Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Decibel 0.35 AD3


Allura Decibeli kollektsiooni tasakaalustatud lahendus ühendab kauni põrandakujunduse ja väga hea akustilise müra vähenduse (19 dB) ning suurepärased tooteomadused. See muudab LVT-põrandaplaadid täiuslikuks teie kodu igas ruumis, kus akustilised omadused on sama olulised kui toote kasutuskindlus.

 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel - 6712 smoke twine
  Allura Decibel Wood

  Allura Decibel Wood


  Allura Decibel on Forbo akustiline LVT-põrandakate. LVT-põrandaplaadid pakuvad kombinatsiooni akustiliste nõuete (19 dB) täitmisest ja parimatest tehnilistest omadustest. Põrandakatted Allura Decibel 0,35 sobivad mõõduka kasutuskoormusega pinnale ja need on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks mistahes eluruumides.
  Kollektsiooni Wood 25 põrandakujundust pakuvad tasakaalustatud segu klassikalisest looduslikust puidust ja moodsast puidudisainist. Kollektsioonis on lai värvi- ja vormivalik ning eri lauamõõdud, mis sobivad suurepäraselt kalasabaparketi paigaldamiseks. Allura Decibel vastab kõigile LVT-põrandaplaatide esteetikanõuetele, arvestades sealhulgas plaadinurkade sobitumist ja iga üksikmustri ning eri plaatide ja laudade kuju täiuslikku sobivust.

 • Allura Decibel - 6901 quartz stromboli
  Allura Decibel Material

  Allura Decibel Material


  Allura Decibel on Forbo akustiline LVT-põrandakate. LVT-põrandaplaadid pakuvad kombinatsiooni akustiliste nõuete (19 dB) täitmisest ja parimatest tehnilistest omadustest. Põrandakatted Allura Decibel 0,35 sobivad mõõduka kasutuskoormusega pinnale ja need on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks mistahes eluruumides.
  Kollektsiooni Material 12 põrandakujundust pakuvad tasakaalustatud segu traditsioonilistest betooniimitatsioonidest ja värvidest, mis sobivad väga hästi kokku nii omavahel kui ka kollektsiooni põhitoodetega. Allura Decibel Material vastab kõigile LVT-põrandaplaatide esteetikanõuetele, arvestades sealhulgas plaadinurkade sobitumist ja iga üksikmustri ning eri plaatide ja laudade kuju täiuslikku sobivust.

Teave Allura Decibeli kohta

Tehkem häält!

Allura Decibel on Forbo akustiline LVT-põrandakate. LVT-põrandaplaadid pakuvad ainulaadset kombinatsiooni akustiliste nõuete (19 dB) täitmisest ja suurepärastest tehnilistest omadustest, nagu suurim mõõtmete stabiilsus ja tooteklassi parimad muljumisomadused. Paigaldamise teeb kiireks ja lihtsaks võimalik lahtine paigaldus nakkeliimiga. Kui põranda kasutusaeg lõpeb, saab selle hõlpsasti eemaldada taaskäitluseks või -kasutuseks, minimeerides keskkonnamõju ja sobitudes ringmajandusse.

Kollektsioon Allura Decibel 0.35 Wood pakub 25 naturaalse puidu imitatsiooniga kujundust eri lauamõõtudes.
Kollektsioon Allura Decibel 0.35 Material pakub 12 ainulaadset kujundust eri vormis.

