Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tvari grindų danga

Kuriame geresnes aplinkas

Slinkite, kad atrastumėte

Mūsų šaknys tvarume

Svarbu ne tik tai ką žadame, bet tai ką darome.

Forbo Flooring Systems svarbu ne tik pažadai, bet ir veiksmai. Siekiame būti patikimu partneriu, kuris užtikriną visišką skaidrumą žiedinio perdirbimo principu gaminamų grindų dangų bei atsinaujinančių žaliavų atžvilgiu.

Kuo užsiimame

Keli mūsų pasiekimai

• Nuo 2004 iki 2021 m. vidutinis mūsų išmetamo anglies dioksido kiekis kvadratiniam metrui sumažėjo 70 %.

• Iš viso 23 % mūsų grindų dangų pagal svorį yra gaminama iš perdirbtų medžiagų, o kai kurie produktai gaminami net iš 89 % perdirbtų medžiagų.

• Visų kategorijų produktai montuojami nenaudojant klijų ir naudojant 100 % saugias bei atsekamas žaliavas.

• 47 grindų serijos turi nepriklausomai peržiūrimas ekologinių gaminių deklaracijas (EPD).

• Visos EPD turi poveikio žmogaus sveikatai ir ekotoksiškumo deklaracijas.

• Daugiau kaip 10 metų kasmet patvirtinamas visuotinės ataskaitų teikimo iniciatyvos (GRI) rekomendacijų laikymasis.

Žalias kraštovaizdis

Kad galėtume judėti toliau, judame aplinkui

Įprastai progresą vertiname kaip šuolį pirmyn, tiesią liniją į sėkmę. Ir tam tikra prasme tai tiesia: atsiduriama geresnėje vietoje nei buvo pradėta. Tačiau kartais, net ir geriausias progresas atveda tiksliai į ten, kur buvo pradėta. Dėl to sakome, kad norint judėti pirmyn ir mąstyti žiediniu principu reikia eiti aplinkui.

Tvarumas programa 2025

Kuriame geresnes aplinkas

Mūsų ilgalaikė ambicija yra visiškai aiški: būti patikimu visiškai žiedinio perdirbimo principu iš atsinaujinančių medžiagų gaminamų grindų dangų sprendimų partneriu. Norime architektams, rangovams, montuotojams ir pastatų savininkams priimti tinkamą žiediniu principu gaminamų grindų dangų sprendimą, padedant jiems sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį, sumažinti atliekų kiekį bei padidinti naudojamų atsinaujinančių medžiagų kiekį.

Daugiau apie mūsų tvarumo strategiją
Sustainability with person

Iššūkiai grindų dangos pramonėje

Kur reikia judėti pirmyn

Grindų danga yra esminė pastato dalis, todėl tinkamas sprendimas gali gerokai sumažinti bendrą pastato išmetamo anglies dioksido kiekį bei sunaudojamų išteklių kiekį. Vis dėlto, šiuo metu grindų danga bei kitos statybinės medžiagos gali kelti problemų planetai – nuo šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos iki besiplečiančių sąvartynų ir ribotų išteklių mažėjimo.

Perskaitykite apie penkias skirtingas temas, kurioms skiriame dėmesio, kad įveiktume grindų dangos pramonėje kylančius iššūkius.

Peržiūrėkite iššūkius ir mūsų kelionę
Iššūkiai grindų dangos pramonėje

Kertiniai mūsų ambicijos akmenys

Trys žodžiai, kurie yra visos mūsų veiklos pagrindas: skaidrumas, žiediškumas ir atsinaujinimas. Susitelkdami į šias vertybes mes užtikriname, kad visi mūsų produktai žmonėms ir planetai teikia vertę.

SKAIDRUMAS

Skaidrumas yra tinkamo žiedinių produktų pasirinkimo pagrindas. Atsižvelgdami į gyvavimo ciklo vertinimą, kuriuo nuolat vadovaujamės, siekdami elgtis teisingai, ir toliau pirmaujame pramonėje, siekdami naujų aplinkosaugos standartų. Užtikrinome trečiosios šalies patikrintus EPD ir į visus savo EPD įtraukiame žmogaus ir ekologinės sveikatos deklaracijas - esame pirmieji šioje pramonės šakoje.

ATSINAUJINIMAS

Atsinaujinančios medžiagos yra svarbi visiškai žiedinės ateities dalis. Todėl ir toliau didiname biologinės kilmės medžiagų kiekį savo asortimente. Esame linoleumo lyderiai pasaulyje, o mūsų marmoleumą sudaro daugiau kaip 98% natūralių ir atsinaujinančių medžiagų.

ŽIEDIŠKUMAS

Tikrasis žiediškumas, tai ėjimas aplink. Viską, ką darome, vertiname žiedo principu. Kurdami gaminius, nepamirštame jų galutinio tikslo - tai darome per visą projektavimo procesą ir rinkdamiesi medžiagas. Mūsų programa „Back to the floor“ vykdoma daugelyje rinkų, prisidedant prie pakartotinio naudojimo ir perdirbimo.

Sužinokite apie mūsų veiklą siekiant tapti tvariausiu grindų dangos gamintoju

KAIP EINAME APLINK

Linoleumas - biologinių medžiagų grindys

Skaityti daugiau

Mūsų 2,5 mm marmoleumo dangos svertinis vidurkis anglies dioksido atžvilgiu (nuo pradžios iki galo) be kompensavimo yra neutralus. Ekologinės vertybės apjungiamos su šiuolaikiniu dizainu ir užtikrinamas svarbus indėlis į tvarų pasaulį.

Vinilas - žiediniu principu gaminamos grindys

Skaityti daugiau

Vinilo grindų danga yra universalių ir be klijų montuojamų produktų serijos dalis, pasižyminti savo techninėmis ir tvarumo savybėmis. Pagrindiniai etapai gaminant žiediniu principu gaminamas tvarias grindis yra didesnis perdirbtų medžiagų kiekis, geresnės kokybės lakai ir dažai, mažesnė produktų emisija (iki beveik nulio) ir pavojingų medžiagų pašalinimas.

Tekstilė – perdirbimo herojė

Skaityti daugiau

Daugiausiai pagal svorį perdirbamos medžiagos gaunama iš mūsų tekstilių – net iki 56 %. Mūsų Coral tekstilės sprendimams naudojame Econyl: verpalai, gaunami iš nebenaudojamų žvejų tinklų, surinktų iš vandenyno. Verpalai gaunami iš 100 % regeneruotos medžiagos.

Ar norite daugiau sužinoti apie mūsų produktus?

Sužinoti daugiau

Ataskaitos ir publikacijos

Sužinokite daugiau tvarumo temomis

Esame parengę daugybę vidinių ir išorinių ataskaitų, kuriose atsispindi mūsų produktų ir gamybos procesų tvarumas. Visą dokumentaciją teikiame vienoje vietoje, kad galėtumėte patogiai peržiūrėti.

Skaitykite publikacijas apie tvarumą
Tvarus pasaulis

Skaidrumas kiekviename žingsnyje

Skaidrumas yra vienas esminių mūsų tvarumo strategijos elementų, todėl norime turėti įrodymų, kad mūsų grindų danga yra tikrai tvari tiek planetai, tiek mūsų sveikatai. Šiuo tikslu parengtos įvairios ataskaitos.

LCA
Būvio ciklo vertinimo metu matuojamas produkto aplinkosaugos veiksmingumas.

EPD
Aplinkosaugos deklaraciją sudaro konkretaus produkto LCA.

HPD
Produktų sveikatos deklaracijoje nurodomas mūsų produktų poveikis sveikatai.

Sužinokite daugiau apie LCA, EPD ir HPD
Geresnės aplinkos kūrimas

ĮMONĖS ISTORIJOS

DUK

Turite klausimų apie mūsų tvarumo strategiją, grindų dangos sprendimus ar bet kokią kitą temą?

Žr. dažniausiai užduodamus klausimus