Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura 0.55 DR5

Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

 • Allura 0.55 DR5
 • Allura 0.55 DR5
 • 60061 blackened oak
  Allura DR5 Wood

  Allura DR5 Wood

  Allura Dryback 0.5 ir pilnībā līmējams grīdas segums. Šī dizaina vinila flīžu kolekcija nodrošina plašāko dizaina variantu izvēli un izcilas produktu īpašības, piemēram, labāko izmēru stabilitāti. Allura DR 0.5 grīdas segumu īpašības padara tos piemērotus plašam pielietojumam, piemēram, mazumtirdzniecības telpām, mājokļiem un publiskām telpām.

  47 Allura Dryback 0.55 kolekcijas Wood grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību ar plašākajām izvēles iespējām visdabīgākajam efektam. Dēļu izmēri ir no XXL (180 x 32 cm) līdz 75 x 15 cm, kas ir ideāli piemērots skujiņveida klājumiem. Koka šķiedra ir izstrādāta, lai padarītu plašo dizaina variantu klāstu reālistisku. Daļa reljefo tekstūru ir pilnībā saskaņotas ar apakšā esošo dizainu.

 • 63684 forest marble
  Allura DR5 Material

  Allura DR5 Material

  Allura Dryback 0.55 ir pilnībā līmējama grīdas seguma versija, kas pieejama Allura produktu portfelī. Šī dizaina vinila flīžu kolekcija nodrošina plašāko dizaina variantu izvēli un lieliskas produktu īpašības, piemēram, labāko izmēru stabilitāti. Allura DR 0.5 grīdas segumu īpašības padara tos piemērotus plašam pielietojumam, piemēram, mazumtirdzniecības telpām, mājokļiem un publiskām telpām.

  47 Allura Dryback 0.55 kolekcijas Material grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību. Papildus labi zināmajam betonam un cementam ir vēl citi lieliski akmens efekti un pat mākoņu un debesu dizaina varianti, kas ir ideāli piemēroti akcentiem un zonu veidošanai biroju vai mazumtirdzniecības telpu projektos. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.

Par Allura Dryback

Kolekcija, kas iedvesmo

Allura DR 0.5 ir pilnībā līmējamā versija Forbo LVT produktu portfelī. Šis grīdas segums ir izstrādāts visprasīgākajam lietojumam. Allura nodrošina izturību, maksimālu veiktspēju visos apstākļos, un to aizsargā 0.5 mm biezs nodiluma slānis, kā arī vienmērīgā PUR laka. Materiāla uzlabotā konstrukcija ir piemērota gan lielam formātam, gan interesanta dizaina klājumiem, ko nodrošina izcila izmēru stabilitātei. Allura DR 0.5 ir dizainera sapnis – tam ir unikāli dizaina, krāsas, izmēra un formas risinājumi.

Allura Dryback 0.55 Wood kolekcijā ir iekļauti 47 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
Allura Dryback 0.55 Material kolekcijā ir iekļauti 47 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

ILGTSPĒJĪBA
• Nesatur ftalātus, minimālas emisijas iekštelpās
• Ražots Eiropā, izmantojot 100% atjaunojamo enerģiju
• Pilnīga pārredzamība ar trešo pušu apstiprinātām EPD
• Ražošana, neradot atkritumus

DIZAINS
• Reālistiski koka un citu materiālu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
• Radoša brīvība ar dažādu izmēru izvēli, piemēram, skujiņveida un XL klājumi
• Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros

KVALITĀTE
• Izturīgākais un uzticamākais risinājums jebkura izmēra telpām
• Maksimāla drošība un veiktspēja, pateicoties pielīmētam produktam
• Ražošanā izmantoti tikai 100% droši un izsekojami, REACH atbilstoši materiāli
• Pierādīta PUR aizsardzība pievilcības un izturības saglabāšanai pat prasīgos apstākļos

Allura Dryback ir pieejams ar 0,7, 0,55 un 0,4 mm biezu nodiluma slāni.

Allura Dryback

Jūsu Allura risinājums

Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

Kā precizēt pasūtījumu?
Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

Allura Dryback

Attēli un video

Allura DR attēli un video

Allura Dryback kolekcijā ir plašs dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura dizaina vinila flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex grīdas segumiem. Iedvesmojoties no visām Allura dizaina vinila flīžu sniegtajām iespējām!

Ieklāšana un kopšana

Allura DR ieklāšana un kopšana

Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklāt, tīrīt un kopt.

Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Lejupielādes

vai video [Allura DR ieklāšana]

Forbo piedāvā plašu kājslauķu sistēmu Coral entrance flooring lai saglabātu jūsu Allura grīdu tīru!

Allura Dryback and Coral entrance flooring

Specifikācijas

Allura_60063_60061