Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Eternal dizaina vinils

Atklājiet sev Eternal dizaina projektu vinila kolekciju – materiālu ar ļoti plašu pielietojumu.
Daudzpusīgā krāsu un rakstu palete dod iespēju radīt vēlamo atmosfēru jebkurā telpā. Eternal piedāvā risinājumu katram dienas brīdim darbā, skolā, sporta zālē. Grīda, uz kuras jūsu pēdas sajūt saikni, pat ja esat tālu prom.

 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal dizaina vinils
 • Eternal_40332
  Eternal Colour

  Eternal Colour

  Eternal Colour dizaina projektu vinils - atspoguļo iedvesmojošu krāsas un raksta kombināciju. Mēs piedāvājam neitrālu un bagātīgu krāsu paleti ar 29 krāsām un izturīgu nodiluma slāni.

 • Eternal Material 12472
  Eternal Material

  Eternal Material

  Eternal Material projektu vinila kolekcija ietver dažādus dizainus, kuru pamatā ir tādi populāri grīdas segumu materiāli kā akmens, metāls un marmors. Tā sniedz maigu, elegantu izskatu un sajūtu jebkurā vidē katrā dienas brīdī.

 • Eternal Wood 36022
  Eternal Wood

  Eternal Wood

  Eternal Wood ir izstrādāts, lai piedāvātu dabisku, autentisku koka grīdas izskatu un augstas kvalitātes vinila grīdas sniegtās priekšrocības. Visiem Wood dizainiem ir reāls izskats, kas nodrošina dabisku efektu, pateicoties tīrajai Wood tekstūrai. Koka struktūras dēļ to var izmantot praktiski jebkurā vidē.

Par Eternal

Par Eternal

Eternal ir augstas kvalitātes heterogēns projektu vinils, kas ir piemērots dažādiem segmentiem un pielietojuma veidiem katru dienas brīdi. Tas rada labāku vidi, kurā strādāt, dzīvot, sadarboties, atpūsties, ārstēties, mācīties un rotaļāties. Forbo Flooring Systems iepazīstina ar trim dažādiem Eternal veidiem: Colour, Material un Wood. Tos var labi kombinēt vai izmantot atsevišķi.

Eternal kolekcija ir sekmīgi pierādījusi spēju nodrošināt uzticamus un skaistus risinājumus. Mēs jums varam garantēt:
- uzticību dizainam,
- uzticību sniegumam,
- uzticību ilgtspējībai.

Uzticība dizainam
Mūsu pieredzējušo dizaineru komanda ir radījusi reālistiskus rakstus, kas atbilst augstākajiem estētikas standartiem ikvienā projektā.

Uzticība sniegumam
Pateicoties materiāla uzbūvei un kalandrētajai pamatnei, Eternal materiāli nodrošina vislabāko nodilumizturību.

Uzticība ilgtspējībai
Eternal materiāli nesatur ftalātus, tiem ir zems emisiju līmenis, un tos ir viegli tīrīt. Ražošanas laikā mēs izmantojam otrreizējās pārstrādes materiālus pamatkārtai, un, pateicoties pareizai materiāla uzbūvei tam ir garantēta ilgmūžība.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Dizains

Uzticība dizainam

Forbo Eternal kolekcija ietver unikālus dizainus, kas ir izstrādāti uzņēmumā ar individuālu Forbo dizaina rokrakstu. Kolekcijā ir dizaini ar reljefām tekstūrām, kas nodrošina autentisku izskatu. Eternal Wood un Material grīdas segumiem ir liels raksta atkārtojums – tas atkārtojas tikai pēc 1,50 m, tādējādi radot vēl dabiskāku izskatu. Visi Eternal dizaini ir izstrādāti tā, lai tos varētu kombinēt un apvienot kolekcijas ietvaros.

Reālistiski raksti
Reālistiskie Wood un Material raksti ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu modernu estētiku jebkurā projektā.

Plaša grīdas segumu struktūru un krāsu izvēle
Plašā dizainu izvēle ar augstu un zemu LRV vērtību atvieglo vajadzīgā kontrasta atrašanu telpā.

