Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Flex

Forbo Allura Flexi imitatsioonkatteplaatide nakkeainega paigaldus lahendab paljud tänapäeval esinevad probleemid. Need kvaliteetsed stabiilsete mõõtmetega plaadid annavad vastuse olulistele küsimustele, näiteks säästavad väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, võimaldavad põrandat taaskasutada ja vähendavad keskkonnamõju. Allura Flex pakub loodusliku puidu ilmega kujunduste valikut Allura Flex Wood ning ka jõulisi betooni ja nüüdisaegse kivi imitatsioone: Allura Flex Material .

Allura Flex
 • Allura Flex Wood 60374 natural collage oak
  Allura Flex Wood

  Allura Flex Wood

  Kollektsiooni Allura Flex Wood 34 kujundust annavad suure kujundamisvabaduse. Lauad on saadaval neljas mõõdus, mille hulka kuulub XL-laud suurusega 150 × 28 cm ja kalasabamustris paigaldamiseks sobiv formaat. Matil pinnal on loomulik välimus ja eriomane peen puidutekstuur koos elutruu reljeefiga.

  Forbo ainulaadne funktsionaalsete kihtide kombinatsioon, mis hõlmab tugevat klaasfiiberpõhimikku, annab Allura Flexile enneolematu mõõtmete stabiilsuse, tugevuse, toimivuse ja kvaliteedi. Plaate on lihtne ja kiire paigaldada, kinnitamiseks piisab nakkeainest.

 • 62522 natural concrete
  Allura Flex Material

  Allura Flex Material

  Kollektsioon Allura Flex Material pakub huvitavaid marmori-, metalli- ja tsemenditekstuure, aga ka jõulisi betooni- ja kivimustreid. Tagasihoidlikud värvitoonid pakuvad kujundusvõimalusi igasugust tüüpi ruumide tarbeks. Kujundused on saadaval 50 × 50 cm ja 100 × 100 cm plaatidena.

  Need lahtise paigaldusega kvaliteetsed stabiilsete mõõtmetega heterogeensed plaadid saab paigaldada nakkeainega. See annab vastuse mitmele olulisele küsimusele, näiteks kuidas hoida kokku väärtuslikku aega ja lühendada ooteaega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Teave Allura Flexi kohta

Allura Flexi lahtise paigaldusega tippklassi plaadid

Allura Flex on stabiilsete mõõtmetega heterogeensete kvaliteetplaatide ja -laudade kollektsioon, mis paigaldatakse lahtiselt ja kleebitakse põrandale nakkeainega. Tänu nakkeainega paigaldamisele lahenevad Allura Flexi imitatsioonkatteplaatide kasutamisel paljud praegused ja tulevased probleemid. Vastuse saavad näiteks küsimused, kuidas hoida kokku väärtuslikku aega ja lühendada ooteaega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Allura Flex on loodud kujundusest, kvaliteedist ja kasutuslihtsusest vaimustudes.


VAIMUSTAV KUJUNDUS
● 50 tooteartiklist koosnev sari pakub kõige tõetruumaid kollektsioonidest Wood ja Material pärinevaid kujundusi, mida leiab vaid Forbo toodete hulgast.
● Mõõtude valik, mis sisaldab XL-variante ja kalasabamustriks sobivat kuju, pakub lõputuid võimalusi omaenda ainulaadse põrandakattekontseptsiooni loomiseks.
● Allura Flexi imitatsioonkatteplaate võib paigaldada kõrvuti meie Tessera ja Flotexi laua- ja plaadisarjaga. Saab kasutada sama nakkeainet ja ühtse põrandakujunduse loomiseks pole vaja üleminekuribasid.

VAIMUSTAV KVALITEET
● Tänu funktsionaalsetele kihtidele, mille keskel paikneb väga tugev klaasfiiberpõhimik, on Allura Flex äärmiselt stabiilne põrandakate.
● Võimalus valida 1 mm kulumiskiht tagab turu parimad tehnilised andmed ning tugevad ja vastupidavad lahtise paigaldusega plaadid.
● Aluspõhja eriline ehitus lisab mugavust ja aitab vähendada löögimüra.

VAIMUSTAV KASUTUSLIHTSUS JA KESKKONNAHOID
● Lihtne ja kiire paigaldamine. Vaja läheb vaid nakkeainet, mis tagab aga pikaajalise toimivuse.
● Täiesti ftalaadivaba, üliväike heide siseruumidesse ja toodetud täies ulatuses taastuvenergia abil.
● Aluspõhi koosneb 25% ulatuses kontrollitult ringlussevõetud sisust, mis tagab väiksema keskkonnamõju.

Allura Flexi valmistavad vaimustusega ja teadmistele tuginedes meie Forbo spetsialistid. Vaadake uhkete Forbo töötajate lugusid, kus nad räägivad, millise vaimustusega nad valmistavad meie Allura imitatsioonkatteplaate.

Allura Flex product construction

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Leidke oma Allura lahendus

Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

Kuidas tellimust kirjeldada?
Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Tehnilised andmed

Allura technical specifications

Pildid ja video

Allura pildid ja video

Allura Flex hõlmab tasakaalustatud valikut kollektsioonide Wood ja Material kujundusi mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena. See pakub suurepäraseid kujundusvõimalusi. Ka sobivad Allura imitatsioonkatted ülihästi kombineerimiseks Forbo muude põrandakatete, näiteks Tessera plaatvaipade ja Flotexi flokeeritud põrandakatetega. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Flexi lahtise paigaldusega plaadid.

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura