Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Dizaina vinila flīzes

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas zem pēdām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas. Citas šobrīd tirgū pieejamās LVT nespēj sacensties ar Allura dizaina, tehnoloģiju un ilgtspējīguma ziņā. Mēs piedāvājam pilnībā līmējamos, fiksējamos un brīvi klājamos formātus.

 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Allura Wood w60350 & w60354
  Allura

  Allura

  Pēdējo gadu desmitu laikā Allura dizaina vinila flīzes ir kļuvušas par vienu no populārākajiem zīmoliem mūsu produktu portfelī. Allura LVT ir pieejamas vairāk nekā 100 dizainu variācijās, kā arī dažādos lokšņu un flīžu izmēros. Izcila izmēru stabilitāte, ilgstoša aizsardzība, neizsīkstošas dizaina iespējas. Atklājiet mūsu aizraujošos Allura Wood, Stone un Abstract klāstus.

 • Allura Flex 1651
  Allura Flex

  Allura Flex

  Allura Flex brīvi stāvošās flīzes ir augstas kvalitātes, izmēra ziņā stabilas, heterogēnā vinila flīzes, kas īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai. Pateicoties stikla šķiedrai un vairāku kalandrētu slāņu kombinācijai, Allura Flex LVT piedāvā nepārspējamu risinājumu izturības, snieguma un kvalitātes ziņā.

 • Allura Flex 0.55 loose lay tiles 1987 & 1994
  Allura Flex 0.55

  Allura Flex 0.55

  Allura Flex brīvi stāvošās flīzes un dēļi ir augstākās kvalitātes LVT. Augstas kvalitātes formas ziņā stabilas, heterogēnas vinila flīzes, kas īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai.

 • Allura Flex Decibel
  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel apvieno mūsu veiksmīgo Allura Flex brīvi stāvošo flīžu īpašības un teicamu skaņas absorbēšanas spēju. Lielisku izskatu, kas pieejams 18 enerģiskās krāsās, papildina Allura Flex Decibel trieciena trokšņu samazināšana līdz 19 dB.

 • Allura Colour C68014 B
  Allura Colour

  Allura Colour | Colour Plus

  Allura Colour flīzes ir unikālas zem augsta spiediena presētās vinila flīzes ar homogēnu sastāvu, kas nodrošina izcilu sniegumu intensīvas noslodzes apstākļos. Kolekcija piedāvā lielisku izskatu, vieglu ieklāšanu un kopšanu. Ideāls risinājums augstas noslodzes birojiem vai mazumtirdzniecības vietām. Allura Colour ir pieejama uz līmes ieklājamā un brīvi savienojamā versijā (Colour Plus), kura nodrošina ātrāku ieklāšanu.

 • Allura Click cc60085
  Allura Click

  Allura Click

  Vai meklējat dabīga izskata koka un akmens dizainus, kurus ir vienkārši ieklāt? Mūsu atjauninātā Allura Click LVT kolekcija ir tieši tas, ko meklējat. 38 eleganti dizaini, kas ir ātri un vienkārši ieklājami, pateicoties mūsu patentētajai un sevi pierādījušajai stiprinājumu (Click) sistēmai. Click grīdu pasargā mūsu ekskluzīvā lakošanas sistēma, tāpēc tā ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī izturēs laika pārbaudījumu.

 • Synergy Marbled_7910114_1453_3209_detail1
  Synergy paklājflīzes & LVT

  Synergy paklājflīzes & LVT

  3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras: kolekcijā Synergy ir apvienotas Tessera paklājflīzes un Allura Flex vinila flīzes, piedāvājot 3 dizaina elementus 1 klāstā: «Seagrass» lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. Katru no šiem 3 elementiem papildina Tessera Clarity klāsta tīrās krāsas.

 • w60308 tabletop
  Allura multi-formāta LVT

  Allura multi-formāta LVT

  Izvēle ir jūsu rokās. Mūsu jaunā Allura LVT kolekcija piedāvā unikālu klāstu, kurā iekļauti 34 dizaini, kas pieejami gan pilnībā līmējamā, gan brīvi stāvošā formātā, gan ar Click sistēmu. Flīzēm ir vienots dizains, izcila izmēru stabilitāte, un ekskluzīva virsmas reljefa apstrāde. Tās ir piemērotas izmantošanai dažādos interjeros. Izvēlieties savu dizainu un krāsu, kā arī atbilstošo specifikāciju un lietojuma veidu. Iepazīstieties ar Allura dizainiem

