Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Eternal Original

Mūsu Eternal Original lokšņu vinila grīdas piedāvā Forbo kvalitāti un nenovecojošu dizainu. Dizainu, kas ir pierādījis savas praktiskās īpašības un ir pieejams koka, betona un krāsaina smaragda klāstā. Eternal Original ir piemērots gandrīz jebkuriem apstākļiem, un šī izvēle jūs nepievils.

 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original 11612
  Eternal Original

  Eternal Original

  Eternal Original ir izturīga projektu vinila grīda, kas ir piemērota gandrīz jebkādiem apstākļiem. Tās kopšanai pietiek ar standarta tīrīšanas režīmu, un PUR pārklājums pasargās no nodiluma daudzus gadus.

  Kolekcijā ietilpst četri dažādi dizaini, tostarp mūžzaļie toņi ar populāriem koka un betona elementiem, kā arī mūsu izstrādātais smaragda dizains plašā krāsu klāstā.

Kolekcija

Kolekcija

Produkta konstrukcija
Eternal tiek gatavots uz neaustas, pilnībā piesūcinātas stikla šķiedras, kas nodrošina izmēru stabilitāti un izliektu klājumu, rezultātā nodrošinot ilgtspējīgu, kompaktu, augstāko tehnoloģiju pamatni. Stabilitāti un Eternal projektu vinila augstos kvalitātes standartus nodrošina uzlabota kalandrētā pamatkārta — stingrs, taču elastīgs slānis, kas atvieglo ieklāšanu mitrajās telpās, kā arī gadījumos, kad nepieciešams izmantot pārejas. Unikālais un inovatīvais nodiluma slānis ar tekstūru pasargā no nodiluma un gādā par teicamu ārējā izskata saglabāšanos. Konstrukcijas pamatslānis satur, līdz 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Autentiskums
Visi Eternal dizaini ir oriģināli, ko radījuši uzņēmuma dizaineri, pārvēršot jaunākās klasiskās, mūsdienīgās un modernās tendences izsmalcinātā grīdas segumā, kas nav atšķirams no dabīgajiem materiāliem, piemēram, koka vai betona. .

PUR Pearl
Vairumā dizainu Forbo izmanto pārbaudīto PUR Pearl lakojuma aizsardzības tehniku. Lakojuma kārtas uzklāšanas tehnika nodrošina vienmērīgu lakas daudzumu gan augšējos, gan dziļākos raksta reljefa slāņos. Tas novērš netīrumu uzkrāšanos uz virsmas, kā arī garantē kvalitāti un spīduma vienmērīgumu, samazinot tīrīšanas izmaksas.

Nesatur ftalātu
Visas Eternal kolekcijas ir radītas, ievērojot visaugstākos vides standartus un izmantojot vispiemērotākos izejmateriālus, kā arī kontrolētu otrreizēji pārstrādātu materiālu saturu, kas nodrošina noslēgtu ražošanas ciklu. Turklāt visi Eternal klāsta produkti nesatur ftalātu.

Eternal collection

Segmenti

Eternal visiem segmentiem

Forbo Eternal grīdas segumu kolekcija piedāvā plašu reālistisku koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu, plašu krāsu paleti un iedvesmojošus digitāli drukātus attēlus. Eternal dizaina vinila loksnes atbilst dažādu segmentu funkcionālajām un praktiskajām prasībām.

Atpūta un viesu uzņemšana
Eternal piedāvā vienu no plašākajiem tirgū pieejamajiem iedvesmojošu materiālu un abstrakto grīdas dizainu klāstiem.

Veco ļaužu aprūpes centri
Eternal grīdas segumu dabiskais izskats nodrošina mājīgumu privātās un koplietošanas telpās, reģistratūrās un ēdināšanas telpās.

Mazumtirdzniecība
Neraugoties uz to, vai domājat par visu grīdas laukumu, vai koncentrējaties tikai uz veikala telpu, Eternal piedāvā plašu izvēli, kas palīdzēs radīt lielisku vidi mazumtirdzniecības uzņēmumā.

Izglītība
Mācību vidē ir nepieciešama viegli kopjama, izturīga grīda, kas, gadiem ejot, saglabā ārējo izskatu.

Veselības aprūpe
Eternal atbilst trim galvenajiem veselības aprūpes telpu grīdas segumu kritērijiem — higiēna, ierobežota baktēriju veidošanās un viegla kopšana.

Biroji
Radiet biroju, kas ir ne tikai darba vieta, bet arī vide, kas līdzsvaro domas un iedvesmu. Eternal paveiks šo uzdevumu.

Eternal segments

Apkārtējā vide

Labākas vides radīšana

• Mūsu universālo vinila grīdu pamatnes sastāvā ir aptuveni 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, un tā nesatur ftalātu.

• Viss mūsu vinils tiek ražots Eiropā un atbilst visaugstākajiem spēkā esošajiem un nākotnes REACH standartiem attiecībā uz ķīmisko sastāvu.

• Ražošanā tiek izmantota tikai 100 % atjaunojama elektroenerģija, un mūsu vinila ražotnes ietilpst efektīvas vides vadības sistēmā, kas saņēmusi ISO 14001 sertifikātu.

• Mūsu vinilam ir pārdomāta materiāla konstrukcija un izturīga apdare. Smalkās tekstūras tehnoloģija samazina nepieciešamību pēc tīrīšanas ar ķīmiskiem līdzekļiem un pagarina grīdas kalpošanas mūža ilgumu.

Creating better environments

PUR Pearl aizsardzība

PUR Pearl aizsardzība

Mūsu Eternal kolekcijas dizainu izstrādē Forbo lielākoties izmanto pārbaudīto PUR Pearl lakojuma aizsardzības tehniku. Lakojuma kārtas klāšanas tehnika nodrošina vienmērīgu PUR Pearl daudzumu gan augšējos, gan dziļākos raksta reljefa slāņos. Tas mazina netīrumu uzkrāšanos uz Eternal virsmas un samazina uzturēšanas izmaksas.


Eternal_Original_11612_mid_oak

Tehniskā specifikācija

Eternal Technical Specifications

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Forbo projektu vinila kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas, pateicoties gludajai un izturīgajai PUR apdarei.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Floorcare method

Ieklāšana

Ieklāšana

Kvalitatīva ieklāšana ir ārkārtīgi svarīgs grīdas seguma ilgmūžības nosacījums.

Lejupielādēt

Projektu vinila ieklāšana


Project vinyl installation.