Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
vivace

Sirgjooneline värvitoonide segu, mille välimus säilib suurepäraselt. Marmoleum Vivace on meie elavaim ja sirgjoonelisim segu, mis koosneb kuuest kuni kaheksast värvitoonist, luues kameeleonilaadse põrandakatte, mis sobitub hästi paljudesse interjööridesse.

Kontrastse ülesehituse tõttu on Vivace nutikas valik aladele, mis kipuvad määrduma ja kus hinnatakse põrandakatte välimuse ülihead säilimist.

Kõiki Marmoleum Vivace värvitoone saab valmistada 3,5 mm Marmoleum Decibeli ehitusega (18 dB helisummutus). Tellimisel tuleb arvestada minimaalse tellimiskoguse ja valmistamisajaga.

Toode

Marmoleum Vivace

Teave Marmoleum Marbledi kohta

Määratledes loomulikke ruume

Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled toob tarbija ette klassikalise marmorimustri viie huviäratava orgaanilise struktuuriga: Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra. Selle kestliku linoleumpõrandakatte jaoks on saadaval suurim värvitoonide valik elastsete põrandakatete hulgas. Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi.

Miks valida põrandakate Marmoleum Marbledi kollektsioonist?

LOODUSE LOOMING
● Valmistatud looduslikest toorainetest
● Väikesed heitkogused, ei sisalda plastifikaatoreid ega sünteetilisi lisandeid
CO2 suhtes neutraalne põrandakattelahendus (cradle to gate)
● Välja töötatud tervisliku sisekeskkonna loomisele kaasa aitamiseks

LOODUSEST INNUSTATUD
● Suurim elastse põrandakatte värvitoonide valik. Vaadake värvitoonide täielikku ülevaadet.
● Marbledi kollektsiooni loomulik pehmem ilme sobib hästi kokku puidu ja kiviga
● Muude pindadega kombineerimisel tagab selle värvitoonide segu mitmekülgsuse
● Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi
● Huviäratavad orgaanilised struktuurid

LOODUSE TÖÖKINDLUS
● Otstarbelt mitmekülgne, kasutamisel vastupidav
● Lihtne paigaldada võrkkinnitusõmbluse tehnoloogia abil
● Lihtne puhastada, hästi säiliv välimus
● Töökindel, nagu tõendab miljonitel kogu maailmas paigaldatud ruutmeetritel katsetatud toimivus

Tänu eriomadustele on Marmoleum Marbledi kollektsiooni põrandakate suurepärane valik peaaegu kõigi kasutusalade jaoks, näiteks tervishoiuasutuse või haigla põrandakatteks, kooli või kaupluse põrandale ja nii edasi.

Marmoleum Marbledil on mitmesuguseid tehnilisi omadusi, näiteks elektrit juhtiv põrandakate (Marmoleum Ohmex) ja akustiline põrandakate (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic). Kõiki Marmoleum Marbledi kollektsiooni värvitoone saab tellida Decibeli variandina helisummutusega 18 dB. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku müügiorganisatsiooniga.

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Keskkond

Marmoleum: looduse hiilgav looming

97% looduslik tooraine
72% kiiresti taastuv
43% ringlussevõetud sisu

Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on saadaolevatest kõige jätkusuutlikum elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid.

Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

Marmoleumi põrandakate on pälvinud rohkesti üleilmseid kvaliteedimärgiseid ja keskkonnasäästlikkust tõendavaid sertifikaate. Tunneme uhkust, et meie väiteid kinnitavad ka keskkonnaasjatundjad. Lugege lisateavet meie ökomärgiste kohta.

CO2 suhtes neutraalne põrandakate
Oma ainulaadsete omaduste, loodusliku päritoluga koostisosade ja nüüdisaegse tootmisprotsessi tõttu on Marmoleum CO2 suhtes neutraalne toode (from cradle to gate). Marmoleumi kestliku olemuse kohta saate lisateavet meie CO2 suhtes neutraalsete põrandakatete jaotisest.

Topshield2 on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield2 väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja väiksema sagedusega hoolduse.

Marmoleum magnificent by nature

Pildigalerii

Kollektsiooni Marmoleum Marbled pildigalerii

Marmoleum Marbledi kollektsiooni kujunduste värvitoonisegu tagab mitmekülgsed põrandakujundused – kas eraldi või kombineerituna muude pindadega. Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada ideid kujundusvõimalustest, mida pakub Marmoleum Marbled.

Tehnilised andmed

Marmoleum Marbled technical table image

NCS & LRV

NCS & LRV

Laadige siit alla Marmoleum Marbled NCS-i koodi ja valguspeegeldusteguri dokument

Valguspeegeldustegur
Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid otsuseid selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

NCS-i kood
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ning sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Hooldus

Marmoleum Hooldus

Tänu Topshield2-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine.

Marmoleum floorcare