Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

vinyl by galeote

José Medina Galeote un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras. Forbo augstas izšķirtspējas apdrukas tehnikas ļauj pārnest José Medina Galeote mākslas darbus uz jebkuras grīdas.

Visi 24 produkti ir pieejami pēc pieprasījuma kā kompakti Sarlon 15 dB (T15), Sarlon 19 dB (T19) un Modul’up 19 dB (UP19).

Materiāli

Vinyl by Galeote

  Autors Galeote

  Mākslas darbs tieši jums zem kājām

  José Medina Galeote ir mākslinieks, kurš savā radošajā darbībā izmanto gleznošanu un citas tehnikas. Savā darbā viņš vispirms rada tēmas, kuras dažkārt ir stimulējošas vai izaicinošas, un tajās mijiedarbojas mākslinieka un skatītāja lomas.

  Dziļi atspoguļojot mākslu kopumā un jo īpaši glezniecību, José Medina Galeote veic optisku eksperimentu un rada īpaši estētisku dizainu, kas izceļas gan stilistiski, gan idejiskā ziņā. Viņa darbā ir skaidras atsauces uz sešdesmito gadu minimālisma un konceptuālo mākslu, kas uzdod jautājumu par realitātes attēlošanas koncepciju.

  José Medina Galeote Galeotes mākslas darbiem nu ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā.

  Created by JM Galeote

  Galeote & Forbo

  Radoša sadarbība

  José Medina Galeote Galeotes un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras, piemēram, tekstila un vinila grīdas segumi. Pateicoties digitālās drukas tehnikai, Forbo Flooring Systems var pārnest José Medina Galeote mākslas darbus uz jebkuras grīdas.

  Grīdas seguma izvēle ir jūsu ziņā:
  • Flotex grīdas siltums un komforts
  • Eternal kompaktā heterogēnā vinila īpašā izturība
  • Sarlon 15 dB un 19 dB akustiskais komforts
  • Viegla un ātra Modul’up 19 dB ieklāšana

  “Ienesiet mājās mākslu, šim nolūkam izmantojot grīdu, un ļaujiet tai pilnībā mijiedarboties ar mājas mēbelēm un apdari.”

  PAPILDINFORMĀCIJA PAR MŪSU INDIVIDUĀLA DIZAINA GRĪDAS SEGUMU IESPĒJĀM UN FLOTEX APDRUKU

  PAPILDINFORMĀCIJA PAR MŪSU INDIVIDUĀLA DIZAINA GRĪDAS SEGUMU IESPĒJĀM UN VINILA APDRUKU

  Created by JM Galeote

  Brošūra

  Dizaina autors ir José Medina Galeote

  Ja vēlaties lasīt vairāk par Forbo unikālajiem grīdas segumu dizainiem, kurus radījis José Medina Galeote, šeit atradīsit brošūru:

  Attēli & video

  Attēli

  Šeit jūs atradīsit vairākus fotoattēlus ar José Medina Galeote radītajiem vinila dizainiem,

  Tehniskā informācija

  Izvēle ir jūsu ziņā

  Izvēle ir jūsu ziņā

  Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi digitālajā apdrukā Forbo Flooring Systems var piedāvāt jūsu vajadzībām pielāgotus augstas kvalitātes grīdas segumus. Mēs piedāvājam dažādus José Medina Galeote dizainus Flotex un dažādu vinila grīdas segumu risinājumiem. Izvēlieties grīdu, kas ir vispiemērotākā jūsu projektam!

  Eternal ir augstas kvalitātes heterogēns vinila grīdas segums ruļļu formātā, kas ir izstrādāts ar nolūku aptvert plašus pielietojuma veidus. Eternal piedāvā ideālu risinājumu katram dienas brīdim darbā, skolā un sporta zālē.

  Sarlon 15 dB ir unikāls grīdas seguma risinājums, kas apvieno labas akustiskās un kalpošanas īpašības, ko parasti sagaida no kompakta grīdas seguma. Šis grīdas segums ir sevišķi piemērots ļoti prasīgiem apstākļiem un intensīvai noslodzei.

  Sarlon 19 dB ir lielisks grīdas seguma risinājums trokšņu samazināšanai. Tas nodrošina labākās iespējamās akustiskās īpašības un nodilumizturību, kas atbilst visaugstākajam līmenim akustisko grīdas risinājumu klasē.
  XtremPUR™ laka padara Sarlon grīdas viegli kopjamas un vienlaikus nodrošina ilgnoturīgu augstas kvalitātes aizsardzību.

  Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, un izņemšanas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā.
  Modul'up grīdas segumi nodrošina akustisko trokšņu samazinājumu par 19 dB un labāko iespējamo kvalitāti un izturību, pateicoties XtremPUR™ aizsardzībai.

  Created by JM Galeote_Angles