Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Kujunda Marmoleumiga

Kas otsid põranda jaoks midagi ainulaadset, mis oleks ühtlasi säästev ja vastupidav? Meie valik „Kujunda Marmoleumiga“ pakub just nimelt seda. Meie Aquajet-tehnoloogia võimaldab luua kõige täpsemaid ja detailirikkamaid põrandakujundusi. Alates lasergraveeritud Marmoleumi plaatidest ja lõpetades rahvusvaheliste disainerite loodud põnevate kujundustega. Uuri oma valikuvõimalusi allpool.

 • Kujunda Marmoleumiga
 • Kujunda Marmoleumiga
 • Kujunda Marmoleumiga
 • Kujunda Marmoleumiga
 • Dare-to-Rug-DtR-combi-1-3_2
  Marmoleum Imagine

  Marmoleum Imagine

  Marmoleum Imagine'i jaoks palusime kolmel rahvusvahelisel disaineril luua valiku Marmoleumi kujundusi, mille teeb võimalikuks meie rafineeritud lõiketehnoloogia Aquajet. Kujundusi saab soovi korral kohandada. See annab kasutajale lõputult võimalusi.

 • 18011_Mendini_Harlekino_Sotto_2013
  Marmoleum kohtub Mendiniga

  Marmoleum kohtub Mendiniga

  Tihedas koostöös Itaalia arhitekti ja disaineri Alessandro Mendiniga oleme loonud kolm ainulaadset Marmoleumi kujundust, mis kajastavad tema puändirohket stiili: Proust, Harlekino ja Plato. Need kolm kujundust on saadaval nii ereda ja kontrastse versioonina ning ühe rahulikumates hallikates toonides versioonina, mõlemad sama geomeetrilise mustriga.

 • Marmoleum_Signature_CUBE_TIDE_3717_detail.
  Marmoleum Signature

  Marmoleum Signature

  Marmoleum Signature lisab meie Marmoleumi plaatidele ainulaadsed jooned, täiendades linoleumi valgusgraveeringu abil loodud teemaga. Saadaval on neli graveeringut meenutavat kujundust ja iga kujunduse jaoks on loodud mitmeid põnevaid põrandakavandeid.

  Sarja Signature plaadid sobivad ülihästi kokkusobitamiseks graveeringuta plaatidega sarjast Marmoleum Modular.

  Klõpsake allolevatel piltidel, et avastada meie Signature'i valikud Raw, Circle, Cube ja Tattoo.

 • Marmoleum Tailor made
  Marmoleum tellimustööna

  Marmoleum tellimustööna

  Marmoleumi põrandakatte abil saate luua kõige maitsekamaid põrandakujundusi. Meie väga täpne Aquajeti lõiketehnoloogia pakub võimalust kasutada kujunduses keerulisi detaile, mis sobivad ülihästi põrandale isikupära andmiseks: logo, tekst, kunstiteos. Või valige tellimustööna tehtav lasergraveering, mille korral lõigatakse laseriga linoleumi sisse teie oma kujundus. Uurige oma võimalusi allpool.