Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Partnerystė ir sertifikatai

Slinkite, kad atrastumėte

Bendradarbiavimas

Forbo dirba su patikimais partneriais

Forbo Flooring Systems partneriai ir tarptautinės asociacijos bei įstaigos ruošia bandomuosius projektus ir sąjungas, kuriose galima patikrinti ir pristatyti inovacijas bei naujus patobulinimus. Jie itin vertingi, kai kalbama apie plėtrą žiedinės ekonomikos srityje.

Dirbame su Europos institucijomis, pavyzdžiui, Europos elastingos dangos gamintojų institutu, daugiasluoksnės modulinės grindų dangos asociacija, Europos kiliminių dangų ir kilimų asociacija bei kitais pramonės lyderiais, pavyzdžiui, ekologiškos statybos taryba, universitetais ir novatoriškais startuoliais. Viskas daroma tam, kad būtų gerinamas mūsų įmonės ir produktų portfelio aplinkosaugos profilis.

Įmonės_istorija_apie_tvarumą

Socialinė atskaitomybė

SA8000 standartas yra mūsų įsipareigojimas darbuotojams užtikrinti vienodas sąlygas.

Mūsų tiekėjams keliamų reikalavimų programoje numatyti reikalavimai tiekėjams ir teisiškai įpareigojantys. Taikydami mūsų metodą taip pat artimai bendradarbiaujame su individualiais tiekėjais. Tai realizuojama per susitikimus, apsilankymus vietose ir tiekėjų vertinimus, kurie apima mūsų pirkėjų ar atsakingų vadybininkų atliekamus auditus.

Tokie vertinimai užtikrina, kad mūsų tiekėjai tinkamai užtikrintų žmonių ir darbo teises, laikytųsi sveikatos apsaugos ir saugos darbe reikalavimų, siektų aplinkosaugos veiksmingumo tikslų ir kasdienėje veikloje taikytų atsakingas verslo praktikas.

SA8000_raw materials

Eko etiketės

Ekologinės etiketės ir sertifikatas

Remdamiesi mūsų tvarumo strategija, taikome įvairias skaidrias sertifikavimo sistemas iš viso pasaulio nepriklausomų trečiųjų šalių, kurios reguliariai tikrina ir vertina mūsų grindų dangas.

Forbo Flooring Systems tai teikia naudą, nes padeda atkreipti dėmesį į tvarumo strategiją bei identifikuoti tobulėjimo galimybes. Kita vertus, tai patvirtinimas mūsų klientams, nes šios eko etiketės įrodo, kad ir aplinkosaugos specialistai yra įsitikinę, kad mūsų grindų dangos rinkoje yra vienos pačių tvariausių ir geriausių.

Sužinokite daugiau apie skirtingas mūsų produktams priskirtas eko etiketes.

Skaityti daugiau apie eko etiketes
Eco labels

Kontaktinė informacija

Norite daugiau sužinoti apie mūsų partnerystes, tvarumo strategiją, grindų dangų sprendimus ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis!

Kontaktinė informacija