Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura Ease jaunums!

Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt. Izcilā izmēru stabilitāte un īpašā konstrukcija nodrošina Allura Ease brīvi stāvošu ieklāšanu. 18 dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

  • Allura Ease jaunums!
  • Allura Ease jaunums!
  • Allura 63406 bleached timber
    Allura Ease

    Allura Ease

    Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

Par Allura Ease

Par Allura Ease brīvi stāvošām flīzēm

Allura Ease ir īpaši izstrādātas flīzes brīvi stāvošai ieklāšanai. Flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, un priekšrocība ir tā, ka tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

Izcilā izmēru stabilitāte, grīdas seguma konstrukcija un īpašais ražošanas process nodrošina to, ka flīzes un dēļi saglabājas gludi (plakani) neatkarīgi no apstākļiem, kas ir absolūta nepieciešamība brīvi stāvošam grīdas segumam.

18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam. Ease ir piemērots risinājums brīvi stāvošai ieklāšanai birojos vai mazumtirdzniecības telpās, kur nepieciešama ātra ieklāšana, tas ir pagaidu grīdas risinājums vai pēc laika flīzes ir jānoņem, nesabojājot pamatni.

Allura Ease piedāvā 150 x 24 cm, 120 x 19 cm izmēra dēļus un 48 x 48 cm izmēra flīzes ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.

Allura Ease loose lay tiles

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Atrodiet savu Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

Kā pareizi izvēlēties materiālu?
Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
• DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
• DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
• DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
• FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
• FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
• CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
• EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
• PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Attēli & Video

Allura Ease attēli & video

Allura Ease klāstā ir sabalansēti Wood un Material dizaina dēļi/flīzes 150 x 24 cm, 150 x 25 cm un 48 x 48 cm izmērā, kas ir piemēroti plašiem pielietojuma veidiem. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Ease brīvi stāvošās flīzes.

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table