Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Slapukai

Kas yra slapukai?
Slapukų (angl. cookies) naudojimas yra įprasta iš esmės visų profesionalių puslapių praktika. Ši Forbo svetainė juos taip pat naudoja. Slapukai yra maži failai, kurie yra parsiunčiami į Jūsų kompiuterį tam, kad pagerintų Jūsų naršymą. Šis dokumentas paaiškina, kokią informaciją slapukai renka, kaip jie naudojami, kodėl kartais yra reikalinga kaupti šiuos failus bei kaip neleisti to padaryti. Vis dėlto pažymėtina, jog slapukų išjungimas gali pabloginti kai kurių svetainės elementų funkcionavimą ar juos iškreipti.


Kaip Forbo naudoja slapukus
Forbo slapukus naudoja dėl įvairių žemiau išvardintų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių industrinių būdų išjungti slapukus kartu visiškai neapribojus puslapiams jų suteikiamų ypatybių bei funkcionalumo. Jei nesate tikri, ar slapukai yra reikalingi, rekomenduojama visus slapukus palikti įjungtus, nes jie gali būti susiję su tam tikromis naudojamomis paslaugomis.
Slapukų išjungimas
Slapukų naudojimas gali būti apribotas pakeitus naršyklės nustatymus. Visgi, turėkite įsidėmėkite, jog slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų svetainių, kurias lankysite, funkcionalumui. Slapukų išjungimas paprastai reikš ir tam tikrų šios svetainės savybių bei funkcionalumo apribojimą. Dėl šios priežasties nerekomenduojama išjungti slapukus.
Forbo slapukai
Kuomet kuriate Forbo paskyrą, Forbo svetainė slapukus naudoja registracijos proceso metu bei bendram valdymui. Šie slapukai paprastai ištrinami Jums atsijungus nuo paskyros. Visgi, tam tikrais atvejais, slapukai lieka tam, jog ir atsijungus svetainė „prisimintų“ kai kuriuos nustatymus.

Jūsų prisijungimo laikotarpiu Forbo slapukus naudoja tam, jog galėtų fiksuoti šį faktą, t. y., tam, kad vartotojams nereikėtų iš naujo prisijungti kaskart, kai atverčia naują svetainės puslapį. Šie slapukai paprastai panaikinami vartotojui atsijungus tam, kad būtų užtikrinta, jog tam tikri riboto prieinamumo svetainės elementai būtų pasiekiami tik tuomet, kai vartotojas yra prisijungęs.
Mūsų svetainėje teikiama elektroninės prekybos paslauga. Tam tikrų slapukų naudojimas šiuo atveju yra būtinas tam, jog naršant Forbo svetainė galėtų „įsiminti“ Jūsų užsakymą bei tinkamai jį apdoroti.
Siekiant gauti vartotojų atsiliepimus bei tiksliau suvokti svetainės lankytojų poreikius kartas nuo karto Forbo puslapyje yra siūlomos vartotojų apklausos. Šios apklausos gali naudoti slapukus tam, kad būtų galima nustatyti, kurie vartotojai jau dalyvavo apklausoje, bei, atlikus puslapių pokyčius, tinkamai ir tiksliai pateikti rezultatus.


Kuomet pateikiate duomenis formose, tokiose kaip kontaktiniai puslapiai ar komentarų laukai, slapukai gali būti siunčiami įsiminti vartotojo duomenis ateities susirašinėjimams.

Tam, kad galėtume Jums suteikti pačius geriausius potyrius naršant mūsų puslapius, Forbo svetainėje egzistuoja vartotojų nustatymų funkcija. Tam, kad galėtų įsiminti šiuos nustatymus, Forbo svetainė naudoja slapukus.
Trečiųjų šalių slapukai
Tam tikrais ypatingais atvejais Forbo taip pat naudoja patikimų trečiųjų šalių pateiktus slapukus. Žemiau nurodomi kai kurie trečiųjų šalių slapukai, su kuriais vartotojai gali susidurti naršydami Forbo svetainę.

Ši svetainė naudojasi Google Analytics paslaugomis. Tai yra viena labiausiai žinomų bei patikimų analizės platformų internete. Ji Forbo padeda suvokti, kaip svetainė yra naudojama bei kaip galima patobulinti vartotojų potyrius. Šio tipo slapukai gali būti naudojami stebėti, kiek laiko vartotojai praleidžia svetainėje, kokius puslapius lanko ir pan. Tokios informacijos įsisavinimas mums padeda toliau puslapyje teikti įdomų ir patrauklų turinį.
Jei norite sužinoti daugiau apie Google Analytics naudojamus slapukus, kviečiame apsilankyti oficialiame Google Analytics puslapyje.
Tam, kad pateiktų informaciją apie akcijas, šis puslapis naudojasi kompanijos Investis paslaugomis.

Šiame puslapyje Forbo taip pat naudoja socialinių tinklų mygtukus bei įskiepius (angl. plug-ins), kurie vartotojams suteikia galimybę prisijungti prie jų naudojamų socialinių tinklų. Tokie socialiniai tinklai (pvz., Facebook ir Twitter) per Forbo puslapį nustato slapukus, kurie gali būti naudojami atlikti pakeitimus šių tinklų paskyrose ar papildyti duomenims, kuriuos šie tinklai kaupia konkrečiose tų puslapių privatumo politikos dokumentuose numatytais tikslais.

Papildoma informacija
Siekiant pačių geriausių vartotojų potyrių, naršant rekomenduojama slapukus palikti įjungtus. Visgi, jei Jums reikalinga papildoma informacija, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu: communications@forbo.com .

2014 m, rugpjūtis