Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Informacija apie slapukų naudojimą - FloorVisualizer


Kas yra slapukai?
Slapukų (angl. cookies) naudojimas yra įprasta iš esmės visų profesionalių puslapių praktika. Ši Forbo svetainė juos taip pat naudoja. Slapukai yra maži failai, kurie yra parsiunčiami į Jūsų kompiuterį tam, kad pagerintų Jūsų naršymą. Šis dokumentas paaiškina, kokią informaciją slapukai renka, kaip jie naudojami, kodėl kartais yra reikalinga kaupti šiuos failus bei kaip neleisti to padaryti. Vis dėlto pažymėtina, jog slapukų išjungimas gali pabloginti kai kurių svetainės elementų funkcionavimą ar juos iškreipti.

Daugiau bendros informacijos apie slapukus rasite Vikipedijos straipsnyje apie HTTP slapukus.

„Forbo“ naudoja ne tik slapukus, bet ir kitas technologijas, kurios savo funkcionalumu ir paskirtimi yra panašios į slapukus. Toliau vartojama slapukų sąvoka taip pat apima visas šias technologijas.

Kaip „Forbo“ naudoja slapukus
„Forbo“ naudoja slapukus dėl keleto priežasčių, kurios čia išsamiai paaiškintos. Kai kurie slapukai yra būtini siekiant užtikrinti svetainės veikimą ir funkcijas. Kiti slapukai naudojami anoniminei naudotojo elgsenos analizei, o dar kiti yra skirti užtikrinti, kad būtų rodomas jums aktualus turinys. Jei nesate tikri, ar jums reikalinga, kad būtų naudojami tam tikri slapukai, rekomenduojame priimti visus slapukus, nes tai užtikrins geriausią naudotojo patirtį.

Slapukų išjungimas
Galite užkirsti kelią automatiniam slapukų saugojimui, nurodydami tai slapukų parinkčių juostoje arba pakeisdami naršyklės nustatymus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad slapukai turi įtakos šios ir daugelio kitų svetainių veikimui. Išjungdami slapukus pasyvinate tam tikras šios svetainės funkcijas ir paslaugas. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

„Forbo“ naudojami slapukai
Toliau esančioje lentelėje pateikiama informacija apie visas sekimo ir rinkodaros technologijas, naudojamas mūsų svetainėje ir (arba) mūsų programose, bei jų operatorius. Kadangi atitinkami operatoriai, atsižvelgiant į tai, kiek jų priemonės integruotos į „Forbo“ svetainę, taip pat tam tikru mastu naudoja ir keičia slapukus, toliau nurodomi ne atskiri slapukai, o aprašomos technologijos ir programos, iš kurių kai kurios naudoja kelių skirtingų rūšių slapukus. Jei norite gauti informacijos apie atskirus naudojamus slapukus, siųskite užklausą el. paštu dataprivacy@forbo.com.

Būtini slapukai

Tai techniškai būtini slapukai, kad galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, nustatyti savo duomenų privatumo nuostatas arba užpildyti formas. Šie slapukai reikalingi, kad galėtume užtikrinti jūsų pageidaujamų paslaugų teikimą svetainėje. Būtini slapukai taip pat naudojami be aiškaus jūsų sutikimo. Jei būtini slapukai reikalingi asmens duomenims tvarkyti, turite teisę prieštarauti dėl jų naudojimo pagal pareiškimą dėl duomenų privatumo.

SlapukasFunkcijaOperatoriusGaliojimas
JSESSIONIDŠis slapukas saugo duomenis jūsų seanso metu. Jis taip pat įsimena, pavyzdžiui, jūsų atliktą pasirinkimą arba svetainę, kurioje lankėtės anksčiau.VeeuzeSeansas

Nepagrindiniai slapukai

Tai slapukai, renkantys informaciją apie naudojimąsi svetaine, pvz., kurie puslapiai dažniausiai lankomi ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jie padeda mums geriau pritaikyti svetainę naudotojų poreikiams ir taip pagerinti naudotojų patirtį. Gali būti renkama tokia informacija: naudojama interneto naršyklė ir operacinė sistema, svetainės, iš kurios įvyko peradresavimas, domeno pavadinimas, apsilankymų skaičius, vidutinė seanso trukmė, iškviesti tinklalapiai.

SlapukasFunkcijaOperatoriusGaliojimas
Google Tag Manager„Tag Manager“ – tai „Google“ įrankis, leidžiantis įmonėms pridėti ir atnaujinti svetainės žymas, įskaitant konversijų stebėjimą, svetainės analizę ir pakartotinę rinkodarą, neapdorojant svetainės kodo.Google Inc.3 Mėnesiai
Google Analytics„Google Analytics“ – tai žiniatinklio analizės platforma, naudojama apsilankymų mūsų svetainėje bei jos puslapiuose skaičiui ir pobūdžiui, prieigai prie mūsų mobiliųjų programų, sąveikai ekrane ir naudojimo būdams stebėti. Tokiu būdu užtikriname, kad visos mūsų svetainės skiltys ir mobiliosios programos veiktų tinkamai. Šios technologijos naudojamos anoniminiams ir suvestiniams duomenims teikti apie kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių naudotojų sąveiką su mūsų interneto svetaine ar mobiliosiomis programomis.Google Inc.1 Metai

Tolesnė informacija

Siekiant geresnio, patogesnio svetainės naudojimo, paprastai rekomenduojama neišjungti slapukų. Prireikus papildomos informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu šiuo el. pašto adresu: communications@forbo.com.

2023 m. kovo mėn.