PUR apdare
PUR Pearl ir ne vien viegli tīrāma un izturīga, bet arī rada matētu dabisku izskatu. Turklāt PUR Wood un Concrete ir testētas un atzītas par tikpat viegli tīrāmām kā PUR Pearl, un tās piešķir papildu autentiskumu rakstam.

Eternal Wood 10842 & Eternal Wood 10852 & Eternal Colour 40562

Sniegums

Uzticība sniegumam

Biznesa vidē, kur pārvietojas daudz cilvēku, grīdas seguma kalpošana ir īpaši svarīga. Grīdas kalpošana ir atkarīga no dažādiem faktoriem, gan iekšējiem, gan ārējiem. Mēs koncentrējamies uz Eternal materiāla kvalitāti un sniedzam jums padomus par to, kā tikt galā ar tādiem ārējiem faktoriem kā putekļi un tīrīšanas materiāli. Ir vairāki iemesli, kāpēc mūsu Eternal materiālu kvalitāte atšķiras no citiem vinila grīdas segumiem.

Pamatkārta
Eternal materiāliem ir kalandrēta pamatkārta, kas nodrošina vislabāko paliekošo iespiedumu. Tas sniedz priekšrocību zonās, kurās tiek pārvietotas mēbeles. Rezultāts - 0,02 mm ir labākais tirgū. Pamatkārta nav gluda, bet nedaudz reljefa, kas nodrošina labāku pielīmēšanu. Pateicoties pareizai materiāla uzbūvei, tas nevērpjas.

PUR pārklājums
Izturīgo un elastīgo laku uzklāj pirms tekstūras piešķiršanas, lai radītu vienmērīgu kalpošanas kvalitāti visā platumā. Uzlabotās divkāršās aizsardzības lakas uzklāšana padara virsmu vēl izturīgāku, neatstājot negatīvu ietekmi uz kalpošanas īpašībām.

Augstas kvalitātes stikla šķiedra
Augstas kvalitātes stikla šķiedra nodrošina izcilu izmēru stabilitāti. Stikla šķiedra ir divreiz piesūcināta, lai veidotu pamatu izcilai izmēru stabilitātei un samazinātu uzslāņojuma iespēju.

Pigmentēts virsējais slānis
Eternal Colour ir pigmentēts virsējais slānis, kas nodrošina lielāku krāsu intensitāti un noturību.

Eternal Material 13002 & Eternal Wood 13952

Ilgtspējība

Uzticība ilgtspējībai

Forbo Flooring Systems vēlas radīt labāku vidi, ražojot grīdas segumus visilgtspējīgākajā veidā. Mūsu pētniecības un izstrādes komanda pastāvīgi meklē veidus, kā uzlabot produktu ilgtspējību. Eternal heterogēnā vinila grīdas segumiem ir daudz īpašību, kas nodrošina labāku dzīves un darba vidi.

Nesatur ftalātus
Ftalāti ir rūpnieciskas ķīmiskās vielas, ko pievieno plastmasai, lai uzlabotu tās elastīgumu, gaismcaurlaidīgumu, izturīgumu un kalpošanas ilgumu. Saskaņā ar pētījumiem, kuros iesaistīti dzīvnieki, ftalāti, var izraisīt bojājumus aknām, nierēm, plaušām un reproduktīvajai sistēmai. Mūsu Eternal grīdas segumu risinājumi (un citi vinila grīdas segumi) 100 % nesatur ftalātus.

Zems emisiju līmenis
Zems emisiju līmenis salīdzinājumā ar citiem heterogēnā vinila produktiem. TVOC vērtība ir < 20 µg/m³, kamēr noteikumi paredz ≤ 1000 µg/m³.

Otreiz izmantots materiāls
Eternal grīdas segumu pamatkārtas izgatavošanai mēs izmantojam līdz pat 60 % otreiz izmantotu materiālu. Tas nozīmē, ka visi ražošanas atkritumi tiek lietderīgi izmantoti vēlreiz.

Viegli tīrāms
Ir pierādīts, ka izturīgais virsmas pārklājums un Pearl tekstūras kombinācija ir ļoti viegli tīrāma. PUR Pearl nodrošina labu izskatu gadiem ilgi. Wood un Concrete dizaini ir īpašo tekstūru ir veidoti, lai uzlabotu izskatu, saglabājot vieglu tīrīšanu. Tas samazina vajadzību pēc dažādu ķīmiju izmantošanas un pagarina grīdas seguma kalpošanas mūžu.

