Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pazarlama İletişimi Proje Yöneticisi olarak çalışan Naima 1999 yılında Forbo ailesine katıldı.

Forbo Sarlino'daki kariyerim

Ben, 1999 yılında Forbo Sarlino'da çeşitli bölümlerde (İnsan Kaynakları, Teknik Departman ve Pazarlama) çalışanların yerine geçici olarak çalışmaya başladım. O zaman, 23 yaşındaydım ve uluslararası ticaret alanındaki eğitimimi bitirmek üzereydim. Amacım bir ihracat departmanında çalışmaktı. Birkaç iş değişikliğinden sonra, en ünlü şampanya evlerinden birinde İhracat Satış Asistanı olarak birkaç ay çalıştım. Sonra Forbo 2001 yılında beni İhracat Departmanın almak istedi.

Forbo, Reims bölgesinde tanınmış bir firmaydı ve beni de özellikle uluslararası hedefleri için işe aldı.
Bu bölümde bir kaç yıl çalıştıktan sonra, Operasyonu Bölümüne geçme fırsatını yakaladım. Operasyon Direktörü Yardımcısı pozisyonuna atandım ve dokuz yıl boyunca bu pozisyonda çalıştım.


Geçen yıl operasyon ve diğer departmanlar arasında iletişimi geliştirmek amacıyla, Pazarlama Departmanı onlara katılmamı istedi ve bana yeni bir fırsat sundu.

Şu anki mesleğim

2 yıldır Pazarlama İletişimi Proje Yöneticisi olarak çalışıyorum. Planlanan satış stratejisi doğrultusunda yeni iletişim araçlarını geliştiriyorum.

Bu pozisyonda en çok hoşuma giden şey, işin hem içeriği, hem de dışarıyla olan ilişkisel boyutu (iletişim ajanı). Şu andaki pozisyonumda bir takımın parçası olmak çok hoşuma gidiyor; ekip üyelerinin çeşitliliği verimli bir çalışma ortamına büyük ölçüde katkıda bulunuyor.

Forbo'da gerçekten en hoşuma giden şey, Line Yöneticisi ile sürekli güvene dayalı bir ilişkimizin olması ve her zaman onun desteğine güveniyor olmam.

İletişim benim için yeni bir alandır; bu bölümde çalışmaktan gerçekten çok memnunum ve bu alandaki bilgimi daha fazla geliştirmek istiyorum. Bir sonraki hedefim bu pozisyona uluslararası bir boyut eklemek olabilir.