Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Dizaina vinila flīzes

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas. Mēs piedāvājam 3 veidus: pilnībā līmējamas, uz fiksācijas stiprināmas un ar “klik” sistēmu ieklājamas Allura dizaina vinila flīzes.

 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Allura Wood w60350 & w60354
  Allura

  Allura

  Pēdējo gadu desmitu laikā Allura dizaina vinila flīzes ir kļuvušas par vienu no populārākajiem zīmoliem mūsu produktu portfelī. Allura LVT ir pieejamas vairāk nekā 100 dizainu variācijās, kā arī dažādos lokšņu un flīžu izmēros. Izcila izmēru stabilitāte, ilgstoša aizsardzība, neizsīkstošas dizaina iespējas. Atklājiet mūsu aizraujošos Allura Wood, Stone un Abstract klāstus.

 • Allura Flex 1651
  Allura Flex

  Allura Flex

  Allura Flex brīvi stāvošās flīzes ir augstas kvalitātes, izmēra ziņā stabilas, heterogēnā vinila flīzes, kas īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai. Pateicoties stikla šķiedrai un vairāku kalandrētu slāņu kombinācijai, Allura Flex LVT piedāvā nepārspējamu risinājumu izturības, snieguma un kvalitātes ziņā.

 • Allura Flex Decibel
  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel apvieno mūsu veiksmīgo Allura Flex brīvi stāvošo flīžu īpašības un teicamu skaņas absorbēšanas spēju. Lielisku izskatu, kas pieejams 18 enerģiskās krāsās, papildina Allura Flex Decibel trieciena trokšņu samazināšana līdz 19 dB.

 • Allura Colour C68014 B
  Allura Colour

  Allura Colour | Colour Plus

  Allura Colour flīzes ir unikālas zem augsta spiediena presētās vinila flīzes ar homogēnu sastāvu, kas nodrošina izcilu sniegumu intensīvas noslodzes apstākļos. Kolekcija piedāvā lielisku izskatu, vieglu ieklāšanu un kopšanu. Ideāls risinājums augstas noslodzes birojiem vai mazumtirdzniecības vietām. Allura Colour ir pieejama uz līmes ieklājamā un brīvi savienojamā versijā (Colour Plus), kura nodrošina ātrāku ieklāšanu.

 • Allura Click cc60085
  Allura Click

  Allura Click

  Vai meklējat dabīga izskata koka un akmens dizainus, kurus ir vienkārši ieklāt? Mūsu atjauninātā Allura Click LVT kolekcija ir tieši tas, ko meklējat. 38 eleganti dizaini, kas ir ātri un vienkārši ieklājami, pateicoties mūsu patentētajai un sevi pierādījušajai stiprinājumu (Click) sistēmai. Click grīdu pasargā mūsu ekskluzīvā lakošanas sistēma, tāpēc tā ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī izturēs laika pārbaudījumu.

 • Synergy Marbled_7910114_1453_3209_detail1
  Synergy paklājflīzes & LVT

  Synergy paklājflīzes & LVT

  3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras: kolekcijā Synergy ir apvienotas Tessera paklājflīzes un Allura Flex vinila flīzes, piedāvājot 3 dizaina elementus 1 klāstā: «Seagrass» lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. Katru no šiem 3 elementiem papildina Tessera Clarity klāsta tīrās krāsas.

 • Allura Fusion
  Allura Fusion

  Allura Fusion

  Vārds “fusion” (sajaukums) ir apzīmējums krāsu sapludināšanas vai sajaukšanas procesam. Šajā tehnikā tiek papildināti esošie Allura dizaini. Materiāla virskārtai tiek pievienotas caurspīdīgas un necaurspīdīgas krāsas. Tās sapludinot, rodas vienreizējs efekts, kas katru dēli vai flīzi padara patiesi unikālu un piešķir dizainam piesātinājumu.

Allura dizaina vinila flīzes

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura LVT kolekciju veido daudzpusīgu dizaina vinila flīžu klāsts ar ļoti plašu pielietojumu. Katram dizainam piemīt tā dabiskā forma. Krāsu toņi, šķiedra, loksnes izmērs un tekstūra tiek radīti tā, lai līdzinātos dabiskajam materiālam.

Allura apvieno dabīgās koka un akmens grīdas estētiku ar LVT izturības priekšrocībām: šīs flīzes ir siltas zem kājām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Allura LVT ir populāra izvēle, pateicoties vairākiem ilgtspējīguma kritērijiem: flīzes nesatur ftalātus, tās ir ražotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, izmantojot zaļo enerģiju efektīvā ražošanas vidē, kas var lepoties ar 100 % otrreizējās pārstrādes iespējām.

Allura LVT moodboard

Allura & vide

Ilgtspējīga LVT alternatīva

Allura LVT kolekcijas ir izstrādātas, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

Zaļā elektroenerģija
Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Samazināti transportēšanas attālumi
Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

Nesatur ftalātu
Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Samazināts atgriezumu apjoms
Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

1286x966_Vinyl_with_drawings

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

LRV&NCS