Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

4. Trwałe i łatwe w utrzymaniu

Wysoce trwałe i możliwe do zastosowania rozwiązania

Rozwiń

Podłogi o określonym przeznaczeniu

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań podłogowych, które są zaprojektowane w określonym celu.

Dla nas oznacza to oferowanie szerokiej gamy wykładzin podłogowych: od podłóg przeznaczonych do użytku krótkoterminowego, po rozwiązania podłogowe zaprojektowane na ponad 25 lat. Te długoterminowe rozwiązania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać czystość przez dłuższy czas, dzięki czemu możesz poświęcić czas na ważniejsze rzeczy i obniżyć koszty sprzątania nawet o 65 %.

Theme 4 intro image

TRWAŁE I MOŻLIWE DO ZASTOSOWANIA ROZWIĄZANIA

OFERUJEMY SZEROKI WYBÓR ROZWIĄZAŃ PODŁOGOWYCH, KTÓRE SĄ ZAPROJEKTOWANE W OKREŚLONYM CELU

Zrównoważony rozwój i trwałość idą w parze – im mniej energii przeznaczamy na produkcję, instalację, demontaż, naprawę i recykling produktów, tym mniej energii zużywamy. Dlatego nasze wykładziny podłogowe są zaprojektowane tak, aby były odporne na stresujące warunki i łatwe w czyszczeniu, co znacznie obniża koszty czyszczenia. Oferujemy również rozwiązania krótkoterminowe, które można stosować wielokrotnie.

Poznaj gospodarkę o obiegu zamkniętym

Podłogi do szybkiego montażu

Podłogi do szybkiego montażu bez użycia kleju to szeroka oferta produktów Forbo w której znaleźć można zarówno maty wejściowe, jak i wykładziny w rolce, płytki oraz panele LVT. Szybko, łatwo i ekonomicznie. To sprawia, że te rozwiązania podłogowe idealnie spełniają potrzeby gospodarki o obiegu zamkniętym.

Zobacz kolekcję podłóg do szybkiego montażu

Szybkie rozwiązania podłogowe

  • 50 %

    Instalacja wykładzin do szybkiego montażu może zaoszczędzić ponad 50% czasu przestoju, jeśli nie jest potrzebne nowe podłoże. To znacznie oszczędza pieniądze.

  • 48 godzin

    Podłoga jest gotowa do użycia natychmiast po ułożeniu, bez 48-godzinnego oczekiwania w przypadku dużego natężenia ruchu.

  • 1 milion m²

    Sprawdzony system z ponad 1 milionem m² zainstalowanych produktów do szybkiego montażu, m.in takich jak wykładzina Modul’up.

Wykładziny personalizowane

Wykładziny na specjalne zamówienie klienta

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre projekty wymagają indywidualnego podejścia. Dzięki naszemu programowi Custom Flooring możesz zaprojektować wykładzinę ze specjalnym nadrukiem, stworzyć podłogę z logo firmy pasującym do kolorów firmowych lub wyciąć specjalne wzory. Dobrze zaprojektowana wykładzina personalizowana może nawet zmniejszyć ilość odpadów instalacyjnych.

Oferujemy dużą bibliotekę wzorów, w której kolorystykę niektórych z nich można zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami. Ponadto oferujemy możliwość wycinania kształtów, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny projekt, w którym można umieścić: podpisy, obramowania, oznakowanie drogi czy zabawne elementy. Można również stworzyć własny, indywidualny projekt od podstaw.

Aby dać Ci wyobrażenie o wszystkich możliwościach, stworzyliśmy nasz magazyn Custom Flooring. Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z nim zapoznać.

Magazyn Custo Flooring
Allura flooring

Lepsza podłogda na dłużej

Wszystkie nasze produkty mają właściwości niskoemisyjne, wspierając dobry klimat w pomieszczeniach. Ważne jest, aby przestrzegać kilku prostych wskazówek, które pomogą zachować piękno podłogi na dłużej.

Ważnym elementem w trójkącie Forbo jest zastosowanie systemu wejściowego. Używając naszych mat wejściowych Coral, ograniczasz przedostawanie się brudu do wewnątrz, obniżając tym samym koszty czyszczenia i pielęgnacji o 65%.

Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie elementy trójkąta, nasze wykładziny podłogowe zajmą się resztą.

Dowiedz się więcej

Przejrzystość na każdym kroku

Przejrzystość jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii zrównoważonego rozwoju. W tym celu sporządzono kilka sprawozdań.

LCA
Ocena cyklu życia mierzy efektywność środowiskową produktu.

EPD
Deklaracja środowiskowa produktu zawiera ocenę cyklu życia dla danego produktu.

HPD
Deklaracja Health Product zawiera informacje na temat wpływu naszych produktów na zdrowie.

Więcej informacji na temat LCA, EPD i HPD
Creating better environments

JAK RADZIMY SOBIE Z WYZWANIAMI BUDOWLANYMI

FAQ

Czy masz pytania na temat ekspolatacji i pielęgnacji podłóg?

Zapoznaj się z naszymi często zadawanymi pytaniami.