Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo Zemin Sistemleri Türkiye’de!

Forbo Flooring Systems, 150 yıllık tecrübesiyle İsviçre merkezli Forbo Grubu bünyesinde hizmet veren dünyanın lider, yüksek kalite ticari ve konut zemin sistemleri çözüm üreticisidir.

Working for Forbo

Forbo Flooring Hakkında

Biz kimiz

Biz Forbo Zemin Sistemleri olarak dünya çapında 3.000 kişiyi istihdam ediyoruz. Bunlar Üretim, Kalite Yönetimi, Bakım, Araştırma ve Geliştirme, Satın alma, Lojistik, IT, Pazarlama, İletişim, Satış, Finans ve Muhasebe ve İnsan Kaynakları gibi operasyonel ve yönetim seviyelerinde farklı alanlarda çalışmaktadırlar.
Dijital dergimizi okuyun

Working for Forbo
Working for Forbo

Hangi alanlardayız

20'den fazla ülkede üretim tesisleri ve satış ofisleri var

Beklentiler

Ekibimize yatırım yapıyoruz ve onlara, hoş ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sektördeki en bilgili, yetenekli ve güvenilir ortaklar olmasını ve kalkınmaya odaklanmasını istiyoruz. Bizim için en önemli olan 3 değeri paylaşıyoruz:

İlham verici: tüm duyularımızı "al" a çevirmek. İnsanları hareketlendiren her şeyi merak etmek. Bir fikir kalmış ve bir adım önde. Sorun değil, daha iyi çözümler düşünerek düşünüyorum. Önemli olanı bilmek ve odaklanmak. İstihbarat ve vizyonla kararlar almak. Basit ve doğal tutmak. Yeni zemin kırma ve özel bir şeyler yaratma. Kendimizi ve başkalarını hevesle atmaya motive ediyoruz.

Cesur: Hepimizin üzerinde çok yük var. Açık düşünce, kararlı hareket. Kendi yeteneklerimize inanmak. Ve amaçlara ulaşmak için kararlılık ve dayanıklılık sahibi olmak.

Özen: kendimize ve çevrenizdekilere saygı ile yaklaşmak. Beklentileri ve ihtiyaçları doğru bir dil ile ifade etme. Değerlerin paylaşılması ve örnek alınması. Güçlü olmak ve başkalarına güç katmak. Birlikte hareket etmek. Sorumlulukla hareket etmek. Detaylar ile ilgilenmek ve güven inşa etmek. Uzun süredir devam eden ve değerli ilişkilerin geliştirilmesini sağlamak.

Forbo Zemin Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize yazın.

Hakkımızda

Working for Forbo

Lokasyonlarımız

Çevreci Yaklaşımımız

İşimizin kalbi; Sürdürülebilir olmak

Zeminlerimizin de insanların yaşadığı, bir araya geldiği ve çalıştığı iç mekan ortamlarının bir parçası olması sebebiyle, bizim misyonumuz bireylerin sağlık ve rahatlıklarına olumlu katkı sağlayan ürünler tasarlamak ve sunmaktır.
‘Sağlığınızı düşünerek tasarlanmış mekanlar’ anlayışı, bugün olduğu gibi gelecek nesiller içinde ürünlerimiz ve hizmetlerimizle bağlantılı olarak sağlık, esenlik ve rahatlığınızı ilgilendiren tüm konularla ilgili sürdürülebilirlik kavramına olan bağlılığımızı belirtir.

Tıklayın

Working for Forbo

Bizimle iletişime geçin

social media