Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ekibimizin bir parçası olun!

Forbo sunduğu çalışma ortamı ve teşvik edici yatırımları sayesinde ekibini daima zinde tutar.

Forbo hergün kendine ve çalışma ortamına konfor ve verimlilik sağlayan ekip arkadaşlarını daima destekler. Ve Forbo çalışanlarının bireysel gelişimleri konusunda da destek sağlar.

Ekibimizin bir parçası olun!

Forbo sunduğu çalışma ortamı ve teşvik edici yatırımları sayesinde ekibini daima zinde tutar.

Forbo her gün kendine, çalışma ortamına konfor ve verimlilik sağlayan ekip arkadaşlarını daima destekler. Ve Forbo çalışanlarının bireysel gelişimleri konusunda da destek sağlar.

Working for Forbo

Forbo yeni aday arayışı

Working for Forbo

Herkese ve her seviyeye

Biz herkes için kariyer fırsat seçenekleri sunuyoruz. Organizasyonumuz bünyesinde, her seviyede Satış ve Pazarlama, İş Geliştirme, Finans, Üretim, Bilişim ve Mühendislik dahil olmak üzere bir çok departman ve bu departmanlarda görev yapan stajyerler, profesyonel uzmanlar ve yöneticiler ...

.... her düzeyde çalışan bulunuyor.

İster bir stajyer, bir genç ya da deneyimli bir profesyonel olun, kariyerinize yatırım yapacak ve size kendinizi geliştirme fırsatı sunacağız.

Forbo ile büyüyebilirsin

İş dünyasında sürekli büyüyen bir azmimiz var, ve bunu sadece yeteneklerimizi geliştirmek için kullanabiliriz. Sizin yeteneklerinize yatırım yapıyoruz ve şirket içinde profesyonel kariyerinizi kolaylaştırıyoruz. Size kariyerinize yatırım yapma fırsatı sunuyoruz ve günlük hayatta yeteneklerinizi ortaya çıkarıp genişletiyoruz. Sizin gelişiminiz farklı olabilir, profesyonel olduğu gibi yönetimsel de olabilir veya ulusal olduğu gibi uluslararası da olabilir.

Bizimle düelloya var mısınız ?

Working for Forbo
Working for Forbo

Ekip içi çalışma

Çalışanlarımız gururlu!

Forbo çalışanları benzersiz zemin kaplama çözümleri üreten ve satan bir şirketin parçası olmaktan gururlular. Bu benzersiz çözümlere ulaşmak için bütün departmanlarla birlikte çalışmak sizin DNA'nızda var. Çalışanlarımızı çok-disiplinli takımlarda ve uluslararası ortamlarda çalışmaya teşvik eden herkese açık bir kültürümüz bulunuyor. Biz, sürekli olarak çalışma yöntemlerimizi geliştiriyoruz ve tüm çalışanlarımızın katkılarına ve tüm yeni fikirlerine değer veriyoruz.

Bu sizin DNA'nıza uyuyor mu?

Uluslararası Çevre

Uluslararası bir ortamda birlikte çalışmak, proje grupları içerisinde, eğitimde ve sahada ziyaretleriniz sırasında yabancı meslektaşlarınızla tanışacağınız anlamına gelir. Bizim uluslararası eğitim programımız, organizasyonun farklı parçaları içindeki genel bilgileri geliştirerek yönetsel yetenek ve uzmanlıklara yönelik olmasının yanı sıra; problem çözme, karar alma, proje yönetimi gibi yetenekleri gelişmeyi hedeflemektedir. Bu aynı zamanda size küresel bir ağ oluşturma fırsatı verir.

Working for Forbo
Working for Forbo

Şimdiden aramıza hoşgeldin!

Şirketimize katıldığınız için şimdiden çok mutluyuz. Bizim çalıştığımız pazarları da içeren kapsamlı ve kişiselleştirilmiş giriş programında sizi şirketimize tanıtıyoruz. Şirketimizin kapsamını bilmeniz, yolunuzu bulmanız ve ağınızı oluşturmanız, Forbo Flooring şirketindeki kariyerinize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Eğitim & Gelişim

Kendinizi geliştirin

Forbo Flooring’de biz kişisel gelişim ile son derece yakından ilgileniyoruz. Prensiplerimize uygun hareket ediyor ve "İnsana Yatırım Yapan Yatırımcılar" olarak biliniyoruz. Biz fonksiyonel bilgi ve becerilerin yanı sıra, kişisel yönetim ve liderlik becerilerini geliştirmek için fırsatlar sunuyoruz. Yerel sitelerimizde Forbo’nun sunduğu olanaklar hakkında daha fazla açıklama bulabilirsiniz.

Forbo Expo

Forbo’da iş arkadaşlığı

Forbo dünyada büyük bir ailedir

Biz Forbo Zemin Sistemleri olarak dünya çapında 3.000 kişiyi istihdam ediyoruz. Bunlar Üretim, Kalite Yönetimi, Bakım, Araştırma ve Geliştirme, Satın alma, Lojistik, IT, Pazarlama, İletişim, Satış, Finans ve Muhasebe ve İnsan Kaynakları gibi operasyonel ve yönetim seviyelerinde farklı alanlarda çalışmaktadırlar.

Colleagues

Read their stories

Avantajlar

Forbo çok imkan sunar

Bizim bölgelere göre değişen, çalışanların faydasına olan çok cazip paketlerimiz var. Örneğin; işçi sigorta indirimi (Sağlık sigortası dahil), kıdem tazminatı, Forbo ürünlerinde indirim.
Lütfen ilgili ülkenin yerel kariyer sayfasına bakınız.

Working for Forbo