Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vinilinė grindų danga

Žiedinės gamybos principus atitinkanti grindų danga

Slinkite, kad atrastumėte

Vinilas ir tvarumas

Beveik visus mūsų aukštos kokybės vinilinės grindų dangos produktus galima perdirbti ir taip užverti medžiagų ciklą.

Tarp plataus mūsų vinilinės dangos asortimento yra daugybė neklijuojamų dantų, todėl jas lengva pašalinti ir paruošti žiediniam ciklui. Be to, daugelis mūsų vinilinių grindų dangų yra gaminamos naudojant didelį perdirbtų medžiagų kiekį. Jos gaminamos moderniose, aplinkai nekenkiančiose Europos gamyklose.

Visas mūsų komercinis vinilas yra visiškai saugus, išskiria mažai anglies dioksido ir tą patvirtina trečiosios šalies išduodamos aplinkosaugos deklaracijos (EPD).

Žiedinės gamybos princ. atitinkančios gryndys

Laisvai klojamos dangos sprendimai

Mūsų vinilinės dangos asortimentą sudaro žiedinės gamybos principus atitinkanti grindų danga. Grindys, kurias galima laisvai kloti arba montuoti naudojant nuimamus klijus.

Lakštas
Modul'up neklijuojamas lakštinis vinilas yra išties novatoriškas lakštinis vinilas, atitinkantis žiedinės gamybos principus.

Neklijuojamos plytelės ir lentos
• Allura Click – mūsų prabangiosios vinilinės plytelės, atrodančios kaip tikras medis ar akmuo. Dėl pasitvirtinusios ir patentuotos „klik“ sistemos, jas galima greitai ir lengvai montuoti

• Allura Puzzle – dėlionės formos plytelės idealiai tinka dideliems plotams. Kiekviena plytelė yra 96 x 96cm dydžio. Jas lengva montuoti tiesiog sudedant viena prie kitos kaip dėlionę

• Allura Ease – vienas greičiausiai sumontuojamų Fast-Fit produktų. Jį taip pat lengva pašalinti, naudoti pakartotinai ir perdirbti

• Allura Flex ir Allura Decibel – montuojama su nuimamais klijais

• Col.Plus–laisv.kloj.plyt.(sl.ir laidž.)

Allura grindų danga

Mūsų vinilo grindų dangos yra saugios

Sukurtos žiediškumui užtikrinti

Mūsų vinilinė grindų danga gaminama atsižvelgiant į žiediškumą.

Kad mūsų grindis tarnavimo pabaigoje būtų galima perdirbti, jas gamindami užtikriname, kad būtų laikomasi griežčiausių sveikatos apsaugos reikalavimų. Šiuo atveju vadovaujamės REACH* sąrašu. Tai reiškia, kad mūsų vinilą saugu naudoti ir perdirbti. Jame nėra sunkiųjų metalų, formaldehidų ar CMR (kancerogeninių, mutageninių, reprodukcijai toksiškų) medžiagų, tirpiklio pagrindo rašalo ir PCP.*REACH (cheminių medžiagų registracija, įvertinimas, autorizacija ir apribojimas) yra Europos reguliavimo institucijos cheminių medžiagų, potencialiai darančių įtaką žmonių sveikatai, sąrašas.

Vinilinė grindų danga

Perdirbtas turinys

Perdirbimas mūsų vinilinei grindų dangai yra tarsi antras vardas

Vinilinė grindų danga idealiai tinka naudoti dar ir dar kartą. Vinilą galima perdirbti iki 10 kartų, neprarandant jo savybių.

Colorex Plus sudėtyje yra 89 % perdirbtų medžiagų, taigi galime pasiūlyti lygių neturintį perdirbtos vinilinės grindų dangos produktą.

Mūsų gamyklose Europoje gaminami aukštos kokybės produktai, kur įmanoma naudojant 100 % žaliąją elektros energiją, sugeneruojant minimalius atliekų kiekius. Iš esmės visos sugeneruotos atliekos yra perdirbamos į mūsų produktus.

Parengę Atgal į grindis perdirbimo programą, iš savo klientų surenkame vinilo atliekas, kad perdirbtų medžiagų kiekis būtų dar didesnis. Mūsų EPD nurodomas tikslus kiekviename produkte esančių perdirbtų medžiagų kiekis. Kartais didinti perdirbtų medžiagų kiekį nėra geriausias būdas judėti pirmyn.

