Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Step safety vinyl

Drošība. Dizains. Pārliecība. Mūsu Step pretslīdes grīdas kolekcija ietver visaptverošu pretslīdes grīdas segumu klāstu, kas izstrādāts atbilstoši drošības prasībām visdažādākajiem lietojuma veidiem. No vispārēja lietojuma līdz sarežģītākām zonām, piemēram, komerciālām virtuvēm, mitrām telpām (kur pārvietojas basām kājām) un industriālam lietojumam. Step piedāvā plašāko pretslīdes grīdas risinājumu klāstu, apvienojot tīru, svaigu dizainu un izcilu sniegumu.

 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Step safety vinyl
 • Surestep Original 172312 warm mortar
  Surestep Original

  Surestep Original

  Surestep Original pretslīdes grīdas segums piedāvā plašu krāsu paleti ar mierīgu, tīru izskatu.

  Šis izturīgais pretslīdes grīdas segums ar iestrādātām daļiņām ir pieejams 33 krāsās dažādos krāsu toņos, kas ļauj eksperimentēt ar dažādām krāsu shēmām, veidojot savu grīdas dizainu.

 • Surestep Star 176082 snow
  Surestep Star

  Surestep Star

  Novatorisks, neuzkrītošs un izsmalcināts. Surestep Star pretslīdes grīdas seguma 8 mūsdienīgo toņu piedāvājumā ir baltā, bēšā un pelēkā nokrāsa, un tas izskatās unikāli. Pateicoties caurspīdīgajiem pretslīdes Step Crystals, dizaina varianti ir vizuāli izteiksmīgi.

  Surestep Star ir ideāli piemērots tādām greznām vietām kā muzeji un luksusa preču veikali, kur tīru, izsmalcinātu un mūsdienīgu grīdas segumu vēlaties apvienot ar izcilām pretslīdes īpašībām.

 • Surestep Balance 173232 fossil
  Surestep Balance

  Surestep Balance

  Mūsu jaunajam Surestep Balance produktu klāstam ir minimālistisks dizains un matēta apdare, kas īpaši pielāgota demences slimniekiem draudzīgām telpām.Tā perfekti iemieso mūsu filozofiju “izstrādāts paredzētajam mērķim”.

  Neuzkrītošie plankumiņi kopā ar mūsu jauno satīna tekstūru piešķir šim grīdas segumam papildu matējuma un sausuma efektu. Ideāli piemērots nestimulējošai videi, kurā vēlaties pēc iespējas mazāku apgaismojuma radīto atspīdumu.

 • Surestep Laguna 181582 pale blue
  Surestep Laguna

  Surestep Laguna

  Surestep Laguna pretslīdes grīdas segums apvieno basu kāju un apavu pretslīdes īpašības un ir paredzēts zonām, kur bieži notiek pārvietošanās gan basām kājām, gan apavos.

  Laguna, kas atbilst uz šo lietojumu attiecināmām normām, ir īpaši piemērots lietošanai pārejas zonās, piemēram, ģērbtuvēs un intensīvas kustības zonās. Surestep Laguna krāsu paletē ir ietverti neuzkrītoši, neitrāli dizaina varianti pelēkos, bēšos, maigi zaļos un zilos toņos.

  3 produktiem ir dekoratīvas un netīrumus maskējošas akcentējošās skaidiņas.

 • Safestep Aqua 180662 reef green
  Safestep Aqua

  Safestep Aqua

  Safestep Aqua pretslīdes grīdas segums ir paredzēts zonām, kur notiek pārvietošanās basām kājām (un apavos ar mīkstām zolēm), un tā kalpošanas īpašības atbilst augstākās klases drošības prasībām šādām zonām. Šim izturīgajam pretslīdes grīdas segumam ir moderns, organisks dizains ar unikālu tekstūru.

 • Safestep R11 174922 concrete
  Safestep R11

  Safestep R11

  Safestep R11 ir izstrādāts, lai samazinātu paslīdēšanas risku zonās, kurās iespējama grīdas notraipīšana, piemēram, profesionālās virtuvēs, ziedu veikalos un veļas mazgātavās.

