Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Eternal Original

Eternal original ir augstas kvalitātes projektu vinils, kas ir piemērots intensīvai noslodzei dažādos segmentos. Kolekcija piedāvā plašu koka, betona un smaragda dizainu klāstu, kas apvienota ar mūsdienīgu krāsu paleti.

 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original 68952
  Eternal Original

  Eternal Original

  Eternal Original ir izturīga projektu vinila grīda, kas ir piemērota gandrīz jebkuriem apstākļiem. Materiāls ir viegli kopjams, un PUR Pearl aizsargslānim ir augsta nodilumizturība.

  Kolekcijā ir iekļauti četri dažādi dizaini: populārie koka un betona dizaini, mūsu unikālais smaragda dizains un jauns viendabīga klājuma dizains plašā mūsdienīgu krāsu klāstā.

  Augstais otrreizēji pārstrādāto materiālu saturs, ko izmantojam pamatkārtā, palīdz radīt pozitīvu ilgtspējības profilu.
  Eternal Original ir ļoti kvalitatīvs, kā jau visi Forbo produkti. Ražots Eiropā.

Par Eternal original

Labi kalpo gandrīz jebkuros apstākļos

Produkta konstrukcija
Eternal konstrukcijā ir stikla šķiedras slānis, kas nodrošina lielisku izmēru stabilitāti. Eternal projektu vinila augstos kvalitātes standartus nodrošina uzlabota kalandrētā pamatkārta — stingrs, taču elastīgs slānis, kas atvieglo ieklāšanu mitrajās telpās. Inovatīvais nodiluma slānis ar tekstūru nodrošina augstu nodilumizturību un lielisku grīdas izskatu visā kalpošanas laikā.

Autentiskums
Visi Eternal dizaini ir oriģināli, ko radījuši Forbo dizaineri, pārvēršot jaunākās klasiskās, mūsdienīgās un modernās tendences izsmalcinātā grīdas segumā.

PUR Pearl
Eternal materiāliem tiek izmantots PUR Pearl pārklājums. Tā uzklāšanas tehnika nodrošina vienmērīgu lakas daudzumu gan augšējos, gan dziļākos raksta reljefa slāņos. Tas novērš netīrumu uzkrāšanos uz virsmas, kā arī garantē kvalitāti un spīduma vienmērīgumu, samazinot tīrīšanas izmaksas.

Nesatur ftalātu
Visas Eternal kolekcijas ir radītas, ievērojot visaugstākos vides standartus un izmantojot vispiemērotākos izejmateriālus, kā arī kontrolētu otrreizēji pārstrādātu materiālu saturu, kas nodrošina noslēgtu ražošanas ciklu. Turklāt visi Eternal klāsta produkti nesatur ftalātu.

Eternal Original_11122 natural beech

Apkārtējā vide

Labākas vides radīšana

• Mūsu universālo vinila grīdu pamatnes sastāvā ir aptuveni 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, un tā nesatur ftalātu.

• Viss mūsu vinils tiek ražots Eiropā un atbilst visaugstākajiem spēkā esošajiem un nākotnes REACH standartiem attiecībā uz ķīmisko sastāvu.

• Ražošanā tiek izmantota tikai 100 % atjaunojama elektroenerģija, un mūsu vinila ražotnes ietilpst efektīvas vides vadības sistēmā, kas saņēmusi ISO 14001 sertifikātu.

• Mūsu vinilam ir pārdomāta materiāla konstrukcija un izturīga apdare. Smalkās tekstūras tehnoloģija samazina nepieciešamību pēc tīrīšanas ar ķīmiskiem līdzekļiem un pagarina grīdas kalpošanas mūža ilgumu.

Creating better environments

Tehniskā specifikācija

Eternal Technical Specifications

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Forbo projektu vinila kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas, pateicoties gludajai un izturīgajai PUR apdarei.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Floorcare method

Ieklāšana

Project vinyl installation.