Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linoleum

Marmoleum Solid

Tutvustame linoleumi ehedat olemust. Esitleme uhkusega oma uuendatud põrandakatet Marmoleum Solid, mis pakub ühtaegu ligitõmbavat nüüdisaegset kujundust ning võrreldamatut mitmekülgsust ja uuenduslikkust. Avastage meie uus sari Cocoa, kuhu oleme lisanud kakaokoori, mis loovad ainulaadse teralise välimuse. Või vaadake reljeefset, plaate meenutavat kujundust, kus kivi eatu ilu on ühendatud linoleumpõrandakatte soojuse ja puhtusega. Uurige meie Solidi sarju ja avastage, kui omanäoline võib olla Marmoleum Video

 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • Marmoleum Solid
 • 3584 Marmoleum Cocoa tabletop B
  Marmoleum Cocoa

  Marmoleum Cocoa

  Loomupärane uuenduslikkus. Marmoleum Cocoa, mis on loodud meie jätkusuutliku disaini vaimus, on tõeliselt värske lisandus meie Marmoleumi põrandakatetele. Kakaokoorte lisamisega Marmoleumi koostisosadele oleme loonud uue põneva pinnatekstuuri, mis ühtaegu on loodusliku välimusega ja mõjub nüüdisaegselt.

 • 3712 Marmoleum Concrete tabletop
  Marmoleum Concrete

  Marmoleum Concrete

  Marmoleum concrete video!

  Marmoleum Concrete'i ühevärviline marmoriilmega kujundus eristub klassikalisest Marmoleumi põrandakattest oma peene kivitaolise struktuuri poolest. Värvipalett on neutraalne, hõlmates nii sooje toone kui ka moodsaid jahedaid betoonivarjundeid, ent laiendusena ka kuut eredat värvitooni, millega saab põrandakujunduses luua võimsa aktsendi.

 • 3642 Marmoleum Piano tabletop
  Marmoleum Piano

  Marmoleum Piano

  Piano tähendab itaalia keeles õrna, ühevärvilist, siledat või pehmet. Meie Marmoleum Piano kujundus loob mulje pehmest õrnast kiust ühevärvilisel taustal, andes tulemuseks poolühevärvilise kujunduse, mis ühtlasi aitab varjata määrdumist. Marmoleum Piano video

 • e3745 Marmoleum Slate tabletop
  Marmoleum Slate

  Marmoleum Slate

  Inspireeritud kivi loomulikust tekstuurist. Marmoleum Slate tutvustab ainulaadset reljeefset tekstuuri, mis lisab meie Marmoleumi põrandakattele uue mõõtme. Tulemuseks on pind, kus kivi eatu ilu on ühendatud linoleumi soojuse ja puhtusega.

 • Marmoleum Walton 3367
  Marmoleum Walton

  Marmoleum Walton

  Tutvustame linoleumi ehedat olemust. Marmoleum Waltoni soliidne ühelaadsus oma sileda pinna ja minimalistlikult pretensioonitu välimusega teeb sellest meie linoleumpõrandakatete täiusliku ja eheda esindaja.

Teave Marmoleum Solidi kohta

Määratleme ehedad ruumid

Meie uuendatud kollektsioonis Marmoleum Solid on välja pandud viis üksikkujundust, millele tuginedes on võimalik luua ehedad, omanäolised ja modernsed ruumid. See uuenduslik linoleumpõrandakatete sari hõlmab mitmel tasandil lihtsust, millele lisavad põnevust värvi- ja struktuurinüansid.

Mõelge reljeefse Marmoleum Slate'i, kakaokoorte lisandiga Marmoleum Cocoa või Marmoleum Concrete'i peale, kus ühevärvilisele pinnale on lisatud värvikuma. See teeb sarja Solid põrandakatetest kas ruumi pilgupüüdja või tagasihoidliku pinna, mille taustal saavad hiilata muud materjalid.

Marmoleum Solid pakub teile

EHEDAT KUJUNDUST
● Algupärased ja põnevad kujundused, huvitava tekstuuriga ja puudutades meeldivad
● Lai värvipalett, mis vastab suundumusele kasutada neutraalseid ühevärvilisi pindu
● Kujundused, mis sobivad imehästi kokku selliste materjalidega nagu puit, klaas ja metall

EHEDAT MATERJALI
● Valmistatud looduslikest toorainetest, muu hulgas linaseemneõlist ja puidujahust
● Kasutusel nüüdisaegsed ringlusmaterjalid, näiteks kakaokoored
● Säästev põrandakattelahendus: kliimapositiivne ja PVC-vaba

EHEDAT EMOTSIOONI
● Mitmekülgne, pika ja uhke ajalooga autentne põrandakate
● Sügavad värvitoonid ja iseloomulikud kujundused sobituvad hõlpsalt igasugusesse interjööri
● Ehe ja autentne materjal aitab luua keskkonna, kus inimestel on mugav olla

Marmoleum Slate linoleum flooring

Keskkond

Säästev ja vastupidav põrandakate

97% looduslik tooraine
72% kiiresti taastuv
43% ümbertöötatud sisu

Looduse antud tippomadused
Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on kõige säästvam saadaolev elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid. Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

Marmoleumi on hinnatud kõigi tähtsamate jätkusuutlike ülemaailmsete ökomärkidega, nagu Nordic Swan ja Blue Angel.

Topshield pro on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield pro väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja hoolduse väiksema sagedusega.

Marmoleum raw materials

Pildid ja video

Marmoleum Solid pildid ja video

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Laadige siit alla Marmoleum Solid LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Tehnilised andmed

Techn. specs. Marmoleum Solid

Video

Marmoleum Solid video

Ruumi või pinna pilgupüüdja, mis teiste materjalide omadusi rõhutab; Vaata Solid videot, milles meie peadisainer Tamar Gaylord ja tootejuht Bregje Smulders tutvustavad kollektsiooni:


Hooldus

Marmoleum Hooldus

Tänu Topshield pro-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.


Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Marmoleum floorcare