  Šis izturīgais pretslīdes grīdas segums ir pieejams 11 krāsās ar harmonisku pelēko toņu, maigu zaļo, zilo un melno toņu sajaukumu. Visu produktu krāsa ir saskaņota ar Safestep R12 klāstu, kas ir izstrādāts intensīvai lietošanai speciālās zonās.

 • Safestep R12 175922 concrete
  Safestep R12

  Safestep R12

  Safestep R12 ir grīdas segums ar teicamām pretslīdes īpašībām un R12 vērtējumu, kas nodrošina pretslīdes īpašības zonās, kas tiek intensīvi izmantotas un bieži tiek notraipītas, piemēram, uzglabāšanas telpās, komerciālajās virtuvēs un vieglās rūpniecības pārtikas ražotnēs.

  6 netīrumus maskējošās krāsas pelēkos, zilos un melnos toņos ir izstrādātas tā, lai atbilstu attiecīgajam lietojumam. Katra produkta krāsa ir saskaņota ar mūsu Safestep R11 klāstu, lai grīdas dizaina variantus varētu saskaņot dažādos lietojumos.

 • Surestep Stone 17352 taupe speckled
  Surestep Stone

  Surestep Stone

  Mūsu Surestep Stone grīdas segumi ir pieejami ar izteiksmīgiem akmens, teksturētiem un minerālu rakstiem, kas grīdas dizainam piešķir dziļuma efektu un izsmalcinātību.
  Kolekcijas jaunums ir dizaina variants ar plankumiņiem — viendabīga tekstūra ar neuzkrītošu mazu plankumiņu kustību. 2 izteiksmīgie flīžu dizaina varianti ar plankumiņiem ir ideāli piemēroti atpūtas zonas izveidei.

  Akmens dizaina varianti siltos toņos ir perfekti piemēroti kombinēšanai ar mūsu Surestep Wood produktu klāstu.

 • Surestep Wood 18962 whitewash oak
  Surestep Wood

  Surestep Wood

  Mūsu Surestep Wood pretslīdes grīdas segumu klāsta reālistiskie, dabīgie dizaina varianti nodrošina siltu noskaņu visās zonās.

  Gandrīz nemanāmās Step Crystals daļiņas, kas piešķir koka dizaina variantiem skaidru un izteiksmīgu izskatu, arī garantē pretslīdes īpašības visā kalpošanas laikā.

 • Surestep Fast Fit 617122 cool concrete
  Surestep Fast Fit

  Surestep Fast Fit

  Surestep Fast Fit pretslīdes grīdas segums ir izgatavots no īsta pretslīdes vinila un piemērots ieklāšanai bez līmes. To var ieklāt uz dažādām esošām pamatnēm.

  Surestep PUR Pearl pārklājums nodrošina šī grīdas seguma noturību gan pret traipiem, gan ķīmiskām vielām, tādējādi to ir viegli tīrīt, un tas ir perfekti piemērots prasīgai komerciālai videi, kur nepieciešama ātra ieklāšana un minimāli darba ritma traucējumi, bet kur pretslīdes īpašības ir īpaši svarīgas.


Par Step

Drošība. Dizains. Pārliecība.

Mūsu Step pretslīdes grīdas kolekcija ietver visaptverošu pretslīdes grīdas segumu klāstu, kas izstrādāts atbilstoši drošības prasībām visdažādākajiem lietojuma veidiem.

Segumam Step ir lielisks sniegums drošības, dizaina un pārliecības jomā — tas ir izcils ilgtspējīgs pretslīdes grīdas segums, kas piedāvā visplašāko dizaina variantu izvēli un noturīgu aizsardzību.

DROŠĪBA
• Pretslīdes vinila grīdas segums ar garantētām pretslīdes īpašībām visā kalpošanas laikā, ko nodrošina produkta sastāvā esošās pretslīdes daļiņas.
• Step atbilst visiem attiecīgajiem pretslīdes īpašību vērtējumiem, un to var izmantot saskaņotās krāsu shēmās.
• Plašākais pretslīdes grīdas risinājumu klāsts — estētiski pievilcīgs un bez kompromisiem snieguma ziņā.

