Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Heterogēnais vinils

Heterogēns vinils ir daudzslāņu vinils ar apdrukātu virsslāni un īpaši izturīgu virskārtu, tas nodrošina nebeidzamas dizaina iespējas, ir izturīgs un viegli kopjams. Mūsu plašajā heterogēno vinilu klāstā atradīsiet piemērotus materiālus visplašākajam pielietojumam. Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī specializētus grīdas segumu risinājumus, piemēram, akustisko vinilu, pretslīdes vinilu un bez līmes ieklājamu vinilu. Dodieties uz zemāk redzamajiem attēliem un izpētiet mūsu plašo klāstu.

 • Heterogēnais vinils
 • Heterogēnais vinils
 • Heterogēnais vinils
 • Heterogēnais vinils
 • Heterogēnais vinils
 • Heterogēnais vinils
 • Eternal Material 12742 light cement | 11442 washed beech
  Eternal dizaina vinils

  Eternal dizaina vinils

  Atklājiet sev Eternal dizaina projektu vinila kolekciju – materiālu ar ļoti plašu pielietojumu.
  Daudzpusīgā krāsu un rakstu palete dod iespēju radīt vēlamo atmosfēru jebkurā telpā. Eternal piedāvā risinājumu katram dienas brīdim darbā, skolā, sporta zālē. Grīda, uz kuras jūsu pēdas sajūt saikni, pat ja esat tālu prom.

 • Eternal de luxe 3047_2867
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Forbo Eternal grīdas segums ir pazīstams ar plašo dizainu klāstu un lieliskajām kalpošanas īpašībām, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Eternal de Luxe dizainu klāsts ietver koka un akmens rakstus, ko papildina autentiskas tekstūras, tādējādi padarot materiālu vēl reālistiskāku. PUR pārklājums nodrošina nevainojamu kalpošanu un ilgmūžību. Eternal de Luxe grīdas segumam ir pieejama kompaktā un akustiskā versija.

 • Eternal Original 11612 mid oak
  Eternal Original

  Eternal Original

  Mūsu Eternal Original lokšņu vinila grīdas piedāvā Forbo kvalitāti un nenovecojošu dizainu. Dizainu, kas ir pierādījis savas praktiskās īpašības un ir pieejams koka, betona un krāsaina smaragda klāstā. Eternal Original ir piemērots gandrīz jebkuriem apstākļiem, un šī izvēle jūs nepievils.

 • Surestep Digital print 17982 moon
  Digitālā druka

  Digitālā druka

  Digital Print revolucionārā, apdrukāta vinila grīda sniedz lielisku iespēju pasūtīt unikālu grīdas dizainu, kas kļūs par interjera centrālo elementu.

 • Sarlon Sparkling 434597
  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Gādājot par veselības aprūpes speciālistu vajadzībām. Sarlon Sparkling ir izstrādāts, rūpējoties par klientu veselību. Šis antibakteriālais un viegli tīrāmais grīdas segums nodrošina Jums ikdienas aizsardzību veselības aprūpes vidē. Tas ir ilgi kalpojošs un noturīgs pret traipiem, un tam ir ļoti augsta izmēru stabilitāte. Šis akustiskais vinila grīdas segums arī sniedz soļu trieciena trokšņa samazinājumu par 15dB, un tas ir pieejams vienmēr aktuālā harmonisku krāsu paletē. Lieliska grīdas seguma izvēle veselības aprūpes iestādēm!

 • Step_176082_176072
  Step Safety vinyl

  Step Safety vinyl

  Drošība. Dizains. Pārliecība.
  Step kolekcijas ietvaros Forbo nāk klajā ar savu jauno, unikālo un inovatīvo pretslīdes apdari "Step Crystals", kas apvieno teicamas pretslīdes īpašības ar tīru un dzidru ārējo izskatu. Ar daļiņām papildinātais grīdas segums nodrošina pretslīdes īpašības mūža garumā, tīru un svaigu dizainu, kā arī rūpes par vidi.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarlon akustiskais vinils

  Sarlon akustiskais vinils

  Vēl augstāka līmeņa trokšņu samazinājums. Akustiskajām grīdām ir būtiska nozīme telpās, kur nepieciešams samazināt troksni. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu Sarlon akustiskā vinila klāstā ir pieejamas grīdas plašā krāsu un dizainu izvēlē, kas samazina triecienu troksni līdz pat 19 dB.

 • Sarlon_complete_Step_Hopital
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step ir akustisks PVC grīdas segums, kas paredzēts ieklāšanai uz kāpnēm. Materiāla struktūrā ir iestrādāts stikla šķiedras pārklājums, kas uzklāts uz ļoti blīvas putu pamatnes.

 • Modul'up loose lay vinyl flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Mūsu atjaunotais Modul’up brīvi stāvošo lokšņu grīdas segums ir unikāls akustiskā vinila grīdas segums, ko var ieklāt, neizmantojot līmi, un kas nodrošina nevainojamu formas stabilitāti un trieciena trokšņu samazinājumu par 19 dB. Modul'up ir lieliski piemērots intensīvi izmantotās zonās, jo to var ātri un viegli ieklāt, neradot liekas un nepatīkamu aromātu. Pa šādu grīdu var staigāt uzreiz pēc seguma ieklāšanas. Modul'up grīdas segums ir pieejams dažādos dizainos – no dabiska ozolkoka līdz modernam betona dizainam.

Par heterogēno vinilu

Par heterogēno vinilu

Forbo piedāvā plašu heterogēno vinilu klāstu – koka, akmens, betona, metāla dizainos, kas ir piemēroti sabiedriskai noslodzei veselības aprūpē, skolās, birojos un mazumtirdzniecībā.

Mūsu galvenie argumenti projektu vinila grīdām ir to izturīgums, augstā kvalitāte, viegla ieklāšana un kopšana. Atsevišķas kolekcijas nodrošina skaņas samazināšanu un pretslīdi. Kolekciju un dizainu plašais klāsts nodrošina iespēju atrast grīdas segumu ikvienam pielietojumam.

• Pretslīdes grīdas segumus piedāvā Step safety vinilu kolekcija
• Akustiskos grīdas segumu piedāvā mūsu Sarlon & Sarlon Sparkling klāsts
• Ieklāšanai bez līmes mūsu Sarlon Modul' Up kolekcija ar skaņas samazinājumu - 19 dB.
• Mūsu Eternal kolekcija piedāvā universālu grīdas segumu ar visplašāko pielietojumu
Eternal digitālā druka jums ļaus izveidot savu individuālu grīdas dizainu
Sarlon Compete Step ir kāpņu segums.

Eternal de Luxe 3051