Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - CO2 neutralus linoleumas (cradle to gate)

Marmoleum, patvariausia grindų danga

Marmoleumas – Forbo Flooring Systems gaminamas CO2 neutralus linoleumas (cradle to gate), neprisidedantis prie pasaulinės klimato kaitos. Šis produktas sujungia ekologiškumą ir šiuolaikiškumą, todėl yra svarbus indėlis kuriant tvarų pasaulį.

Marmoleum Raw Materials

Marmoleum - Gyvenkite ateitimi

Gyvenimas keičiasi ir mes visi žinome, kad kartais ne į gerąją pusę. Šiandien mes turime galvoti apie rytojų labiau nei galvojome vakar. Mes esame įsipareigoję savo kartai ir turime tai daryti ateities kartoms: apsvarstyti tai kaip mes valgome, kaip keliaujame, kaip ilsimės, dirbame ir galvojame, kitais žodžiais: mes turime pakeisti tai, kaip mes gyvename.

Per paskutinius 125 metus mes keliavome įkvepiančiu Marmoleum keliu. Kildami aukštyn ir žemyn kartu su įspūdingiausiomis spalvomis ir tekstūromis. Tai CO2 neutralus kelias tarp milijonų pastatų pastatytų visame pasaulyje. Kelias, kuris tebesitesia, kadangi jis vis dar nepasiekė tvarios ateities. Todėl mes kviečiame jus prisijungti prie mūsų… pasirinkite atsakingai…

Marmoleum - co2 neutralus linoleumas (cradle to gate)

Marmoleum yra unikalus produktas, nes netik, kad neišskiriamas, bet yra mažinamas CO2 kiekis Marmoleum gamybos metu.

Visų gamyboje panaudotų augalų fotosintezės būdu sunaudotas CO2 kiekis yra didesnis, nei išskiriamas transportavimo ir gamybos proceso metu. Todėl Marmoleum danga yra CO2 neutrali danga nuo pat gamybos pražios iki jos sumontavimo.

Padarykite pasaulį geresne vieta gyventi. Pradėkite nuo grindų

Per pastaruosius metus pasaulį ištiko nemažai stichinių nelaimių, susijusių su klimato kaita. Prisiminkite pasaulį kankinančias sausras, potvynius ir ypač stiprius uraganus. CO2 neutralus marmoleumas (cradle to gate), kuris neprisideda prie pasaulinės klimato kaitos – Forbo Flooring indėlis į švaresnę aplinką.

Forbo Marmoleum – vienintelė CO2 neutrali (cradle to gate) atspari grindų danga ir puikus pasirinkimas kiekvienam tvariam interjerui. Savo namuose, biure, mokykloje, traukinyje, ligoninėje ar parduotuvėje naudodami patvarias medžiagas jūs taip pat prisidedate prie švaresnės aplinkos!

	Marmoleum Fresco 3259 zoomed out

Dėl gamyboje naudojamų augalų, tokių kaip džiutas ir linai, bei medienos, kurie sugeria anglies dioksidą, šis linoleumas beveik neišskiria anglies dioksido (yra CO2 neutralus) (cradle to gate) ir gamybos procese suvartojama mažiau energijos. Gebėjimas pagaminti CO2 neutralią daugiau kaip trisdešimt metų eksploatuojamą ir biologiškai irią grindų dangą yra tikrai išskirtinis.

Internetinis seminaras: Žvilgsnis į CO2 neutralią ateitį

Inovatorius ir meninkas Daan Roosegaarde, bei Pasaulio Žaliųjų Pastatų Tarybos generalinė direktorė Cristine Gamboa, pasidalino savo įkvepiančiomis įžvalgomis per pirmąjį Forbo Flooring Systems tarptautinį webinar’ą, pavadinimu “Vizija - CO2 neutrali ateitis”. Webinar’o metu abu svečiai taip pat paragino - pokyčius yra geriau pradėti anksčiau, nei vėliau.
Gamboa: “Nebegalime kurti tokį pasaulį, kuris save susinaikina”
Daugiau informacijos apie internetini seminarą

100 % skaidri ekologinio gaminio deklaracija

Kad įrodytų gaminio ekologiškumą, Forbo pasitelkia keletą vertinimo sistemų. Pirmoji – eksploatavimo trukmės įvertinimo (LCA) sistema, kuri matoma ekologinio gaminio deklaracijoje (EPD). Šioje visiškai skaidrioje deklaracijoje, kurią patvirtina trečioji šalis, nurodytas poveikio aplinkai vertinimas, atsižvelgiantis į visas gaminio stadijas nuo žaliavos, apdirbimo, gamybos, prekybos, naudojimo, remonto ir priežiūros iki galutinio produkto sunykimo ar perdirbimo.

Šis vertinimas atsižvelgia į šiuos aspektus: žaliavos gavimo įtaką aplinkai, energijos suvartojimą ir efektyvumą, medžiagų sudėtį ir chemines medžiagas, oro, dirvožemio ir vandens taršą bei atliekų susidarymą.

Čia galite susipažinti su mūsų linoleumo ekologinio gaminio deklaracija

Ekologiniai ženklai ir sertifikatai

Vykdydami veiklą mes jaučiame atsakomybę prieš aplinką ir ateities kartas. Mes nuolatos stengiamės tobulinti mūsų gaminius ir juos gaminti nekenkiant aplinkai.

Mūsų gaminiai yra gavę teisę būti ženklinami pasaulinio lygio kokybės ženklais ir gavę pasaulinio lygio sertifikatus, patvirtinančius, kad gaminiai nekenksmingi aplinkai. Forbo Mermoleum – ilgaamžiškiausia grindų danga pasaulyje. Mes didžiuojamės, kad aplinkosaugos ekspertai patvirtina šį teiginį.

Daugiau apie ekologinius ženklus, kuriais yra pažymėti mūsų gaminiai, sužinosite čia

Marmoleum environmental marks