Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tekstilinė
grindų danga

Perdirbimo herojė

Slinkite, kad atrastumėte

Pokyčiai be kompromisų

Mūsų tekstilės padalinys yra rinkos lyderis ir pasiruošęs atlikti nemažus pokyčius pramonėje.

Įėjimo grindų sistema

Švarios grindys ilgiau tarnauja

Forbo Flooring Coral Kromeni mieste yra Coral įėjimams skirtus produktus gaminanti gamykla. Puikisi suprojektuotos įėjimams skirtos grindys yra ne tik tvarus sprendimas, bet ir per pastato, kuriame yra naudojamos, gyvavimo ciklą prisideda prie jo tvarumo.

Mūsų įėjimų grindų dangos į pastatą neleidžia patekti iki 95 % purvo. Dėl to įėjimams skirta grindų danga apsaugo interjero kokybę, pailgina grindų naudojimą ir sumažina valymo bei priežiūros išlaidas ir sunaudojamų ploviklių kiekį. Dideliai Coral kolekcijos daliai naudojame iš senų žvejybos tinklų gautus verpalus. Pagrindinis Coral Welcome įėjimams skirtos grindų dangos pagrindas gaminamas iš perdirbtų PET butelių.

coral

pirmauja perdirbtų medžiagų srityje

Forbo kiliminių plytelių portfelį sudaro perdirbti verpalai ir modifikuotas bitumo pagrindas

Pagal svorį mūsų kiliminės plytelės yra tarp daugiausiai perdirbtų medžiagų panaudojančių produktų pramonėje. Vidutiniškai sudėtyje yra mažiausiai 57 % perdirbtų medžiagų. Kai kuriuose produktuose, pavyzdžiui, Create Space 1, perdirbtų medžiagų pagal svorį yra net 70 %. Taip pat gaminame laisvai klojamas, konkrečiai partijai nepriskiriamas plyteles, kurios montavimo atliekų sumažina iki mažiau kaip 2 %.

Projektuodami grindis sukuriame laisvai klojamas plyteles, kad tas vietas, kurios nuo intensyvaus naudojimo nudyla, būtų galima pakeisti nedarant įtakos bendram dizainui. Taip pat eksperimentuojame su tarnavimo pabaigos sprendimais, ypač tais, kurie apima plytelių tekstilės sluoksnio atskyrimą nuo pagrindo.

Peržiūrėti perdirbtų medžiagų sąrašą
Tessera kiliminės plytelės – perdirbimo herojės

Flotex, labai patvarios

Plytelės yra patvarios, todėl ilgiau tarnauja ir daro mažiau žalos aplinkai.

Higieniška, plaunama Flotex nailoninė kiliminė danga yra naujas galimybes tekstilei atveriančios inovacijos pavyzdys. Ji tinka ne tik svečių namuose, poilsio zonoje ir biuruose, bet ir priežiūros ir gydymo įstaigose, mokyklose bei viešuose pastatuose.
Gamykloje Riplyje gaminame Flotex nailoninius lakštus ir plyteles. Nuo 2001 m. beveik visai nebesinaudojame sąvartynu, nes sumontavome pirmąją tokio tipo perdirbimo įrangą, kuri atliekas iš vartotojų perdirba į efektyvias kiliminių plytelių pagrindo medžiagas. Šioje gamykloje kas savaitę perdirbama beveik 50 t atliekų.

Gamykloje Chateau Renault gaminame skaitmeniniu būdu spausdinamas kolekcijas, pavyzdžiui, Flotex Vision, sukurtas bendradarbiaujant su žymiais dizaineriais. Mūsų gamykloje Chateau Renault yra du skaitmeniniai spausdintuvai, kuriais sukuriami specialiai užsakomi dizainai. Šioje gamykloje grindų danga gaminama gavus užsakymą, todėl jokios nereikalingos atsargos nėra laikomos ir dėl to neatsiranda senų kolekcijų atliekų.

Flotex pluoštinė grindų danga – itin patvari ir plaunama

Faktai apie tekstilinę grindų dangą

  • 100 %

    100 % aliuminio ir plieno atliekų iš mūsų Nuway gamybos yra perdirbama

  • 49 %

    Iki 49 % perdirbtų medžiagų Flotex plytelėse ir lentose

  • 75 %

    Mūsų Tessera Create Space 1 kiliminėse plytelėse yra 75 % perdirbtų medžiagų

Daugiau informacijos

Ar norite daugiau sužinoti apie mūsų tekstilinę grindų dangą?

TEKSTILINĖ GRINDŲ DANGA