei. Inovatīvais linoleja grīdas segumu klāsts apvieno vienkāršību ar aizraujošiem krāsu un struktūras savienojumiem.

Iedomājieties - Marmoleum Slate ar reljefu vai Marmoleum Cocoa ar kakao pupiņu čaumalām, vai Marmoleum Concrete, kura vienkāršajā virsmā iestrādāti mirgojoši krāsu elementi. Solid grīdas segums var kļūt par acij tīkamu un interesantu telpas elementu vai vienkārši pamatu, uz kuras izcelsies citi materiāli.

Marmoleum Solid piedāvā:

TĪRU DIZAINU
● Oriģināli un aizraujoši dizaini ar tekstūru un taustes elementiem;
● Plaša krāsu palete, kurai raksturīgas neitrālas un viendabīgas krāsas;
● Dizaini, kas veido skaistas kombinācijas ar tādiem materiāliem kā koks, stikls un metāls.

TĪRUS MATERIĀLUS
● Materiāli ir ražoti no dabīgām izejvielām, tostarp linsēklu eļļas un koksnes miltiem;
● Izmantoti tādi mūsdienīgi un otrreizēji pārstrādāti materiāli kā kakao pupiņu čaumalas;
Patiešām ilgtspējīgs grīdas seguma risinājums:
CO2 neitrāls un PVC nesaturošs materiāls.

TĪRAS EMOCIJAS
● Daudzpusīgs, autentisks grīdas segums ar senu un izslavētu mantojumu;
● Dziļas nokrāsas un raksturīgi dizaini, kas lieliski iekļaujas jebkurā interjerā;
● Tīri un autentiski materiāli, kas palīdz veidot komfortablu vidi.

Marmoleum Slate linoleum flooring

LRV & NCS kodi

LRV & NCS kodi

Lejupielādējiet šeit Marmoleum Solid LRV & NCS kodu informāciju Marmoleum Solid LRV&NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Video

Marmoleum Solid video

Telpas akcents vai neuzkrītoša virsma, uz kuras izcelties citiem materiāliem. Noskatieties Solid video, kurā mūsu galvenā dizainere Tamāra Geilorda un produktu vadītājā Bregje Smalderss stāsta par kolekciju:


Attēli & Video

Marmoleum Solid attēli & Video

Vide

Ilgtspējīgs un izturīgs grīdas segums

97% dabīgu izejvielu
72% ātri atjaunojamu izejvielu
43% otrreizēji pārstrādātu materiālu

Izcilas īpašības, kuras radījusi daba
Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais elastīgais grīdas segums, kas pieejams tirgū. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas. Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:

● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Marmoleum atbilst visiem svarīgākajiem pasaules ekoloģiskajiem standartiem, piemēram, Nordic Swan un Blue Angel.

Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāta augstas veiktspējas UV apdare, kas tiek uzklāta visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

Marmoleum raw materials

Ieklāšana & Kopšana

Kalpo labāk un ilgāk

Šeit varat lejupielādēt Marmoleum ieklāšanas un kopšanas instrukcijas Lejupielādes

Marmoleum ar Topshield Pro ir izstrādāts ar mērķi ilgstoši saglabāt labu ārējo grīdas izskatu.
Tāpat ir svarīgi ievērot dažas vienkāršas norādes, kas kalpošanas mūžu ļaus paildzināt vēl vairāk:

Ieejas sistēmas
Kvalitatīvam ieejas kājslauķim ir liela nozīme, ja vēlaties aizsargāt savas grīdas. Tas novērš lielākos draudus jūsu grīdas izskatam, pirms ar tiem nākas saskarties.

Mēbeļu aizsargāšana
Atbilstoša aizsargslāņa uzklāšana galdu un krēslu kājām pasargās jūsu grīdu. Aizsargslāņa uzklāšana mēbeļu pamatnei palīdzēs ilgāk saglabāt grīdas sākotnējo izskatu.

Tīrīšana un kopšana
Ja regulāri kopsiet un tīrīsiet grīdu, tā ilgāk saglabās labu ārējo izskatu un nebūs nepieciešama vaskošana vai apstrāde ar polimēru. Pienācīga tīrīšana un kopšana ļaus ietaupīt laiku un naudu.

Marmoleum floorcare

Tehniskās specifikācijas

Techn. specs. Marmoleum Solid