Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Dizaina vinila flīzes

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas. Mēs piedāvājam: Allura - pilnībā līmējamas, Allura Flex - uz fiksācijas stiprināmas, Allura Click - ar “klik” sistēmu ieklājamas, Allura Puzzle & Ease – brīvi stāvoša ieklāšana, Allura Decibel – akustiskās flīzes un Allura Colour – homogēnās flīzes.

 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Allura_60063 waxed oak_60061 blackened oak
  Allura 0.7 DR7

  Allura 0.7 DR7

  Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

 • Allura 63726 iron speckled ceramic
  Allura 0.55 DR5

  Allura 0.55 DR5

  Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

 • Allura_63706 bleached timber_63712 blond timber
  Allura DR4

  Allura DR4

  Pateicoties visplašākajām formu un izmēru izvēles iespējām, Forbo Allura Dryback grīdas sniedz pilnīgu dizaina izvēles brīvību. Apvienojot maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas, tas ir labākais risinājums jūsu dzīvojamo telpu projektam.

 • Allura Flex_63675_63722_60356
  Allura Flex" 1.0 FL1

  Allura Flex 1.0 FL1

  Elastība un izturība, kā arī reālistiski koka un materiālu raksti padara Allura Flex par grīdas seguma sistēmu, kas sniedz jums dizaina izvēles brīvību. Flex flīzes izcilā izmēru stabilitāte atrisina būtiskas problēmas projektos, piemēram, samazina dārgo dīkstāvi, tās var atkārtoti izmantot un tas samazina ietekmi uz vidi.

 • Allura Flex_60375 grey collage oak
  Allura Flex" 0.55 FL5

  Allura Flex" 0.55 FL5

  Elastība un noturība, kā arī reālistiski koka un materiālu raksti padara Allura Flex par grīdas seguma sistēmu, kas sniedz jums dizaina izvēles brīvību jebkura interjera iedzīvināšanai. Formas ziņā stabilās augstas kvalitātes Flex flīzes atrisina būtiskas problēmas, piemēram, samazina dārgi izmaksājošo dīkstāvi, atkārtoti izmanto grīdas segumu un samazina ietekmi uz vidi.

 • Allura Click Pro
  Allura Click Pro CL5

  Allura Click Pro CL5

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi.

 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle PZ7

  Allura Puzzle PZ7

  Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai. Izcilā izmēru stabilitāte un stingrais puzles gabaliņu savienojums flīzes padara teicami piemērotas ieklāšanai augstas noslodzes zonās bez līmes. Rūpīgi izstrādātā produktu palete koka un betona stilā ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

 • Allura Decibel_5404 natural antique oak
  AlluraAllura Decibel 0.8 AD8

  Allura Decibel 0.8 AD8

  Sabalansētais Allura Decibel kolekcijas piedāvājums apvieno skaistu grīdas seguma dizainu un lielisku akustiskā trokšņa samazinājumu (19 dB) ar izcilām produkta īpašībām. Tas padara dizaina vinila flīzes piemērotas visprasīgākajam pielietojumam, kurā akustiskās īpašības ir tikpat svarīgas kā materiāla izturība.

 • Allura Decibel - 5404 natural antique oak
  Allura Decibel 0.35 AD3

  Allura Decibel 0.35 AD3

  Sabalansētais Allura Decibel kolekcijas piedāvājums apvieno skaistu grīdas seguma dizainu un lielisku akustiskā trokšņa samazinājumu (19 dB) ar izcilām produkta īpašībām. Tas padara dizaina vinila flīzes ļoti piemērotas izmantošanai jebkurā jūsu mājokļa telpā, kurā akustiskās īpašības ir tikpat svarīgas kā produkta veiktspēja.

 • Enduro 69184 white pine | 69336 anthracite timber
  Enduro

  Enduro

  Forbo Enduro ir LVT kolekcija, kas rada daudz iespēju! 20 mūsdienīgi koka un betona dizaini ir pieejami līmējamā un Click versijās, ar 0,30 mm nodiluma slāni. Forbo ir izstrādājis šo flīžu un dēļu klāstu, lai atspoguļotu aktuālos mūsdienu dizainus un krāsas, ko var izmantot atsevišķi vai apvienojumā ar citām krāsām un dizainiem.

Allura dizaina vinila flīzes

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura LVT kolekciju veido daudzpusīgu dizaina vinila flīžu klāsts ar ļoti plašu pielietojumu. Katram dizainam piemīt tā dabiskā forma. Krāsu toņi, šķiedra, loksnes izmērs un tekstūra tiek radīti tā, lai līdzinātos dabiskajam materiālam.

Allura apvieno dabīgās koka un akmens grīdas estētiku ar LVT izturības priekšrocībām: šīs flīzes ir siltas zem kājām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Allura LVT ir populāra izvēle, pateicoties vairākiem ilgtspējīguma kritērijiem: flīzes nesatur ftalātus, tās ir ražotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, izmantojot zaļo enerģiju efektīvā ražošanas vidē, kas var lepoties ar 100 % otrreizējās pārstrādes iespējām.

Allura Gestaltungsmöglichkeiten

Allura & vide

Ilgtspējīga LVT alternatīva

Allura LVT kolekcijas ir izstrādātas, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

Zaļā elektroenerģija
Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Samazināti transportēšanas attālumi
Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

Nesatur ftalātu
Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Samazināts atgriezumu apjoms
Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

Allura Click_63632 light cement

Allura dzīvei

Allura - piemērota ikvienai ainai

Dzīve ir kā luga ar daudziem cēlieniem. Katrs cēliens tiek uzvests uz citas skatuves. Lai ko dzīve jums nepiespēlētu, jaunā Allura kolekcija jūs atbalstīs ik uz soļa. Grīdas seguma sistēma, kas piemērota ikvienai ainai. Rūpīgi izstrādāta, lai nodrošinātu elastību, vienkāršu ieklāšanu, izturību un tik būtisko dizaina izvēles brīvību jebkura interjera iedzīvināšanai.

Allura Decibel bērnu guļamistabai, Allura Puzzle skolai, Allura Dryback vai Allura Flex viesu uzņemšanai vai birojam un Allura Click pansionātam. “Allura visai dzīvei” nozīmē arī to, ka tas ir noturīgs un tādējādi saudzīgs pret vidi.

Izrāde var sākties!

Allura Click Pro

Jūsu Allura risinājums

Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

Kā precizēt pasūtījumu?
Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

Allura Flex

BIM files

Video

Brošūra

Allura brošūra

Allura brošūras: