Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Yeni Koleksiyonlar

Yeni | Yeni | Yeni

Allura lüks vinil karo, Marmoleum Marbled linolyum, Tessera Nexus ve Tessera Clousdcape karo halılar ve Modul'up serbest döşenebilir vinilden oluşan en yeni koleksiyonlarımızla tanışın.

Allura 63516 dark graphic wood | 63517 light graphic wood

Allura - Lüks vinil karo

Allura, tutkuyla!

Allura lüks vinil karo koleksiyonumuz tutku ve uzmanlıkla üretilerek yeni nesil LVT zemini temsil eder. Allura LVT, Forbo’nun ticari zemin konusunda profesyonelleşen ekibinin imzası ile son kullanıcılar ve profesyonellere özel geliştirilmiştir.

Allura LVT portfolyomuzda; yapıştırıcı ya da astar yapıştırıcı ile uygulanan, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantılı uygulanan karolar olmak üzere çeşitli zemin çözümleri sunuyoruz.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA ÇÖZÜMÜ BULUN!

ALLURA LÜKS VİNİL KARO KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Allura 2020
Allura 2020 Roomshot

Flotex - Flok zemin

Flotex Colour, esnek bir zeminin dayanıklılığını halının akustiği, sıcaklığı ve ayak altı konforu ile birleştiren en yeni flok zemin koleksiyonumuzdur. Flotex Colour koleksiyonu çok çeşitli renkler sunar, böylece hayalinizdeki zemini tasarlamak için sonsuz olasılıklara sahip olursunuz.

Flotex Colour ürünlerinin de dahil olduğu Flotex flok zemin kaplamaları dayanıklı ve konforludur. Yapısını oluşturan lifler sadece ses emilimi ve konforu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda havada gezinen alerjenleri ve ince tozları da yakalar. Ayrıca, hem ıslak hem de kuru koşullarda temizlenmesi çok kolaydır.

FLOTEX COLOUR RULO KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!
FLOTEX COLOUR KARO KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!
FLOTEX COLOUR PLANK KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Flotex Colour
Eternal Wood 12802 & Eternal Colour 45162, 40522, 40332

Eternal - heterojen vinil

Eternal vinil zemini günün her anında deneyimleyin.

Eternal heterojen vinil koleksiyonu, geniş renk skalası ve yapı seçenekleriyle birçok farklı iş ortamında uygulanabilir. Tüm Eternal ürünler, Allura gibi diğer Forbo zemin kaplamalarıyla bile birleştirilebilir.

Eternal günün her anı için ideal zemin kaplama çözümünü sunar: işte, okulda ya da spor salonunda. Forbo Zemin Sistemleri, bu koleksiyon ile tasarımda, performansta ve sürdürülebilirlikte güveni garanti altına alıyor.

ETERNAL HETEROJEN VİNİL KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Marmoleum Marbled - linolyum

Sürdürülebilir Zemin Kaplamasının Doğal Güzelliğini Keşfedin!

Yeni Marmoleum Marbled linolyum koleksiyonu; klasik mermer desenini geniş bir renk yelpazesinde, 5 ilgi çekici organik yapıya dönüştürüyor. Marbled koleksiyonunun özenle hazırlanmış renk karışımları çok yönlü bir zemin tasarımı sağlar; ahşap ve taş gibi diğer yüzeylerle mükemmel şekilde birleşir.

Beşikten kapıya ölçülebilen CO2 nötr özelliği ile Marmoleum, dünyadaki iklim değişikliğini etkilemeyen CO2 nötr zemin koleksiyonudur. Ekolojik değerleri çağdaş tasarımla birleştiren Marmoleum, sürdürülebilir dünyaya önemli bir katkı sağlıyor.

MARMOLEUM MARBLED'İN DOĞAL GÜZELLİĞİNİ KEŞFEDİN!

Marmoleum Marbled Web

Marmoleum Marbled koleksiyon teması

Marmoleum real 3038 Marmoleum Splash 3433