Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum slate

Inspireeritud kivi loomulikust tekstuurist. Marmoleum Slate tutvustab ainulaadset reljeefset tekstuuri, mis lisab meie Marmoleumi põrandakattele uue mõõtme. Tulemuseks on pind, kus kivi eatu ilu on ühendatud linoleumi soojuse ja puhtusega.

Plaate meenutav pind näeb välja peen ja rafineeritud. Valgus mängleb sellel, muutes põranda justnagu elavaks. Reljeefsus parandab ka põranda libisemiskindlust (R10).

Marmoleum Slate video

Toode

Marmoleum Slate

Keskkond

Säästev ja vastupidav põrandakate

97% looduslik tooraine
72% kiiresti taastuv
43% ümbertöötatud sisu

Looduse antud tippomadused
Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on kõige säästvam saadaolev elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid. Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

Marmoleumi on hinnatud kõigi tähtsamate jätkusuutlike ülemaailmsete ökomärkidega, nagu Nordic Swan ja Blue Angel.

Topshield2 on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield2 väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja hoolduse väiksema sagedusega.

Marmoleum raw materials

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Laadige siit alla Marmoleum Solid LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Tehnilised andmed

Techn. specs. Marmoleum Solid

Hooldus

Marmoleum Hooldus

Tänu Topshield2-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Marmoleum floorcare

Video

Marmoleum Solid video

Ruumi või pinna pilgupüüdja, mis teiste materjalide omadusi rõhutab; Vaata Solid videot, milles meie peadisainer Tamar Gaylord ja tootejuht Bregje Smulders tutvustavad kollektsiooni:Või vaata Marmoleum Slate videot:

Disainiauhind iF DESIGN AWARD 2017

Marmoleum Slate saab disainiauhinna iF DESIGN AWARD 2017

Meie uus põrandakate Marmoleum Slate oma ainulaadse kakaokoorte abil rikastatud linoleumimustriga pälvis disainiauhinna iF DESIGN AWARD 2017.

„Kakaokoorte kasutamine Marmoleum Slate kollektsioonis parandab ühelt poolt Forbo linoleumi säästvusprofiili, lisades viienda loodusliku päritoluga koostisosa. Peale selle annab see aga tulemuseks uue puutekogemuse ja kujunduse, mis oma vaevumärgatavate orgaanilise materjali kübemete ja kena värvivarjundiga mõjub linoleumi tootekategoorias uue ja innovatiivsena.“

Lugege lähemalt meie pressiteates iF DESIGN AWARD 20017
Lugege lähemalt meie pressiteates Red Dot Design Award

Lugege lähemalt disainiauhindade iF DESIGN AWARDS
Lugege lähemalt disainiauhindade Red Dot Design Award

IF Design award and Reddot 2017 NW

Seotud kaubamärgid

Seotud kaubamärgid