DIZAINS
• Visi Step produktu klāsti ir izstrādāti, ņemot vērā lietojumu, un cita starpā ietver nebijušus un ērtus risinājumus pastāvīgi slapjām zonām, kurās staigā gan basām kājām, gan apavos.
• Pateicoties mūsu uzlabotajām drukas metodēm, esam izveidojuši skaistus un reālistiskus Wood un Stone dizainus.
• Iepazīstinām ar Surestep Balance - minimālistisku dizainu ar matētu apdari, kas ir īpaši pielāgots cilvēkiem, kas cieš no demences.
• Step ir viegli kombinēt ar citām kolekcijām, piemēram, Sphera, Eternal, un mūsu sienas segumu klāstu Onyx+.

PĀRLIECĪBA
• Visām Step pretslīdes grīdām ir PUR Pearl vai PUR pārklājums, kam ir izcila noturība pret traipiem, skrāpējumiem, ķīmiskā noturība un spēja lieliski saglabāt ārējo izskatu.
• Nepārspējamas tīrīšanas un kopšanas ziņā.
• Vairumā produktu klāstu iekļautās novatoriskās pretslīdes daļiņas Step Crystals palīdz nodrošināt tīru, svaigu izskatu un vieglāku tīrīšanu.
• Forbo ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi ir uzticams pretslīdes vinila produktu ražotājs.

Lasiet šeit, kurš Step pretslīdes grīdas segums ir vispiemērotākais jūsu lietojumam

Surestep Wood 18712 classic twine mosaic | Safestep R11 174232 fossil.

Ko un kur izmantot

Kur izmantot katru Step veidu

Mūsu Step pretslīdes grīdas segumu kolekcija ir sadalīta 3 produktu klāstos:
Surestep (R10), Safestep (R11, R12) un Wetroom (Surestep Laguna, Safestep Aqua) grīdas segumos.

Surestep
Visi Surestep grīdas segumi ar iestrādātām pretslīdes daļiņām nodrošina R10 pretslīdes īpašības un ir piemēroti dažādām staigāšanas zonām ar palielinātu paslīdēšanas risku.
Tipiskās zonas: intensīvas noslodzes zonas, piemēram, koridori, rampas, kafijas stūrīši, vannas istabas, tualetes, amatu mācības telpas un sabiedriskās telpas.
Kolekcijas:
Surestep Original, Star, Balance, Stone, Wood, Laguna.

Safestep (R11 & R12)
Safestep grīdas segumi ir piemēroti vietām ar paaugstinātu paslīdēšanas risku, ko izraisa nejauša vai ilgstoša grīdas notraipīšana.
Šajās vietās darba vides dēļ nevar izvairīties no šķidrumu izliešanas.
Tipiskās zonas: profesionālas virtuves, vieglās rūpniecības pārtikas ražotnes, floristu veikali, dārzniecības centri.
Kolekcijas:
Safestep R11, Safestep R12

Mitro telpu kolekcijas (Surestep Laguna, Surestep Balance, Safestep Aqua)
Wetroom grīdas segumi ir izstrādāti pastāvīgi slapjām zonām, kur bieži tek ūdens un tiek staigāts basām kājām vai gan basām kājām, gan apavos.
Tipiskās zonas: dušas telpas, SPA/peldbaseinu zonas un ģērbtuves.
Kolekcijas:
Safestep Aqua, Surestep Laguna, Surestep Balance

Lai gūtu pilnīgu lietojuma pārskatu, lejupielādējiet Step lietošanas ieteikumus
Kur izmantot katru Step pretslīdes grīdas segumu

Surestep Wood 18072 classic herringbone

Vide

Vinila uzlabošana

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot savu vinila produktu vides rādītājus, izmantojot vietējās un starptautiskās iniciatīvas.

Kā tas top
• Step ražošanas procesā tiek izmantoti vidēji 24 % pārstrādāta materiāla.
• Novatoriskās pretslīdes daļiņas Step Crystals palīdz nodrošināt tīru, svaigu izskatu, vieglāku tīrīšanu un uzlabojumus vides aizsardzības jomā.
• Visi mūsu vinila produkti tiek ražoti Eiropā un atbilst visaugstākajiem spēkā esošajiem un nākotnes REACH atbilstības standartiem attiecībā uz ķīmisko sastāvu.
• 100 % Step ražošanā patērētās elektrības ir iegūta no atjaunojamiem avotiem.
• Step segums tiek izgatavots ražotnēs, kurām ir vides pārvaldības standarta ISO 14001 sertifikāts.

