Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Dizaina vinila flīzes

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas. Mēs piedāvājam: Allura - pilnībā līmējamas, Allura Flex - uz fiksācijas stiprināmas, Allura Click - ar “klik” sistēmu ieklājamas, Allura Puzzle & Ease – brīvi stāvoša ieklāšana, Allura Decibel – akustiskās flīzes un Allura Colour – homogēnās flīzes.

 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Dizaina vinila flīzes
 • Allura 63400 light ash | 62523 grigio concrete
  Allura 0.55 / 0.7

  Allura 0.55 / 0.7

  Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas - Allura Wood un Allura Material.

 • Allura 60284 natural giant oak | Tessera Arran 1502 danube
  Allura Flex

  Allura Flex

  Forbo Allura Flex LVT risina daudzus mūsdienu izaicinājumus, pateicoties ieklāšanai ar fiksācijas līmi. Šīs kvalitatīvās, izmēru ziņā stabilās flīzes sniedz atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem, kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana. Allura Flex piedāvā koka raksta dizainus Allura Flex Wood, kā arī betona un akmens dizainu klāstu: Allura Flex Material.

 • Allura 60284 natural giant oak
  Allura Ease jaunums!

  Allura Ease jaunums!

  Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt. Izcilā izmēru stabilitāte un īpašā konstrukcija nodrošina Allura Ease brīvi stāvošu ieklāšanu. 18 dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

 • Allura 60353classic autumn oak | 62534 mist texture
  Allura Click Pro

  Allura Click Pro

  Mūsu jaunā Allura Click LVT kolekcija nodrošina ātri un vienkārši ieklājamus dizaina risinājumu platībai līdz 1000 m2. Allura Click var ieklāt bez līmes, un tas sniedz iespēju atkārtoti izmantot grīdu un samazināt dīkstāvi. 51 koka un akmens raksts paver iespēju daudzveidīgiem grīdas dizainiem.

 • Allura Decibel 8SE32 anthracite seagrass
  Allura Decibel

  Allura Decibel

  Jauns standarts akustiskajiem LVT. Allura Decibel piedāvā jaunu akustisko LVT standartu. Koka, akmens un betona dizainu līdzsvarotā krāsu palete apvieno skaistu grīdas dizainu, izcilu akustiskā trokšņa samazināšanu (19 dB) un izmēru stabilitāti.

 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle jaunums!

  Allura Puzzle jaunums!

  Mūsu Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai. Izcilā izmēru stabilitāte un stingrais puzles gabaliņu savienojums flīzes padara teicami piemērotas ieklāšanai augstas noslodzes zonās bez līmes. 18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

 • Enduro 69184 white pine | 69336 anthracite timber
  Enduro

  Enduro

  Forbo Enduro ir LVT kolekcija, kas rada daudz iespēju! 20 mūsdienīgi koka un betona dizaini ir pieejami līmējamā un Click versijās, ar 0,30 mm nodiluma slāni. Forbo ir izstrādājis šo flīžu un dēļu klāstu, lai atspoguļotu aktuālos mūsdienu dizainus un krāsas, ko var izmantot atsevišķi vai apvienojumā ar citām krāsām un dizainiem.

 • Allura Wood 60302 deep country oak
  Allura all-in-one

  Allura all-in-one

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Allura all-in-one ir 51 dizains, kurš ir pieejams visās šajās konstrukcijās.

Allura dizaina vinila flīzes

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura LVT kolekciju veido daudzpusīgu dizaina vinila flīžu klāsts ar ļoti plašu pielietojumu. Katram dizainam piemīt tā dabiskā forma. Krāsu toņi, šķiedra, loksnes izmērs un tekstūra tiek radīti tā, lai līdzinātos dabiskajam materiālam.

Allura apvieno dabīgās koka un akmens grīdas estētiku ar LVT izturības priekšrocībām: šīs flīzes ir siltas zem kājām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Allura LVT ir populāra izvēle, pateicoties vairākiem ilgtspējīguma kritērijiem: flīzes nesatur ftalātus, tās ir ražotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, izmantojot zaļo enerģiju efektīvā ražošanas vidē, kas var lepoties ar 100 % otrreizējās pārstrādes iespējām.

Allura LVT moodboard

Allura & vide

Ilgtspējīga LVT alternatīva

Allura LVT kolekcijas ir izstrādātas, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

Zaļā elektroenerģija
Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Samazināti transportēšanas attālumi
Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

Nesatur ftalātu
Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Samazināts atgriezumu apjoms
Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

1286x966_Vinyl_with_drawings

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

LRV&NCS