Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Dizaineru kolekcijas

Forbo Flooring Systems sadarbojas ar tādiem pasaulslaveniem dizaineriem kā Phillipe Starck, José Medina Galeote un Ettore Sottsass, lai radītu jaunus unikālus grīdas segumu dizainus, kurus var izmantot dažādās vidēs. Apvienojot mūsu pašu dizaineru radošumu un pasaulē atzītu dizaineru kompetenci, mēs cenšamies pastāvīgi piedāvāt unikālus Eternal, Sarlon un Modul'up grīdas segumu dizainus.

 • Dizaineru kolekcijas
 • Dizaineru kolekcijas
 • Dizaineru kolekcijas
 • Dizaineru kolekcijas
 • Galeote Patchwork 340004
  Vinyl by Galeote

  Vinyl by Galeote

  José Medina Galeote un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras. Forbo augstas izšķirtspējas apdrukas tehnikas ļauj pārnest José Medina Galeote mākslas darbus uz jebkuras grīdas.

  Visi 24 produkti ir pieejami pēc pieprasījuma kā kompakti Sarlon 15 dB (T15), Sarlon 19 dB (T19) un Modul’up 19 dB (UP19).

 • Mac Stopa trapezoid braided 360017
  Vinyl by Mac Stopa

  Vinyl by Mac Stopa

  Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas digitālo druku.

  Gan Forbo tekstila grīdas segumiem Flotex, gan vinila grīdas segumiem Eternal tika radīti vairāki skaisti dizaini ar ziedu, trapeču, pinuma un sešstūru rakstu. Katrs grīdas segums Mac Stopa attēliem piešķir unikālas īpašības.

  Pa labi redzams, kā izskatās grīdas dizains 100 x 100 cm platībā.

Galeote & Forbo

Radoša sadarbība

José Medina Galeote Galeotes un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras, piemēram, tekstila un vinila grīdas segumi. Pateicoties digitālās drukas tehnikai, Forbo Flooring Systems var pārnest José Medina Galeote mākslas darbus uz jebkuras grīdas.

Grīdas seguma izvēle ir jūsu ziņā:
• Flotex grīdas siltums un komforts
• Eternal kompaktā heterogēnā vinila īpašā izturība
• Sarlon 15 dB un 19 dB akustiskais komforts
• Viegla un ātra Modul’up 19 dB ieklāšana

“Ienesiet mājās mākslu, šim nolūkam izmantojot grīdu, un ļaujiet tai pilnībā mijiedarboties ar mājas mēbelēm un apdari.”

PAPILDINFORMĀCIJA PAR MŪSU INDIVIDUĀLA DIZAINA GRĪDAS SEGUMU IESPĒJĀM UN FLOTEX APDRUKU

PAPILDINFORMĀCIJA PAR MŪSU INDIVIDUĀLA DIZAINA GRĪDAS SEGUMU IESPĒJĀM UN VINILA APDRUKU

Created by JM Galeote

Mac Stopa & Forbo

Unikāla partnerība vizuālajā jomā

Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Viņa dizainus iedvesmojusi dziļā interese par matemātiku kopumā un konkrēti ģeometriju. Aizraušanās ar modularitāti, skulpturālām formām un digitālo mākslu mudina viņu radīt sērijveidā ražojamus priekšmetus, kas ienes tirgū inovācijas. Lietotājs ar šiem priekšmetiem var mijiedarboties un var tos pielāgot nepieciešamajai telpas funkcijai.

Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas drukāšanas paņēmienus. Gan Forbo tekstila grīdas segumiem Flotex, gan vinila grīdas segumiem Eternal tika izveidoti vairāki skaisti dizaini. Katrs grīdas segums Maka Stopas attēliem piešķir unikālas īpašības.

“Mani kā rūpniecisko formu radītāju aizrauj gan dabiskas struktūras, gan arī ar 3D drukāšanu saistītas jaunās tehnoloģijas. Apvienojot šos elementus ar ģeometriskajām formām, esmu radījis savā ziņā maigus un trīsdimensionālus dizainus.”
Maks Stopa

Papildinformācija par mūsu individuāla dizaina grīdas segumiem un Flotex
Papildinformācija par mūsu individuāla dizaina grīdas segumiem un vinilu

Created by Mac Stopa