Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Ease

Allura Ease on meie Allura imitatsioonkatete tootevaliku TÄIELIKULT LAHTISELT PAIGALDATAV versioon. Allura Ease’i plaate ja laudu on ilma liimita lihtne paigaldada ning tänu sellele ka hõlbus eemaldada, taaskasutada ja ringlusse võtta. Ülihea mõõtmete stabiilsus ja spetsiaalne ülesehitus teeb selle põrandakatte lahtise paigalduse jaoks ideaalselt sobivaks. Kujundusi on 18 ja need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse.

 • Allura Ease
 • Allura Ease
 • Allura 63406 bleached timber
  Allura Ease

  Allura Ease

  Allura Ease on meie Allura imitatsioonkatete tootevaliku TÄIELIKULT LAHTISELT PAIGALDATAV versioon. Allura Ease’i plaate ja laudu on ilma liimita lihtne paigaldada ning tänu sellele ka hõlbus eemaldada, taaskasutada ja ringlusse võtta.

  Ülihea mõõtmete stabiilsus ja spetsiaalne ülesehitus teeb selle põrandakatte lahtise paigalduse jaoks ideaalselt sobivaks. Kujundusi on 18 ja need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse.

Teave Allura Ease’i kohta

Allura Ease’i lahtise paigaldusega plaatide teave

Meie Allura Ease’i lahtise paigaldusega imitatsioonkatteplaadid on loodud spetsiaalselt lahtiselt paigaldamiseks. Plaate ja laudu on ilma liimita lihtne paigaldada. Ühtlasi lisandub hõlpsa eemaldamise, taaskasutamise ja ringlusse võtmise eelis.

Tänu selle põrandakatte suurepärasele mõõtmete stabiilsusele ja ülesehitusele ning spetsiifilisele tootmisprotsessile püsivad plaadid ja lauad igal juhul tasapinnalisena. Lahtiselt paigaldatava põrandakatte korral on see tingimata vajalik.

Puidu- ja betooniilmelisi kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse. See on ideaalne lahtiselt paigaldamiseks näiteks kontori- või kaupluseruumidesse, kus on vajalik kiire paigaldamine, tuleb kasutada ajutisi põrandaid või eemaldada põrandakate kiiresti, kahjustamata aluspõrandat.

Allura Ease on saadaval 150 × 24 cm ja 120 × 19 cm laudadena ning 48 × 48 cm plaatidena, 0,7 mm kulumiskihiga ja 5 mm paksusena.

Allura Ease loose lay tiles

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Leidke oma Allura lahendus

Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

Kuidas tellimust kirjeldada?
Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Tehnilised andmed

Allura technical specifications

Pildid ja video

Allura Ease pildid ja video

Allura Ease hõlmab tasakaalustatud valikut kollektsioonide Wood ja Material kujundustest laua- või plaadimõõdus 150 × 24 cm, 150 × 25 cm ja 48 × 48 cm, sobides väga paljudesse kasutuskohtadesse. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Ease’i lahtise paigaldusega plaadid.