Peržiūrėti perdirbtų medžiagų sąrašą
sphera element

Labai mažas išskiriamo CO2 kiekis

Nuolat vertindami ir tobulindami su pasididžiavimu galime patvirtinti, kad Forbo Flooring vinilo produktai savo vaybėmis lenkia konkurentus.

Forbo įmonėje vinilo produktus gaminame išskirdami labai mažai anglies dioksido. Nepriklausomuose EPD įtraukiami naujausi kiekvieno produkto efektyvumo rezultatai. Vidutinį Europoje gaminamos vinilinės dangos išskiriamą anglies dioksido kiekį galima rasti čia.

Niekas negali prilygti vinilui

Įvairios funkcijos, platus asortimentas ir ilgaamžiškumas

Viso tarnavimo laiku vinilinė grindų danga pasižymi puikiomis aplinkosaugos savybėmis.

Vinilas, kaip medžiaga, idealiai tinka perdirbti. Ji yra 100 % perdirbama ir ją galima perdirbti daugiau kaip 10 kartų neprarandant savybių.

Mes nesiūlome vinilo su alternatyviais polimerais, pavyzdžiui, poliolefinu ar PUR. Taip pat nenaudojame biologinių plastifikatorių, nes manome, kad palmių ar ricinos aliejų naudojimas nėra palankus aplinkai. Forbo Flooring Systems biologinė alternatyva vinilui yra marmoleumas. Paties vinilo dizaino ir funkcijų asortimentas yra labai platus.

sphera elite

Vidaus oro kokybė

Maža produkto emisija

Kad vidaus oro klimatas būtų saugus, visi mūsų vinilo produktai atitinka griežčiausius emisijos standartus. Mūsų grindų danga tikrinama pagal pagrindinius tarptautinius standartus.

Turime AgBB, FloorScore® ir Afsset skirtus patvirtinimo sertifikatus.

Tai reiškia, kad mūsų vinilinė grindų danga atitinka šių standartų reikalavimus:
• E1 deklaracijos atitiktis pagal EN 14041:2004
• WELL Building Standard®

Ir prisidedama prie:
• BREEAM®
• LEED®
• Green Star® projektų

sphera

Efektyvus gamybos procesas

Sphera dangoje perdirbtų medžiagų kiekis nėra didelis

Siekdami gaminti tvarią vinilinę grindų dangą, Forbo Flooring Systems įmonėje mes kartais elgiamės nestandartiškai.

Vienas pavyzdžių būtų tai, kaip mes gaminame mūsų homogenišką vinilinę dangą Sphera. Tradinis tokios grindų dangos gamybos būdas yra tarnavimo laiko pabaigoje nuimti daugiau kaip 10 % pagrindo medžiagos, kad pavyktų pasiekti reikiamą storį.

Pažangusis mūsų gamybos metodas buvo sukurtas efektyvumui užtikrinti, kad būtų sugeneruojama labai mažai atliekų. Visos sugeneruotos atliekos po to panaudojamos heterogeninio vinilo pagrindui.

Čia puikus pavyzdys, kai didesnis perdirbtų medžiagų turinys nėra geriau, kai vertinamas minimalus atliekų kiekis ir pakartotinis panaudojimas.

Sphera Energetic 51244_homogeniškas vinilas

Faktai apie vinilinę grindų dangą

  • 10 metodus.

    Vinilinė grindų danga yra puikus produktas žiediškumui užtikrinti. Vinilą galima perdirbti iki 10 kartų, neprarandant jo savybių.

  • 89 %

    Colorex Plus sudėtyje yra 89 % perdirbtų medžiagų taigi galime pasiūlyti lygių neturinčią perdirbtą vinilinę dangą.

  • 100 %

    Forbo gamyklos Europoje gamina aukštos kokybės produktus. Ši danga gaminama naudojant 100 % žaliąją elektros energiją ir sukuriant minimalius atliekų kiekius, kurie yra perdirbami ir panaudojami gaminti produktui.

Daugiau informacijos

Ar norite daugiau sužinoti apie mūsų vinilinę grindų dangą?

VINILINĖ GRINDŲ DANGA