Grīdas segumu māksla

Grīdas segumu māksla

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.
Dizaina vinila flīzes (LVT) ir kļuvušas par jaunu grīdas seguma kategoriju, kas bez grūtībām iekaro dažādus tirgus segmentus.
Neraugoties uz to, vai flīzes vajadzīgas mazumtirdzniecības, atpūtas, viesnīcu, biroju vai izglītības un veselības aprūpes iestāžu telpām, LVT ir atzītas par viegli ieklājamu un ērti kopjamu grīdas segumu, kuram piemīt tā dabiskā līdzinieka — koka, akmens vai kāda abstrakta materiāla — izskats un tekstūra.
Kā tas bieži notiek, precei kļūstot populārai, LVT produktu piedāvājums ir neticami paplašinājies.
Tagad ir pienācis laiks novērtēt šo produktu kvalitāti.

Forbo Allura LVT kalpos daudzus gadus, ļaujot jums novērtēt to unikālo dizainu, kas radīts, iedvesmojoties no dabiskā materiāla un līdz sīkākajai detaļai izstrādājot katru šķiedru un rakstu, lai radītu reālistisku kopiju un oriģinālu ražojumu.
Produkta dizainam ir jāatbilst klienta gaumei un jārada izvēlētā atmosfēra, tomēr attiecībā uz profesionālu grīdas segumu ir jāņem vērā arī citi būtiski faktori.
Nevainojama ieklāšana, izcila formas stabilitāte, viegli kopjamas grīdas, kas saglabā labu izskatu bez papildus pulēšanas vai biežām apkopēm.

Allura LVT moodboard

Allura dizains

Allura dizains

Allura kolekcijas radīšana bija aizraujošs ceļojums, kurā mūsu dizaina komanda izmantoja savas zināšanas par dizaina un arhitektūras tendencēm un dabīgo materiālu pielietojumu.
Grīdas dizains ietekmē telpu dažādos veidos.
Tas var būt mierīgs, kluss un neuzbāzīgs, ļaujot atdzīvoties telpas raksturam.
Grīda var būt arī dominējošs faktors, kas nodrošina stingru pamatu citiem dizaina elementiem.
Mūsdienās grīdu segumu dizains bieži vien ir rotaļīgs, nodrošinot harmoniju ar apkārtējo vidi.
Kombinējot un saskaņojot flīžu izmērus, krāsas un vizuālo raksturu, tiek radīti individuāli grīdas segumi.
Allura kolekcija ir radīta, lai piedāvātu visdažādākos grīdas segumu risinājumus.

ThomasDorothe_0118488_HD

Allura & vide

Allura & vide

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura tiek ražota no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta.
Fakts, ka produkta slāņi tiek radīti mūsu pašu ražotnē un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti pildījuma slāņi vai pārklājumi, nozīmē to, ka ražošanas procesā izejmateriāli netiek izniekoti.
Nesatur ftalātu
Allura kolekcijas tiek radītas, ievērojot augstākos vides aizsardzības standartus, un nevien Allura kolekcija nesatur ftalātu.
Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Allura sastāvā ir arī otrreizēji pārstrādāti materiāli, kas izmantoti lielākās kolekcijas daļas pamatkārtā.
Ražojot Allura, mēs izmantojam atlikumus tikai no mūsu Allura produktiem, tādējādi varam garantēt, ka arī mūsu pārstrādātie materiāli nesatur ftalātu.

1286x966_Vinyl_with_drawings

Eiropas ražojums

Eiropas ražojums

Forbo Allura kolekcijas tiek ražotas Eiropā, izmantojot vismodernākās plūsmas līnijas, kas nodrošina augstākās kvalitātes produktu ar izcilu formas stabilitāti.
Ražošanā izmantotā "zaļā enerģija" un 100 % otrreizējās pārstrādes iespēja rada ilgtspējīgāko alternatīvu LVT jomā.

Forbo Allura ir veidota ap stikla vates kodolu, kas kopā ar sarežģītu dažādu slāņu konstrukciju, tostarp otrreizēji pārstrādātus materiālus saturošu kalandrēto pamatkārtu, veido produkta bāzi, kas ir ideāli piemērota apdrukai ar mūsu dizaineru radītajiem dekoratīvajiem rakstiem un šo rakstu reljefveidošanai.
Apdruka tiek veikta ar ūdens bāzes tintēm, un nodiluma slāni veido pārklājumi, ko izmantojam mūsu projekta vinila kolekcijās, kas vairāk nekā desmit gadu laikā ir pierādījušas savu kvalitāti.

European production

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

LRV&NCS