Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segmentai

Atsižvelgiant į taikymo sritį, geriausiems tarnavimo rezultatams pasiekti rekomenduojamos skirtingos grindys. Žemiau galite pasirinkti įvairius segmentus ir pamatyti, kurias Forbo Flooring Systems grindis rekomenduojame konkrečiai naudojimo sričiai.

 • Colorex

  Sveikatos priežiūra

  Grindų dangų sprendimai sveikatos priežiūros įstaigoms

  Sveikatos priežiūros įstaigose yra milijonai kvadratinių metrų grindų ploto ir Forbo puikiai supranta su sveikata susijusius poreikius bei rūpesčius.

 • Marmoleum

  Senjorų priežiūros

  Senjorų priežiūros

  Mes suprantame, jog grindų dangos senjorų priežiūros infrastruktūrai pasirinkimą lemia daug daugiau faktorių nei grindų funkcijos ir jų eksploatacinės savybės. Reikia ne tik užtikrinti, jog apdaila bus patvari ir atitiks kasdienius poreikius, bet ir tokiose patalpose itin svarbu sukurti atmosferą, kuri padėtų atsipalaiduoti, kurioje žmonės jaustųsi patogiai.

 • Marmoleum

  Švietimas

  Švietimas

  Nuo vaikų lopšelių iki universitetų – švietimo įstaigoms reikia sprendimo, pasiūlančio patrauklią, atsparią, reikalaujančią nedaug priežiūros, saugią ir tvarią grindų dangą. Vietose, kur laiką leidžią vaikai ir jaunuoliai, svarbūs ilgaamžiškumas ir higieniškumas.

 • Marmoleum

  Komerciniai biurai

  Komerciniai biurai

  Mes suprantame, jog atnaujinant komercinės paskirties patalpas svarbu pagalvoti ir apie grindis. Tokiais atvejais Jūs greičiausiai norėsite tokio grindų dizaino, kuris Jūsų erdves paverstų išskirtinėmis, arba sprendimų, padėsiančių įrengti visas pastato grindis. Forbo portfelis padės jums lengvai pasirinkti idealiai Jūsų poreikius atitinkančią grindų dangą.

 • Allura

  Poilsis & svetingumas

  Poilsis & svetingumas

  Poilsiaujantys lankytojai nuo šiol galės mėgautis kur kas daugiau nei veikla, kuria užsiima. Labai svarbų vaidmenį teigiamai lankytojų patirčiai turi interjeras ir bendra aplinka. Pirmasis įspūdis įžengus į pastatą, kuriame lankytojai valgo arba apsiperka, yra labai svarbus. „Forbo“ gaminiai palengvina jums darbą ir leidžia lengvai išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri sukurs norimą nuotaiką.

 • Retail_Thumbnail

  Prekyba

  Prekyba

  Poilsiaujantys lankytojai nuo šiol galės mėgautis ne tik veikla, kuria užsiima. Labai svarbų vaidmenį teigiamai lankytojų patirčiai turi interjeras ir bendra aplinka.

 • Marmoleum Aquajet

  Visuomeniniai pastatai

  Visuomeniniai pastatai

  Forbo dirba su daugybės valstybinių subjektų, vietinių institucijų ir įstaigų vadovais. Siūlydama vieno patikimo tiekėjo ir palaikančios specialistų komandos paslaugų portfelį, Forbo padeda viešojo sektoriaus klientams rasti geriausius sprendimus.

 • Tessera

  Nuomojami būstai

  Nuomojami būstai

  Kai kalba pakrypsta apie namus, mes suprantame, kad jums reikia daugiau nei tiekėjo. Sukaupta darbo bendradarbiaujant ir dalyvaujant ankstyvuose projekto etapuose patirtis reiškia, kad galime pateikti priimtinus sprendimus, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią.

 • Industry_Thumbnail

  Pramonės šaka

  Pramonės šaka

  Forbo puikiai tinka įvairių tipų pramoninėse aplinkose, nuo elektroninės ir farmacinės gamybos vietų iki laboratorijų. Forbo Flooring siūlo platų gaminių, pasižyminčių antistatinėmis, akustinėmis, laidumo, atsparumo vandeniui, slydimui, bakterostatinėmis ir baktericidinėmis savybėmis, pasirinkimą.

 • Transport main image

  Transportas

  Transportas

  Forbo asortimentas transporto pramonei yra labai platus. Visi siūlomi gaminiai yra sertifikuoti bei pasižymi patvarumu, atsparumu ugniai bei įvairiapusiškumu dizaino ir spalvų atžvilgiu.

 • Furniture Linoleum

  Baldinis linoleumas

  Baldinis linoleumas

  Unikalios baldinio linoleumo estetinės ir lietimo savybės garantuoja išskirtinį kiekvieno daikto dizainą.

 • Marmoleum

  Sportas

  Sportas

  Kai kalbama apie sporto ir laisvalaikio veiklą, jūsų klientų saugumas ir patogumas yra svarbiausia. Siūlome platų jūsų reikalavimus atitinkančių dangų asortimentą. Jūsų patalpos bus stilingos ir patrauklios.