KESTLIKKUS
• Ftalaadivaba, vähene heitkogus siseruumides
• Toodetud parimal keskkonnahoidlikul viisil ja sisaldab ringlussevõetud materjale
• Kerge eemaldada, taaskasutada ja -töödelda, et vähendada keskkonnamõju
Lihtsalt ja kiirelt paigaldatav, kasutades ainult liimi, et kinnitada toode pikaajaliseks kasutuseks
DISAIN
• Loomulikud puidu- ja muud imitatsioonid eri materjalides ja värvides, mille on välja töötanud meie disainimeeskond
• Lai tootevalik, mille hulgast kombineerida endale sobiv
Vastab kõigile LVT-põrandaplaatide esteetikanõuetele, arvestades sealhulgas plaadinurkade sobitumist ja iga üksikmustri ning eri plaatide ja laudade kuju täiuslikku sobivust.
KVALITEET
• D3S-põhitehnoloogia tagab seda tüüpi toodete mõõtmete parima võimaliku stabiilsuse
• Täiuslik tasakaal suurepäraste akustiliste näitajate (19 dB) ja silmapaistva jääkmuljumise vahel
• Madal müratase ruumis ja mugav pind jalge all

Allura Decibel on põrandakattelahendus igasuguse kasutuspinna jaoks. Saadaval on kahte liiki tooted: 0,8 mm kulumiskihiga toode intensiivseks kasutuseks ja 0,35 mm kulumiskihiga toode mistahes eluruumi tarvis.

Allura Decibel

Lahendus Allura abiga

Leidke õige lahendus Allura abiga

Iga projekt on erinev ja oma spetsiifiliste nõudmistega.
See võib olla seotud aluspõranda, kasutuskoormuse või pinna suurusega.
Allura LVT-põrandakatete hulgas leidub lahendus igat tüüpi paigalduspindade jaoks.
Olenevalt projekti nõuetest saate valida sobivat tüüpi vinüülplaadid: täielikult liimitavad, lahtiselt paigaldatavad, kleebitavad lahtiselt paigaldatavad, klõpskinnituse või pusletükikujulise ühendusega lahtiselt paigaldatavad.


Lisaks on saadaval ka Allura Decibel, meie vaikne kangelane.
Allura Decibel pakub meie teiste Allura põrandatega võrdväärset välimust ja kasutuskindlust ning vastab akustilistele nõuetele (19 dB).

Allpool olevatel piltidel on näha iga põrandatüübi ainulaadsed omadused ja erinevate põrandamaterjalide ehitus.

Kuidas esitada oma tellimus?
Igal Allura kollektsioonil on unikaalne tähis, mis näitab põrandakatte tüüpi:
● DR7 – Allura Dryback, kulumiskiht 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback, kulumiskiht 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback, kulumiskiht 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel, kulumiskiht 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel, kulumiskiht 0,35 mm

Igal värvil on värvitooni number, näiteks 60284.
Lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri lõppu, et täpsustada oma soovitud Allura põrandakate.

Näide: soovite Allura Flexi põrandakatet värvitoonis natural antique oak kulumiskihi paksusega 0,80 mm. Võtke värvitooni natural antique oak number 5404 ja lisage selle lõppu AD8: 5404AD8.

Allura Dryback

Pildid

Allura Decibel pildid

Allura Decibeli kollektsioon pakub sarjade Wood ja Material laia disainivalikut, mis annab lõputult palju kujundusvõimalusi. Allura LVT-põrandaplaate saab suurepäraselt kombineerida ka teiste Forbo põrandakollektsioonidega.
Koguge inspiratsiooni kõigist võimalustest, mida pakuvad meie Allura LVT-põrandaplaadid!

NCS ja LRV

NCS-i koodid ja valguspeegeldustegur

Laadige siit alla Allura NCS-i ja LRV dokument Allura Decibel NCS & LRV

Download here the

LRV
Arhitektuuris tähendab valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määra protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid värvitooni valiku otsuseid. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõigile Forbo toodetele on märgitud valguspeegeldustegur. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

NCS
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määranud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et määrata kindlaks värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel saab värve ja värvirühmi määrata ja sobitada olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõigile Forbo toodetele on märgitud NCS-i kood. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

Allura NCS & LRV

Täpsustused

Allura Decibel

Brošüür

Allura Decibel brošüür


Paigaldus ja hooldus

Allura Dryback and Coral entrance flooring