Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sirkülasyon Alanları

Forbo, sağlık merkezlerinde genel trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılmak üzere birçok zemin ürünü ve çözümü sunuyor.
Yoğun ayak trafiğinin olduğu resepsiyon alanlarından koridorlara, daha rahat bir atmosfere sahip olması gereken kafeteryalardan bekleme odalarına kadar tüm sağlık merkezleri için ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünler sunuyoruz.

Dementia alanları için tasarım gerçekleştirirken lütfen demans sayfamızı ziyaret edin

general circulation
Linoleum

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplama çözümümüz olan Marmoleum, zengin renk opsiyonları ile beraber darbelin yüzeyin onarılabilme olanağına ve üst seviyede sürtünme ve çizilme direncine sahiptir.

Marmoleum'u ziyaret edin .

Eternal Kompakt Heterojen Vinil

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal ürünlerine gitmek için tıklayın

Eternal
Allura

Allura

Allura, lüks vinil karolar
Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.
Allura'Yi ziyaret edin

Step safety vinyl

Güvenli çalışma, yaşama ve kamu ortamlarının oluşturulmasında kaymaya karşı dayanıklılık önemli bir konu olduğundan Forbo'nun Step Safety vinilleri, çalışma, eğitim, oyun ya da günlük hayat alanlarının hepsinde kullanılabilir.

Yeni Forbo Step koleksiyonu, mükemmel kayma direnci özelliği ile farklı estetik unsurları bir araya getirir ve yeni 'Step Crystals'ın kullanımıyla, tüm renker temiz, taze bir görüntü ve üstün temizleme ve bakım özellikleri sunar.

Güvenli Step Vinil koleksiyonumuzu ziyaret edin

Step safety vinyl
Flotex Linear Stratus

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex, kertenkelelerin kaymadan tırmanmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullanıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex ürünleri için tıklayın

Coral giriş sistemleri

Coral giriş sistemleri, mekanların giriş alanından sonraki farklı lokasyonlarda oluşabilecek tortusal kirlenme riskini engellemek amacıyla tasarlanmıştır.

Coral sayfamızı ziyaret edin.

Entrance, Coral Duo