Recycled content in backing Eternal

Variācijas

Krāsu brīvība

Eternal kolekcijā ir četri dizaini, kuriem pēc pieprasījuma var mainīt krāsas.

Rotaļīgie raksti — Colourful Planks, Terrazzo, Paint un Rainbow — var piešķirt krāsainību jūsu interjeram, tāpēc lieciet lietā iztēli un radiet savu Eternal dizainu pēc pasūtījuma! Gala rezultātā top materiāls, kas ir ne vien izturīgs un viegli kopjams, bet arī ar jūsu radītu dizainu!

Informācija par pasūtīšanu un procesu, kādā varat izgatavot savu Eternal grīdu, ir pieejama vietnē www.eternalbespoke.com, vai arī sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju. Tas ir viegli izdarāms un pieejams arī nelielos daudzumos vai kā akcents jūsu projektā.

Eternal Colour 45132

Segmenti

Katru dienas brīdi

Forbo Eternal grīdas segumu kolekcija piedāvā plašu, reālistisku rakstu klāstu, krāsu paleti un iztēles bagātus digitāli drukātus dizainus, kuru mērķis ir sniegt iedvesmu. Eternal dizaina vinila loksnes atbilst visām funkcionālajām un praktiskajām prasībām, kas tiek pieprasītas dažādos segmentos.

Atpūta un viesmīlība
Eternal piedāvā, iespējams, plašāko iedvesmojošo materiālu un abstraktu grīdas segumu dizainu klāstu, kāds šobrīd atrodams tirgū.

Veco ļaužu aprūpe
Eternal grīdas segumi padara tīkamas privātas un publiskas vietas, uzņemšanas un ēdināšanas zonas, pateicoties dabiskajam izskatam, kas rada māju sajūtu.

Mazumtirdzniecība
Neatkarīgi no tā, vai materiāls ir ieklāts visā veikalā vai tikai kādā zonā, Eternal sniedz plašas izvēles iespējas mazumtirdzniecības vides radīšanai.

Izglītība
Mācību vide pieprasa minimālu uzturēšanu un augstas nodilumizturības grīdu, kas gadiem ilgi izskatās labi.

Veselības aprūpe
Eternal izpilda trīs galvenos kritērijus grīdas segumiem veselības aprūpes iestādēs — tas nodrošina higiēnu, palīdz kontrolēt baktēriju augšanu un ir viegli tīrāms un uzturams.

Birojs
Radiet biroju, kas ir ne vien darba vieta, bet arī vide, kurā palielinās līdzsvars starp domām un iedvesmu. Eternal to spēj.

Kāpēc katru dienas brīdi? Mēs jums sniegsim piemēru:

• Atpūta un viesmīlība
Pamošanās viesnīcas numuriņā
Plkst. 7.00

• Izglītība
Mazuļa aizvešana uz bērnu aprūpes centru
Plkst. 8.00

• Birojs
Došanās uz biroju
Plkst. 9.00

• Veselības aprūpe
Darbs ārsta praksē
Plkst. 10.30

• Mazumtirdzniecība
Dāvanas iegāde mīļotajam cilvēkam
Plkst. 14.30

• Atpūta un viesmīlība
Relaksācija jogas studijā
Plkst. 16.00

• Atpūta un viesmīlība
Romantiskas vakariņas kopā ar mīļoto
Plkst. 19.00

Eternal segments

Iedvesma

Foto & Video

Uzziniet vairāk par Eternal heterogēnā vinila grīdas segumiem, noskatoties mūsu video un fotogrāfijas.

Tīrīšana & Kopšana

Tīrīšana & Kopšana

Forbo FloorCare metode
Pateicoties ļoti izturīgajam PUR pārklājumam, Forbo Eternal vinila grīdas segumus ir viegli tīrīt un kopt.

Lejupielādējiet Eternal grīdas kopšanas norādes

Eternal Cleaning & Maintenance

Tehniskā informācija

Eternal Technical Specifications