Kā tas kalpo
• Neviens mūsu Step kolekcijas produktu klāsts nesatur ftalātus.
• Step produktiem mēs izmantojam lietpratīgus materiālu risinājumus un izturīgas apdares.
Mikrotekstūras tehnoloģija samazina vajadzību pēc ķīmiskas tīrīšanas.

Sociālā atbildība
Mums rūp visi ar mūsu uzņēmējdarbību saistītie cilvēki — no darbiniekiem līdz pat piegādātājiem.
Tāpēc vairumam mūsu ražotņu Eiropā ir SA8000® sertifikāts.
SA8000 standarts ir viens no pasaulē pazīstamākajiem sociālajiem standartiem, kura mērķis ir aizsargāt darbiniekus katrā piegādes ķēdes posmā.

Vides sertifikācija
Mēs nodrošinām neatkarīgas produkta vides deklarācijas (EPD) visiem mūsu produktu klāstiem. Tās var apskatīt šeit:EPD.

Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs palīdzam radīt labāku vidi, dodieties uz mūsu ilgtspējības mājas lapu.

Surestep Original 172472 white moss | 172542 moss

Attēli

Step attēlu galerija

Step piedāvā plašu pretslīdes grīdas risinājumu klāstu, apvienojot modernu estētiku ar augstu veiktspēju.
Dažādo kolekciju krāsu shēmas ir saskaņotas, ļaujot tās kombinēt un apvienot dažādos lietojumos.

Par pretslīdes īpašībām

Step pretslīdes īpašību skaidrojums

Izturīgs pretslīdes grīdas segums
Ilgtspējīga pretslīdes funkcionalitāte visā kalpošanas laikā, pateicoties produkta sastāvā esošajām daļiņām, ir prasība, kas minēta standartā EN 13845.
Šajā standartā ir definētas prasības, kas jāievēro, lai nodrošinātu ilgstošas pretslīdes īpašības dažādas lietošanas intensitātes apstākļos.
Visi Step grīdas segumi atbilst starptautiskajā standartā EN 13845 noteiktajām pretslīdes prasībām.
Rampas pārbaude
Grīdu pretslīdes īpašības bieži tiek novērtētas saskaņā ar “R” skalu, kas ir saistīta ar standartu DIN 51130.
Pretslīdes mērījumi tiek veikti uz rampas, kas noklāta ar eļļu, dažādos leņķos, un atkarībā no tiem tiek noteiktas dažādas slīdēšanas klases.
Step pretslīdes grīdas segumi atbilst R10–R12 klasei visaptverošā pretslīdes grīdas segumu klāstā, kas tiek izmantoti apstākļos, kuros parasti tiek valkāti apavi.
Grīdas segumi basām kājām
Produktiem, kas tiek izmantoti zonās, kur pārvietojas basām kājām, tiek piemērots standarts DIN 51097.
Testēšanas metode ir līdzīga standartā DIN 51130 minētajai, bet šajā gadījumā produkts tiek noklāts ar ziepju un ūdens maisījumu, kas vairāk atbilst apstākļiem, kuros pārvietošanās notiek basām kājām.
Step produktu klāsts nodrošina unikālus pretslīdes grīdas risinājumus, kuru drošības sniegums zonās, kur pārvietojas basām kājām, ir novērtēts pat ar visaugstāko klasi.
Izvēloties pareizo Step grīdas segumu attiecīgajiem apstākļiem, ir iespējams būtiski mazināt paslīdēšanas izraisītu negadījumu risku.

Tālāk norādītajā dokumentā varat izlasīt, kurš Step grīdas segums ir vispiemērotākais jūsu lietojumam.
Step pretslīdes grīdas segums pielietojums

Step slip resistance graphic

Ieklāšana & Kopšana

Step ieklāšana & kopšana

Forbo Step R10 pretslīdes materiālus ir viegli tīrīt un kopt, paaugstinātas pretslīdes un mitro telpu materiāliem ir nepieciešama speciāla kopšana.

Instrukcijas pieejamas lejupielādei šeit: Lejupielādes

Step mop wet

Tehniskā informācija

Step technical specifications table

Parauggrāmata

Step digitālā parauggrāmata